Dva i po muškarca (Two and a half men)

Talamasca42, potpuno se slažem sa tobom, u tim godinama da dobiješ ovakvu laganeza ulogu, da ti bude plaćeno da se zafrkavaš na setovima, družiš sa poznatim komičarima i imaš free fast food u skoro svakoj od epizoda, zvuči kao tinejdž raj. :lol:

Па него како! :D

da, i ja sam cula da napusta seriju da bi isao na rehabilitaciju...

Ко? Чарли? Немогуће! :cross:
Па он је човек спортиста, живи здрав, породичан живот! :dontunderstand:
 
Какав посао, поготово за клинца! Плаћен си (макар солидно), за_ебанција на нивоу и још клопаш колико ти се хоће, а све муфте! :mrgreen: :super:

Aaaaaa, neeee, klinac je nateran da glumi. Roditelji su ga primoravali, super su zaradili na njemu, a on je samo kukao jer niti je to voleo da radi niti je razumeo radnju i humor odraslih. Otkako je napunio 18 pravi gluposti, moze mu se, dok god ga ne otkace kao i Carlija.
 
Berta je zakon! :lol:

tumblr_m1wfcqG22d1rq75boo1_500.png
 
ja propustio :(
jel ima repriza?

Ma nisi propustio ništa značajno.
Ja odgledala danas prve dve epizode, da nema Berte bilo bi za plakati. Alan je još jadniji no pre, klinac se valjda pojavio jedno dve ipo sekunde, a ovaj Kučer, šta reći, kao da su nastavili da pišu scenario za seriju "vesele 70-te" za njegov lik. Dok mi je tamo bio simpatičan onako glup, igrao je klinca od nekih sedamnaest godina, ovde mi je baš odvratan, deluje retardirano, pitanje je samo na koji sistem se obogatio sa takvom pameću.
Ne verujem da ću dalje gledati, to čak ni Berta ne može da spasi:( Šteta za odličnu seriju kakva je bila.
 

Back
Top