E neces majke ti ga

Ja? Otkud takav utisak? Ja poštujem, cenim i smatram pametnima one sa kojima se dopisujem, kontaktiram i razgovaram, inace ne bi ni ulazio u razgovor sa njima (ima jedan izuzetak na Istoriji, ali to je izuzetak koji potvđjuje pravilo)...
 
Al' ti je logika....:confused:
Kada bi umesto nalazanja izgovora i skrivenih motiva za necije ponasanje, sve malo pojednostavio i suocio se sa istinom, ma kakva da je, mozda bi najzad i postigao napredak. Ako te riba odbije, ne svidjas joj se.....u 99,99999% slucajeva i kraj! Mozda jedan u zilion slucajeva bude bas taj sto si ti opisao, ali daj osvesti se o cemu ti razmisljas?
 
E vise i Bogu i svetu, o tome kako su sve ribe koje odbiju tipa natripovane, i kako one zaboga to rade samo da impresioniraju okolinu.
Inspiraciju za ovako nesto moze da dobije samo neko ko muva sesnaestogodisnjakinje. Jer to je doslovno odraz samo onog sto se zove klinka.
A normalne devojke imaju milion drugih razloga zasto ce te ispaliti. Ali napaceni tipovi uvek moraju da razmisljaju u stilu: "zju pa meni nista zivo ne fali, ja sam savrsen i kako se zaboga ona drznula da me ispali, mora da se folira, kako da joj se ne dopadnem ja OVAKAV".
debilana
 
mare34:
a sta podrazumevas pod debilskim prilaskom: da bude indiskretan ili da se trese?

Da bude indiskretan, nevaspitan, da se ponasa kao da je Bogom dan i da mi se obrati kao da je samnom cuvao ovce! Prezirem takve likove, naduvane, prepotentne itd. kad ulete u pricu kao da citav zivot samo njega cekas!
Nemam nista protiv ako mi lik pridje i trese se, nisam ja cudoviste bre pa da sam imuna na musku tremu!:D
 
Uf, ovaj... Errr, kako da se izrazim... uf, uf... Nijedan cvet na ovom svetu, errr, nije dostojan lepote vaseg osmeha, ovaj, kako da se izrazim, rumenila vasih obraza, ljubavi vaseg srca, uh, ja sam inace normalan... ali kad vas vidim... ovaj... zanemim, motorika prestane, a srce jace zakuca... uf, kako da kazem, ovaj... znate... uf, uf...
 

Back
Top