Duga kosa ili kratka kosa?

Koju duzinu kose imate? Da li volite dugu ili kratku kosu? Ili mozda srednju?
Ja sam se, kao sto rekoh negde ranije, oshishala na kratko. Od muke. Moja kosa bila je svetla, neshto kao med, a sada sam je ofarbala u boju cokolade.
I sada sam ljuta na samu sebe jer mi je kosa kratka i ne znam sta cu s njom. HOCU DUGU KOSU!
I sta sad da radim? Nemam para za nadogradnju. Perika mi se ne nosi jer je leto.
Doduse jedna simpatija mi pre neki dan kaze da mi je super kratka kosa jer mi osmeh dolazi do izrazaja. Ma kakav osmeh! Kad nemam onu dugu kosu. Sta da radim sad?
Eto sad sam se lepo izjadala.

Ej mačko isto sam i ja uradila :lol:
Ma ništa - porašće!
 
imala sam kosu osisanu "na musko" kad sam bila mala
i nisam se vadila iz suknjica i haljinica da neko ne pomislili da sam decko :D

onda sam je pustala osam godina dok mi nije dosla do struka
eh, to je bio haos
em preduga em pregusta, samo se objesi oko tjela i nista ne mogu da radim sa njom
bilo koji rep, kike etc boli kao lud jednom kada ga skinem
kovrdze stoje oko 3 sata max

onda sam je skratila do ramena i takvu nosila nekoliko god
prelazeci iz ljubicaste u crvenu i obratno

sada je nosim jako kratku
i bas mi se Fidja :)
samo ne znam da li da se ponovo vratim na ljubicastu ili ostanem crvena

ovakva, samo bez (sa mnogo kracim) fringe
344127935_8fc010fb1e_s.jpg
 
imam veoma dugu kosu, nije baš do struka ali preko pola leđa. blago je kovrdžava i nije sva ošišana na istu dužinu.

uvek se krećem između veoma duge i skroz kratke kose, u periodima rasta ne održavam srednje dužine već samo redovno skraćujem kosu i puštam je da raste jer ne volim frizure koje moraju da se održavaju a kosa mi je izrazito gusta pa je ni ne sušim fenom, trebalo bi mi par sati ako bih pokušala, poslednji put sam dobila strašnu glavobolju od toliko toplog vazduha.
 
imam veoma dugu kosu, nije baš do struka ali preko pola leđa. blago je kovrdžava i nije sva ošišana na istu dužinu.

uvek se krećem između veoma duge i skroz kratke kose, u periodima rasta ne održavam srednje dužine već samo redovno skraćujem kosu i puštam je da raste jer ne volim frizure koje moraju da se održavaju a kosa mi je izrazito gusta pa je ni ne sušim fenom, trebalo bi mi par sati ako bih pokušala, poslednji put sam dobila strašnu glavobolju od toliko toplog vazduha.

ocesh da kazesh dozavrguzice:)
 
Koju duzinu kose imate? Da li volite dugu ili kratku kosu? Ili mozda srednju?
Ja sam se, kao sto rekoh negde ranije, oshishala na kratko. Od muke. Moja kosa bila je svetla, neshto kao med, a sada sam je ofarbala u boju cokolade.
I sada sam ljuta na samu sebe jer mi je kosa kratka i ne znam sta cu s njom. HOCU DUGU KOSU!
I sta sad da radim? Nemam para za nadogradnju. Perika mi se ne nosi jer je leto.
Doduse jedna simpatija mi pre neki dan kaze da mi je super kratka kosa jer mi osmeh dolazi do izrazaja. Ma kakav osmeh! Kad nemam onu dugu kosu. Sta da radim sad?
Eto sad sam se lepo izjadala.

Srednje dugačku, preko ramena. Plavu, ravnu.
Nikad nisam nosila kratku kosu. Sa kratkom kosom se ne bih osećala kao Ja. :roll:
 
Pozdrav za plavuse :super::lol:.......salim se....svaka boja i duzina je super ako je pogodak....najbitnije je da kosa bude negovana....
Moja je sada srednje duzine....i dalje bujna i kovrdzava,inace vrlo fleksibilna,mogu da radim s njom sta hocu,nije onaj tip kovrdzave kojoj se ne moze nista.....inace plavusa sam oduvjek....par puta sam imala izlet u neku smedjkastu,ili crvenkastu,al' to nisam ja.....inace volim stepenovanu frizuru....:)
 
imam tamnu brao dugu kosu,mozda malo prelazi preko polovine ledja,,onako talasasta je...uf fenirala sam je jedno vreme redovno kod frizera ali sad ne,,sad su mi zbog toga losi krajevi iako je bas negujem i sisam se donekle redovno,i ja sam tako stavila maslinovo ulje,doduse ne na koren kose posto mi je masna u korenu,,,drzala sam tako neko vreme i posle isprala,,stvarno pomaze,NIKADA SEBE NE BIH MOGLA DA ZAMISLIM SA KRATKOM KOSOM,,,NEEEEEEEEEEEEEEEEE!
 
..evo josh jedna chupava.. :) ...kao klinka sa bila plavo ridja i kovrdzava kao crnkinja...
...imala kosu do ramena, mada kad se isprave kovrdze, bila je pola metra duga...
...ceshljali me besomuchno i vezivali kike i slichno, sve dok nisam pobesnela
i odbijala dve nedelje da mi dodirnu kosu...onda su me oshishali na mushku frizuru... :(
..tada sam imala sedam godina i bila sam ochajna...
...nastavila sam sa bojkotom, pochela sama da se brinem o svojoj kosi i pushtala je ponovo...

...kada je porasla ponovo, malo se ispravila i malo potamnela... gusta i jaka ali veoma poslushna ...
..savrshena kada se samo opere i osushi na suncu, ali i pogodna za svaku vrstu oblikovanja...
..od 14-e, 15-e, godinama sam nosila vodopad kovrzda...

..mm je bio chupavac prve klase kad sam ga upoznala...kosu je mogao da upashe u
farmerke, a imao je kose za osam prosechnih mushkaraca...ravna, tamno smedja sa
crvenim odsjajem...kada nam je dete malo odraslo, a tatino shkolovanje preraslo u biznis :roll:
teshka srca je prelomio i rekao "seci"... lichno sam bila egzekutor... :(
..u znak solidarnosti, otishle su i moje kovrdze...bila sam crvenokosa eni lenoks par godina...

..u 25-oj sam opet pretumbala zivot, nosila u sebi novu bebu, diplomirala, zakljuchila da se
sve vrti u krug i ponovila prichu iz prvog razreda..sada sam ponovo onakva kakva sam bila sa 18...
 

Back
Top