Ekskluzivno: Draža Mihailović na strašnom sudu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zašto bih ja vjerovao nekom Zečeviću a ne Milošu Miniću koji je napisao knjigu o suđenju Draži Mihajloviću sa obiljem dokumenata, ja neću da je komentarišem zato što je nisam imao priliku pročitati, a o klnizi sam čuo mnogo pohvalnih riječi od prijatelja koji su istu imali priliku pročitati.

Било би врло лепо од тебе када би се распитао код тих пријатеља који су књигу читали да ти кажу да ли је Милош Минић у њој описао своје заробљавање од стране Југословенске војске у отаџбини 1943.године и касније пуштање.
 
Било би врло лепо од тебе када би се распитао код тих пријатеља који су књигу читали да ти кажу да ли је Милош Минић у њој описао своје заробљавање од стране Југословенске војске у отаџбини 1943.године и касније пуштање.
Koliko si ti primjetio neznam ali možeš vidjeti iz prethodnog posta da najviše vjerujem sebi pa ako možeš doći do te knjige nabavi je pošalji bit će ti plaćena.
 
Pa
neki čoban što pravi film za novac je u pravu, a povjesničari u q rcu:per:. nisi ti kriv, majka priroda je:thumbdown:

Па ти необразовани џиберу прво научи ШТА ЈЕ ТО ДОКУМЕНТАРНИ ФИЛМ... па онда просипај старе излизане партизанске лажи и глупости - дојадили сте и Богу и људима више..........:roll::roll::roll:
 
Pa

Па ти необразовани џиберу прво научи ШТА ЈЕ ТО ДОКУМЕНТАРНИ ФИЛМ... па онда просипај старе излизане партизанске лажи и глупости - дојадили сте и Богу и људима више..........:roll::roll::roll:

Ma izlaze komunjarska nedela na videlo pa im muka neznaju kako vise svioje lazi da zapakuju .
 
Pa

Па ти необразовани џиберу прво научи ШТА ЈЕ ТО ДОКУМЕНТАРНИ ФИЛМ... па онда просипај старе излизане партизанске лажи и глупости - дојадили сте и Богу и људима више..........:roll::roll::roll:

koji tulipan:thumbdown:. snimio je BBC dokumentarac. "Smrt jugoslavije" pa nitko od vaših patriJota ne želi ga prihvatiti kao istinit;). snimili ste i vi dokumentarac "Bombardovanje" pa sam umiro od smjeha kad sam ga gledao.
šta ti pokušavam reći. nije važno što je dokumentarac kada se subjektivno prezentira:bye:
 
nazalost mnogi ljudi ne poznaju dovoljno istoriju !!!!
mnogi ne uvidjaju razlike izmedju cetnika u srbiji,od cetnika u bosni,crnoj gori......pa cetnika koste pecanca /obicno narod poistovecuje sve cetnike sa pecancevim krvolocima / da ne govorimo o narodu u hrvatskoj i bosni koji su imali lokalne cetnicke jedinice koje su opet pa nesto posebno.
zaboravio sam ime general pukovnika FNRJ koji je bio komandant cetnickog korpusa sve vreme rata a neprekidno je bio u subordinaciji sa partizanima,posle rata je obrijao bradu i nastavio vojnicku karijeru koju je zavrsio kao general pukovnik JNA.
ni partizanske jedinice nisu bile iste na teritoriji cele jugoslavije,bilo je velikih iskakanja i u njihovim redovima....posebno je bilo zloupotreba u NO po srbiji -pa ima jos zivih svedoka onoliko,samo jos nema dovoljno spremnosti da se istrazi i objavi realna istoriska istina...
 
nazalost mnogi ljudi ne poznaju dovoljno istoriju !!!!
mnogi ne uvidjaju razlike izmedju cetnika u srbiji,od cetnika u bosni,crnoj gori......pa cetnika koste pecanca /obicno narod poistovecuje sve cetnike sa pecancevim krvolocima / da ne govorimo o narodu u hrvatskoj i bosni koji su imali lokalne cetnicke jedinice koje su opet pa nesto posebno.
zaboravio sam ime general pukovnika FNRJ koji je bio komandant cetnickog korpusa sve vreme rata a neprekidno je bio u subordinaciji sa partizanima,posle rata je obrijao bradu i nastavio vojnicku karijeru koju je zavrsio kao general pukovnik JNA.
ni partizanske jedinice nisu bile iste na teritoriji cele jugoslavije,bilo je velikih iskakanja i u njihovim redovima....posebno je bilo zloupotreba u NO po srbiji -pa ima jos zivih svedoka onoliko,samo jos nema dovoljno spremnosti da se istrazi i objavi realna istoriska istina...

znaći biloi je i dobrih i loših četnika. sad zbog tih dobri ćemo četnički pokret amnestirat. :rotf::rotf::rotf: vidi q urca
 
o kojim komunjarama trabunjaš. ja sam hrvat koji je kao i cijeli normalan svijet protiv četničkog pokreta,

:think: :think: :think: :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

jer znam da je bio fašistički. a možete ga vi 100 x rehabilitirati za nas će biti zločinački:hvala:

:evil: :evil: :evil:

Нико ти не брани да имаш мишљење, али то износите на вашим сајтовима и форумима, а не да овде вређате и провоцирате!!!:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

report.gif


:bye:
 
možete vi njega proglašavat i blaženim što se nas tiće. za nas će uvijek biti fašistički i nikada hrvatski narod nećete moći uvjeriti u suprotno:gace::brus:

pa to sto ga nikada hrvatski narod nece gledati drugacije.to je problem hrvtaskog naroda
istoirja je ipak o Drazi donela drugaciji sud nego sto su nas ucili u skoli.....dok o Pavelicu nije...istorija i vremenska distanca su samo potvrdili da je bio ono sto je bio

:think: :think: :think: :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:



:evil: :evil: :evil:

Нико ти не брани да имаш мишљење, али то износите на вашим сајтовима и форумима, а не да овде вређате и провоцирате!!!:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

report.gif


:bye:

pa kao odgovor je na citavu pricu Ante Pavelic...i vec ono sto sam navela gore
a drugo....ni Srbi nikada nece prihvattiti katolicke mahinacije oko mucenistva Alojza Stepinca...........ajme sta moze iskrivljavanje istine da ucini:(
 
pa to sto ga nikada hrvatski narod nece gledati drugacije.to je problem hrvtaskog naroda
istoirja je ipak o Drazi donela drugaciji sud nego sto su nas ucili u skoli.....dok o Pavelicu nije...istorija i vremenska distanca su samo potvrdili da je bio ono sto je bio



pa kao odgovor je na citavu pricu Ante Pavelic...i vec ono sto sam navela gore
a drugo....ni Srbi nikada nece prihvattiti katolicke mahinacije oko mucenistva Alojza Stepinca...........ajme sta moze iskrivljavanje istine da ucini:(

nitko ode ni u jednom trenutku nije pravdao onog zločinca antu pavelića. više je on zla napravio hrvatskom narodu nego cijeli četnički pokret zajedno.
 
nitko ode ni u jednom trenutku n ije pravdao onog zločinca antu pavelića. više je on zla napravio hrvatskom narodu nego cijeli četnički pokret zajedno.

bome ni ja nisam pravdala Chichu.samo kazem....vi ste jedini narod na svetu koji i pored suda istorije ne prihvata istinu o Drazi...i to navodim kao problem..i to iskljucivo vash...u smislu hrvatski..a poredjenje sa Pavelicem je ono zato sto stalno postoje pokusaji izjednacavanja cetnika i ustaha....a to se ne moze porediti.......ali nikako
 
bome ni ja nisam pravdala Chichu.samo kazem....vi ste jedini narod na svetu koji i pored suda istorije ne prihvata istinu o Drazi...i to navodim kao problem..i to iskljucivo vash...u smislu hrvatski..a poredjenje sa Pavelicem je ono zato sto stalno postoje pokusaji izjednacavanja cetnika i ustaha....a to se ne moze porediti.......ali nikako

mislim da si u krivu. nism o mi jedini narod u svijetu, više je tih naroda.
taj vaš sud istorije činimi se da se dogodio kada su radikali bili na vlasti. ;)
da te još jednom posjetim. ante pavelič je zločinac, i nema tog suda povjesti koji ga može amnestirat. u hrvatskoj su se od tog zločinca sve političke stranke ogradile, čak i ekstremna desnica. nijedan normalan hrvat nemože pozitivno govorit o anti paveliću.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top