EKV

interesantno je stvarno, napravis profil, odaberes pol (jer ovo je ipak net, mozes da budes bilo ko), ubacis bilo kakvu slicicu za avatar i tako ljudi imaju bujnu mastu i dobijaju svakojakve ideje.. kao npr. ti.. drago mi je bilo da podelim slike i clanke koje imam o ekv.. nikad mi nece biti jasni ljudi koji dezuraju na netu toliko kao ti.. ali vidim da ovu temu dozviljavas kao da je tvoja licno.. go for it.. 7000+ poruka, pre ce biti da tebi treba devojka, a i zivot bilo kakav van ta 4 zida.. pozz za provinciju medju sljivama aka ototinolaringolog.. tema je samo tvoja, napred i navali..

pozz i odjav
 
interesantno je stvarno, napravis profil, odaberes pol (jer ovo je ipak net, mozes da budes bilo ko), ubacis bilo kakvu slicicu za avatar i tako ljudi imaju bujnu mastu i dobijaju svakojakve ideje.. kao npr. ti.. drago mi je bilo da podelim slike i clanke koje imam o ekv.. nikad mi nece biti jasni ljudi koji dezuraju na netu toliko kao ti.. ali vidim da ovu temu dozviljavas kao da je tvoja licno.. go for it.. 7000+ poruka, pre ce biti da tebi treba devojka, a i zivot bilo kakav van ta 4 zida.. pozz za provinciju medju sljivama aka ototinolaringolog.. tema je samo tvoja, napred i navali..

pozz i odjav

:mazi:
 
U koju venu se ti bodes? O kakvim zadnjim godinama govoris?


Mislim da psihoaktivne supstance nemaju nista sa mojim prethodnim postom.:)

Govorim o mistifikaciji clanova grupe(pogotovo onih mrtvih), zadnjih godina omladina trazi oslonac pa u njima vidi mesije rok muzike, pojam za kvalitet, sto je pomalo preterano.
 
Ljudi,kopam nesto po starim stvarima i iskopam omot sa dve kasete EKV,mislim da je iz 1997 god,nisam siguran.Na kasetama su strane A,B,C i D,pesme su sa razlicitih albuma,kao neka kompilacija,izdao mislim PGP...
EKV i dalje volim i postujem pa mi recite nesto o ovom izdanju koje imam,zasto je tako izdato?
 
Kako zasto je izdato, pa otkud znam, Ekv je zadnji album izdao 1993 godine, pa mozda je izdato kao nesto the best off, da Magi dobije neki dinar:D. Sta znam..xD
 
а и питање је како је добио рак...

tako sto se drogir'o, bio u freelove fazonu i tako... a ponajvise sto je rodjen u Zagrebu,
pa ga bog kaznio... ovaj ruski, pravi, ne onaj iz Rima.

...

Nego, eto ga trg. I lepse nekako nego ulica.
Bas mi drago da sam i ja jednim malim delom doprineo tome. :)

A i drago mi je najvise zbog vas sa ove teme.
Lepse je provoditi dane na platou ispred Doma Omladine,
nego na groblju ili ispred necijih stanova.

:mrgreen:
 
Ти мени хоћеш да кажеш да је он заслужио то што је добио?

koje god da je moje misljenje, ne vidim razlog za uvrede, na bilo ciji racun. zato, ako ti je namera da pljujes po nekome, zamolicu te jos jednom da ides i smaras na nekoj drugoj temi. rekao si sta si imao i to je to. nema svrhe ovo sto radis, niko nece promeniti misljenje zato sto si ti rekao ovo ili ono. a ako ti se prica o obrazu, onda si definitivno promasio temu :)
 
Задужио је Србију тиме што је у слободно време ушмркивао повеће количине прашка,па можда отуда толико повезаност са ЛДП!:per:
 

Back
Top