Duga kosa ili kratka kosa?

Licno duga kosa mi je lepsa,jer je imam,mada i kratka moze bit podjednako lepa ili lepsa.Neko ima dugu kosu,a ne zna da je neguje i obrnuto- npr. Rihanna je imala kratku i sad skroz muski osisana i dobro joj stoji.Sve zavisi kako nosis to sto imas-ukoliko znas to da predstavis,sta kod budes imala izgledace super,pa makar bila i celava :)
 
Koju duzinu kose imate? Da li volite dugu ili kratku kosu? Ili mozda srednju?
Ja sam se, kao sto rekoh negde ranije, oshishala na kratko. Od muke. Moja kosa bila je svetla, neshto kao med, a sada sam je ofarbala u boju cokolade.
I sada sam ljuta na samu sebe jer mi je kosa kratka i ne znam sta cu s njom. HOCU DUGU KOSU!
I sta sad da radim? Nemam para za nadogradnju. Perika mi se ne nosi jer je leto.
Doduse jedna simpatija mi pre neki dan kaze da mi je super kratka kosa jer mi osmeh dolazi do izrazaja. Ma kakav osmeh! Kad nemam onu dugu kosu. Sta da radim sad?
Eto sad sam se lepo izjadala.

Ja imam jaaako kratku kosu već 20-tak godina. Tako mi je lakše, a i nemam neki kvalitet kose pa je to ujedno i lepše.
A moj muž mi je rekao - uvek sam voleo dugu kosu i da mi je neko rekao da ću oženiti "dečaka" nikad mu ne bi verovao :whistling:

Eto koliko je važno da li je kosa duga ili kratka :D
 

Back
Top