• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

EKV

cvjetka

Početnik
Poruka
32
То ће остати и кроз 5000 година, а шта су и какви они били у свом приватном животу, и ко су уопште били, уопште неће бити битно. (Није ни сад битно).[/QUOTE]

Ma naravno da nije bitno, nisam se mogla prije logirati pa sam upala prekasno. Nije mi bilo samo jasno što su se uspjenili oko te knjige pa da je i istinita, knjiga kao knjiga. I onako ostaju samo pjesme...

gossca

Elita
Poruka
17.162
Lepe slicice:)
58165107173466011361100.jpg

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.577
Vidim da na zadnjoj strani dosta Magijevih slika, ne znam da li je to samo moje zapazanje, ali Magi za klavirom i Magi koja samo pozira kao su dvije razlicite zene u pitanju. Za klavirom je mnogo ljepsa i nekako mnogo vise zraci. Zbog cega je meni to tako, ne znam, valjda zato sto je klavir jednostavno bio dio nje :)

cvjetka

Početnik
Poruka
32
Nevjerojatan krug, nije mi jasno kako su se svi uspjeli zaraziti kao lanac:think: i nekadasnja Milanova curka Varija Orlic iz ZG isto mrtva i bubnjar njene grupe Dragan Simonovski isto od AIDS a bend se zvao karlowy vary, imala je poseban glas..:roll:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.