Druga...???

da li je moguce da ovoliko mozete gaziti preko sebe? :confused:
ne razumem prvo kako mozes pristati na vezu sa muskarcem koji je zauzet
a ako nisi znala, pa si otkrila da ima drugu, ne ide mi u glavu kako toliko malo postujes sebe da klecis pred njim
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....
sta da komentarisem ?
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

Za moje znanje nisam bila druga, jer da sam znala odmah bih prestala biti druga, osma, 16.,i sl.

ŽAlosne su te veze svima u trouglovima...sve je to laž, odlaganje rješenja,zavaravanje, nadanje,čekanje...a ono jedino što vrijedi...niko od njih nema

ali, ko voli nek izvoli! Bože moj.
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

Bio sam drugi.
Odgovaralo mi je u tom periodu...
Svako trazi ono sto mu treba...
Na kraju to i dobije...
Bitno je samo znati sta nam treba...
 
Za potrebe konsultuj Maslova, Dijenek (figurativno, to je ime psihologa)
čuvena piramida pa na vrh stoji: Egzistencija se obezbedjuje, najpre, zadovoljavanjem biološko-fizioloških potreba (dišemo, piškimo, kakimo, jedemo ... itd)

A na samom postolju stoji
SAMOAKTUELIZACIJA .
 
drustvo, ima toliko i lepih i pametnih i u svakom slucaju interesantnih ljudi sa kojima mozete ostvariti sjajan kontakt
nego sto gubite vreme na osobe koje vas tucaju u mozak i zavlace pod izgovorom da ne mogu da se odluce
 
drustvo, ima toliko i lepih i pametnih i u svakom slucaju interesantnih ljudi sa kojima mozete ostvariti sjajan kontakt
nego sto gubite vreme na osobe koje vas tucaju u mozak i zavlace pod izgovorom da ne mogu da se odluce

ne mogu da se odluce? na sto to? ako je deal samo zabavljanje bez ikakvih obaveza, onda dobijas ono sto trazis dok ti treba
kad prestane, ides dalje

I mean, ne moras biti zaljubljena budala da bi bio u kombinaciji sa nekim :roll:
 
Bila sam druga, jednom je takva veza potrajala...ali nikada nisam ocekivala da on ostavi svoju devojku zbog mene...niti sam razmisljala o njoj...Bila je to opustena veza, i jako lepa...sve do kraja...I sada ga sretnem ponekad i super se ispricamo, popijemo kafu...
A mislim da sada ne bih mogla da budem u takvoj vezi...
Eto, podseti me tema na taj period zivota...:))
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

Nisam, dajem sve i barem toliko očekujem :lol:
 

Back
Top