Džudžević: Bošnjaci će iz prezimena ukloniti "ić" i "vić"

Hajde jednom za uvjek da naucis ti i jos ko nezna. Muslimani u Njemackoj uglavnom doseljenici raznih nacija. Sandzacki Bosnjaci su starosjedilacki narod. Svoj na svome . Shvatas? Velika razlika.

Znaci kao prvo iz tvog posta ti ljudi uopste nisu "Bosnjaci" , jer demantujes njihovo zajednicko poreklo sa muslimanima iz Bosne( kojeg uzgred ionako nema , al' ajde) ....Dakle zasto se vi uopste na kraju krajeva i zovete Bosnjacima kad sa Bosnom nemate nikakve veze ?
U Srbiji nije postojao u istorijskom smislu nikakav autohton narod koji se nazibao Bosnjacima .
 
Meni nije jasno kako Srbi i Hrvati ne shvaćaju da svojim Pohrvaćenjem i Posrbljenjem Bošnjaka samo više i više ih
udaljavaju od sebe. Posrbljavanje i Phohrvaćenje se shaća kod Bošnjaka kao monopol Srba i Hrvata nad Bošnjacima
i eto to Bošnjaci osjećaju kao srpsko hrvatski jaram. Nema više Hrvatskog cvijeća nit Muslimana sa kokardom a i što
bi nisu Bošnjaci mazohisti nakon Ahmića i klanja po Istočnoj Bosni sa Srbadijom, Srbi nas mi Srbe.
Ovako da izvedemo na čistac odose Bošnjaka i Srba.
Bošnjaci znaju da Srbi njih mrze iz dna duše ali ni Bošnjaci ne vole Srbe.
Za Srbe su Bošnjaci uvijek "Turci poturice" a za Bošnjake Srbi "Vlasi", taj naziv Vlah i Turčin ne mora označavati
etičnku pripadnost ili proijeklo. Sa Srbima Bošnjaci su gradili to nepriateljstvo vijekovima i providan je svaki pokušaj tog priateljstva.
Što se tiče Hrvata oni su podmukli i lukavi. Uzimaju za savezništvo onda kad je prpa Bošnjake a kad im ne trebaju prave Herceg Bosnu.
Ovako mogli smo Srbima ići i napasti Hrvatsku kao Crnogorci međutim, to nije rat naš. Na Srbe i Hrvate Bošnjaci gledaju ovako:
Ovo su kršćani , katolici i pravoslavci kad se ovako između sebe klepaju koji ćemo im mi đavo, i šta smo za njih mi.
U stvari isti ste i Srbi i Hrvati. Samo su jendi iskreni i to se više cijeni. Bolje imati otvorenog nepriatelja nego lažnog prijatelja koji ti sutra dan zabija nož
u leđa. Hrvatima kad je prpa 1992 dobri Bošnjaci a 1994 Mato Boban Herceg Bosna pa onda opet Posavina gori oj Bošnjaci pomagajte.
Da nije bilo Bošnjaka šipak bi Hrvatska tako mogla zna se spajanje Hrvatske vojsek sa Armijom BIH.
Nego što se tiče prezimena ić ono je dobiveno po ocu npr Ivan njegv sin Marko Marko dobija prezime Ivanović ili Jahja (Jovan Ivan krstitelJ) Jahić-
Eto toliko.
 
Znaci kao prvo iz tvog posta ti ljudi uopste nisu "Bosnjaci" , jer demantujes njihovo zajednicko poreklo sa muslimanima iz Bosne( kojeg uzgred ionako nema , al' ajde) ....Dakle zasto se vi uopste na kraju krajeva i zovete Bosnjacima kad sa Bosnom nemate nikakve veze ?
U Srbiji nije postojao u istorijskom smislu nikakav autohton narod koji se nazibao Bosnjacima .

Karpađani su se prećerano uživili u srbstvo pa ne znaju kud je Bosna vijekovima bila http://upload.wikimedia.org/wikiped...n_1606.jpg/250px-Sanjak_of_Bosnia_in_1606.jpg
Vrati se na Karpate đe si autohton ..
 
па и твоји Готи, на које се позиваш, стигли су негде из украјинских степа. моји Динарци су аутохтони :mrgreen:

Moji Goti br'te stigli samostalno , nisu ih dovukli Avari .. niko se ne buni što ste autohtoni u nekim vrletima , samo treba da se držite istih :)
 
Moji Goti br'te stigli samostalno , nisu ih dovukli Avari .. niko se ne buni što ste autohtoni u nekim vrletima , samo treba da se držite istih :)

твоји Готи су аутохтони у степама око Волге и Дона, а моји Динарци на целом подручју јужно од Саве па ти види :D
 
твоји Готи су аутохтони у степама око Волге и Дона, а моји Динарци на целом подручју јужно од Саве па ти види :D

Mi smo iz Gotlanda stigli na Balkan koji je bio 0% naseljen (tako kažu oni što su stigli u 7. vijeku, Slaveni :) ) , i ako je nešto stanovništva bilo na višim kotama neka ih đe su , čuli smo da im treba više prostora , nek ne idu u gradsku gužvu i tjeskobu :)
 
Mi smo iz Gotlanda stigli na Balkan koji je bio 0% naseljen (tako kažu oni što su stigli u 7. vijeku, Slaveni :) ) , i ako je nešto stanovništva bilo na višim kotama neka ih đe su , čuli smo da im treba više prostora , nek ne idu u gradsku gužvu i tjeskobu :)

ма пусти то.. него милице, кад ћемо ми у нашу Пиву ;)
 
Mi smo iz Gotlanda stigli na Balkan koji je bio 0% naseljen (tako kažu oni što su stigli u 7. vijeku, Slaveni :) ) , i ako je nešto stanovništva bilo na višim kotama neka ih đe su , čuli smo da im treba više prostora , nek ne idu u gradsku gužvu i tjeskobu :)

Gde si Afane, stara razbibrigo :super:

Bio sam se zabrinuo da su te uhapsili zbog one price o nuklearnom oruzju :mrgreen:
 
Mi smo iz Gotlanda stigli na Balkan koji je bio 0% naseljen (tako kažu oni što su stigli u 7. vijeku, Slaveni :) ) , i ako je nešto stanovništva bilo na višim kotama neka ih đe su , čuli smo da im treba više prostora , nek ne idu u gradsku gužvu i tjeskobu :)

Ђе си Фато, кућо стара?!? :hahaha:
Хај бона, батали ту политику, боље ти је да се
сексаш са влашчадима :hahaha: па да се
бошњакистанке и бошњакистанци размножавају... ;)
 
Ђе си Фато, кућо стара?!? :hahaha:
Хај бона, батали ту политику, боље ти је да се
сексаш са влашчадима :hahaha: па да се
бошњакистанке и бошњакистанци размножавају... ;)

Eve ga stigo i ovaj mučenik iz , što reko Nikolić , Bjelorusije mučenice ..
 
Eve ga stigo i ovaj mučenik iz , što reko Nikolić , Bjelorusije mučenice ..

Стиг'о Фато, стиг'о је и шампон, ајде спремај се! ;)

1zhcnp.jpg
 
Ђе си Фато, кућо стара?!? :hahaha:
Хај бона, батали ту политику, боље ти је да се
сексаш са влашчадима :hahaha: па да се
бошњакистанке и бошњакистанци размножавају... ;)

Е па за данас не вреди - завршено је клањање...... једино да се скине и да чека муфтију на минарету...

- - - - - - - - - -

Стиг'о Фато, стиг'о је и шампон, ајде спремај се! ;)

Pogledajte prilog 342494

Ау....брееееееее........ :hahaha: .... нисам знао за ово ..... а јел' тај шампон на бази лоја, или........:rotf:
 
Ђе си Фато, кућо стара?!? :hahaha:
Хај бона, батали ту политику, боље ти је да се
сексаш са влашчадима :hahaha: па да се
бошњакистанке и бошњакистанци размножавају... ;)

Tvoji mora da su se seksali u ludnicu. Caca lud, mati isto.
Kud ce kruska nego pod krusku.

- - - - - - - - - -

па и твоји Готи, на које се позиваш, стигли су негде из украјинских степа. моји Динарци су аутохтони :mrgreen:

Goti su bili osvajaci. Sa skandinavskih fjordova stigli su na severu Afrike, cak i u Anadoliju.
 

Back
Top