Druga...???

kad sam bila mlađa bila sam sve...i prva i druga i treća...al mi to nije bilo preterano bitno:P...taj momak(iliti varalica) je bio sa mnom kad je meni odgovaralo tako da nemam zamerki po tom pitanju:lol::lol::lol:...

p.s. jednom sam bila druga a da to nisam ni znala,nisam toga bila svesna...i imala priliku da postanem prva,ali nisam se trudila...kao da sam osećala da nešto nije u redu...i saznala sam da sam druga od tog momka tek kad smo postali hm,pa prijatelji:)
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

nikad nisam bila druga...nisam bila jedina u zivotima nekih muskaraca, ali to sam znala, trudila sam se da to ne utice na takav odnos na koji smo pristali oboje, i oni su znali da nisu jedini u tom trenutku...
e, sad...prednosti su da te tu neko ne laze, a iskrenost, cak i u takvoj kombinaciji mnogo znaci, mane...pa, ima ih, pogotovu ako si zaljubljen u tu osobu
u svakom slucaju, takva kombinacija ne moze dugo da opstane, ako se javi ljubav...ako je pjur fizicki dil, onda da
e, sad...sujeta me je generalno ubijala kada sam bila u takvim situacijama, ali sa time se da izboriti, ako imas razloga za takvu vezu....
btw. nikada ne bih pristala da budem ona klasicna "druga" tj. ljubavnica ozenjenom coveku, ali to je sad sasvim druga tema...
 
i ovaj jedan ne moze da zadovolji a kamoli kad bi jos i imao neku sa strane.....ma lepo kazem, nije to prakticno....te everi badina gomilu kombinacije.....slabo se tu opsti.....:(
 
Sto neko rece - nisam bila jedina...
Kada bih rekla da sam bila druga, to bi impliciralo da sam se mjerila sa prvom, a to nema nikakve veze sa istinom...
Kad imam s nekim kres kombinaciju, ne zanima me mnogo s kim se vidja, koliko i u kom odnosu... Zanima me samo da li moze da ispuni moje potrebe i ocekivanje, a za ostalo me je bas briga...
Izuzetak su samo ozenjeni muskarci... S njima ne opstim...


S druge strane, ako sa nekim muskarcem zelim da imam ljubavnu vezu, onda mogu samo i jedino da budem prva - od pocetka do kraja...
 
Sto neko rece - nisam bila jedina...
Kada bih rekla da sam bila druga, to bi impliciralo da sam se mjerila sa prvom, a to nema nikakve veze sa istinom...
Kad imam s nekim kres kombinaciju, ne zanima me mnogo s kim se vidja, koliko i u kom odnosu... Zanima me samo da li moze da ispuni moje potrebe i ocekivanje, a za ostalo me je bas briga...
Izuzetak su samo ozenjeni muskarci... S njima ne opstim...


S druge strane, ako sa nekim muskarcem zelim da imam ljubavnu vezu, onda mogu samo i jedino da budem prva - od pocetka do kraja...

e, ovo je lepse receno ono sto sam ja htela da kazem
poen
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

m sva su deca pardon muskarci nasi...nema prva druga lepo se nas dve dogovorimo za termine i milina :lol:
 
pa ovde su izgleda misljenja podeljena.. e pa ovo moje nije cisto kres kombinacija i on nije ozenjen.. ne znam sta da mislim.. pristala sam na to zato sto mi se decko bas svidja a i da zadovoljim neke svoje potrebe... e sad, da li da sa njim pricam o tome, da mu kazem npr da mi smeta sto nisam jedina i to ili... plasim se da cu se vezati, zaljubiti ili sta god i posle cu patiti...
 
pa ovde su izgleda misljenja podeljena.. e pa ovo moje nije cisto kres kombinacija i on nije ozenjen.. ne znam sta da mislim.. pristala sam na to zato sto mi se decko bas svidja a i da zadovoljim neke svoje potrebe... e sad, da li da sa njim pricam o tome, da mu kazem npr da mi smeta sto nisam jedina i to ili... plasim se da cu se vezati, zaljubiti ili sta god i posle cu patiti...

e, pa sad...to je ta komplikacija o kojoj pricam :)
ja sam jednom krenula od kres kombinacije, pa se zaljubila
onda sam mu rekla "lepi, do vidjenja, zaljubila sam se, ali to nece ici, mislim ti i ja u vezi, javljam se kad se ohladim"
i, tako je i bilo...posle jedno godinu-dve smo se samo opet lepo seksali :)
moj ti je savet da kazes sta osecas i mislis, zasto gubiti vreme, ako je zatvoren za druge kombinacije, a ti osecas da pocinjes da se zaljubjujes, bezi odatle...mnogo je komplikovano posle...i, ume mnogo da boli...
 
pa o tome pricam... fora je u tome sto on nije iz mog grada, malo je udaljen.. i ono.. on kao ne zeli vezu na daljinu zato sto mu treba neko uvek tu pored njega... a isto tako fora je i u tome sto smo se nas dvoje poslednja 3 dana vidjali uzastopno...

kada smo pricali o tome da budemo zajedno, od pocetka je bila kombinacija da ta devojka to ne zna, kao neko zezanje.. ali sad kad preispitujem svoja osecanja, ja ne zelim ni sa kim nikoga da delim.. a opet, lepo mi je sa njim....
 
pa o tome pricam... fora je u tome sto on nije iz mog grada, malo je udaljen.. i ono.. on kao ne zeli vezu na daljinu zato sto mu treba neko uvek tu pored njega... a isto tako fora je i u tome sto smo se nas dvoje poslednja 3 dana vidjali uzastopno...

kada smo pricali o tome da budemo zajedno, od pocetka je bila kombinacija da ta devojka to ne zna, kao neko zezanje.. ali sad kad preispitujem svoja osecanja, ja ne zelim ni sa kim nikoga da delim.. a opet, lepo mi je sa njim....

onda nema razmisljanja-karte (a, narocito adute :)) na sto, reci mu sta zelis, nece svet propasti, veruj mi :)
i, znaces na cemu si, a onda je sve lakse, ili si sa njim, ili si bez njega, pa ces traziti nesto drugo
nema foliranja kad nesto zelis...mislim, ima, ali nije to to, i ne vodi nicemu...
 
mislis da treba otvoreno da popricam sa njim o tome i da mu kazem kako se ja osecam i da ne zelim da budem druga.. da moze da bude sa mnom samo ako raskine sa njom..?? auuuuuuu
 
mislis da treba otvoreno da popricam sa njim o tome i da mu kazem kako se ja osecam i da ne zelim da budem druga.. da moze da bude sa mnom samo ako raskine sa njom..?? auuuuuuu

pa, ne bas tako :)
kazes nesto ovako "sorry, znam da dil nije bio takav, ali ja osecam nesto prema tebi, mislim i zelim da treba da pokusamo kao par, ti razmisli par dana, pa javi, znas gde mozes da me nadjes"
nesto tako cool ;)
nece se svet srusiti, a izgovarajuci ono sto zelis i osecas postajes odrasla osoba
 

Back
Top