DUGE VEZE-LJUBAV ILI NAVIKA

Aha... :?
A sta se radi onda sa ovima sto lece komplekse i vredjaju ljude na najogavniji moguci nacin?
Zar je moguce da bi Krsta izgubila toliko na posecenosti ? :?
Mene je licno Rasta ganjao zbog velikih slova, ali splacine su dozvoljene u neogranicenim kolicinama?
Postaje smorno.
Mislim ono kao... :roll:
 
divlja u srcu:
Aha... :?
A sta se radi onda sa ovima sto lece komplekse i vredjaju ljude na najogavniji moguci nacin?
Zar je moguce da bi Krsta izgubila toliko na posecenosti ? :?
Mene je licno Rasta ganjao zbog velikih slova, ali splacine su dozvoljene u neogranicenim kolicinama?
Postaje smorno.
Mislim ono kao... :roll:
Interesantno je da si registrovan tek sest dana, a tako mnogo znas o ovom forumu i forumasima. Slutim da je u pitanju dupli nalog, samo ne mogu da provalim koji ti je drugi nick. Postavio sam pitanje i moderatorima, ali nisu hteli da mi odgovore...
Prijatelju, providan si!
 
Julian_Duranona:
divlja u srcu:
Aha... :?
A sta se radi onda sa ovima sto lece komplekse i vredjaju ljude na najogavniji moguci nacin?
Zar je moguce da bi Krsta izgubila toliko na posecenosti ? :?
Mene je licno Rasta ganjao zbog velikih slova, ali splacine su dozvoljene u neogranicenim kolicinama?
Postaje smorno.
Mislim ono kao... :roll:
Interesantno je da si registrovan tek sest dana, a tako mnogo znas o ovom forumu i forumasima. Slutim da je u pitanju dupli nalog, samo ne mogu da provalim koji ti je drugi nick. Postavio sam pitanje i moderatorima, ali nisu hteli da mi odgovore...
Prijatelju, providan si!


To sam, bre, ja- Divlja, zar me ne prepoznajes... :?
 
LEE COOPER:
U VEZI SAM TRI GODINE I VISE NISAM SIGURNA DA LI JE TO LJUBAV ILI NAVIKA.PONEKAD MI SE JAVI POTREBA DA IZADJEM IZ TE VEZE,DA PROBAM NESTO DRUGO,POZELIM DA BUDEM SA NEKIM DRUGIM MUSKARCEM.ALI IPAK NE BI MOGLA DA ZAMISLIM DA VISE NE VIDJAM SADASNJEG MOMKA,JER JE ON NEKAKO SASTAVNI DEO MOG ZIVOTA.NI S NJIM NI BEZ NJEGA!STA CINITI :?:
Nadam se da cete sada moci malo, za promjenu, da se vratite na temu...?!
 
Gazdarica:
Ignorisu se, draga moja...
G-ovno sto vise diras, vise smrdi...
Ignorancija je jedini nacin da se g-ovno nakon nekog vremena sasusi i prestane da smrdi...

Nisi u pravu. Divlja je zivi dokaz za to. Niko je ne yebe 2%, a ona sve agresivnije smrdi. I jos se cudi sto je "Krsta" izgubila na posecenosti. Ali to ima logike, jer kad te niko ne yebe, moras se uvlaciti u raznorazna dupeta, i vec u najavi smrdis.
 
divlja u srcu:
Aha... :?
A sta se radi onda sa ovima sto lece komplekse i vredjaju ljude na najogavniji moguci nacin?
Zar je moguce da bi Krsta izgubila toliko na posecenosti ? :?
Mene je licno Rasta ganjao zbog velikih slova, ali splacine su dozvoljene u neogranicenim kolicinama?
Postaje smorno.
Mislim ono kao... :roll:

Ma strasno.Nesto nisam video da si protestvovala kad su vredjani drugi. Nadam se da si se i veceras okupala nakon uvlacenja u silna du peta.Zao mi coveka koji treba da spava pored tebe nakon tog dnevno ponavljajuceg cina.
 
dilerDuse:
Gazdarica:
Ignorisu se, draga moja...
G-ovno sto vise diras, vise smrdi...
Ignorancija je jedini nacin da se g-ovno nakon nekog vremena sasusi i prestane da smrdi...

Nisi u pravu. Divlja je zivi dokaz za to. Niko je ne yebe 2%, a ona sve agresivnije smrdi. I jos se cudi sto je "Krsta" izgubila na posecenosti. Ali to ima logike,jer kad te niko ne yebe, moras se uvlaciti u raznorazna dupeta, i vec u najavi smrdis.


"Divljoj" je vreme za novi nik.Dupeuvlakusa.
 
Uuuuhhhhhhh... verovatno je krajnje vreme da se podsetimo na vrste uvreda! :roll:

1. Duhovite uvrede - cesto i nisu prave uvrede vec sluze za zabavu, tako da ni onaj kome je namenjena ili onaj koji je izgovara nisu nesto narocito pogodjeni s njom.

2. Intelektualne uvrede - cesto je ogrnuta lakom ironijom i nikada nije prosta, ima za namenu da uvredi ali ne i ponizi, mastovita je i ume biti duhovita. Naravno, za tu vrstu uvrede trebaju i neke odredjene retoricke sposobnosti kao i brzina misljenja.

3. Agresivne uvrede - uvijene jakim sarkazmom ili su ostre i direktne ali se jos uvek koriste argumenti ili bar kvaziargumenti u njima. Imaju za cilj da povrede osobu kojoj su upucene, ali povredjuju i onog ko ih upucuje!

4. Vulgarne uvrede - nikakvih argumenata vise nema, namera im je da jako uvrede i unize onog kome su upucene, jedini je problem sto unize upravo onog ko ih izgovara. Kada se stigne do ove vrste uvreda, sve vesto gradjene maske spadaju, i naravno, koriste ih samo odredjena grupa ljudi koji te maske i imaju... ali afekt je afekt... :roll:
 
Ne mogu da verujem "ni sa njim, ni bez njega" , kakva glupa fraza. Bila sam u vezi chetiri godine i raskinuli smo. Svako na svoju stranu. Navika je ono shto nas je povezivalo u toj nazovi vezi. Moj savet je da lagano potrazish drugog. Bar za neki provod, izlazak - dva. Bice ti lakshe. Tada cesh u svojoj glavi raskrstiti definitivno. Bar je uspelo u mom sluchaju...
 

Back
Top