Dresura pasa

Evo najnovijih dostignuca Mog divnog psa i njegovog savrsenog dresera!!!!!

Ovim putem pozdravljam sve veverice i njihove dresere!!!



drvce-10.jpg
 
Poslednja izmena:
Ово је врхунац у дресури! Браво за Дона - неустрашив је и приде, што каже Смех, духовит! Самом дресеру је јако забавно са њим! :)
 
Ljudi, kako uciti psa da ide pored noge ?

Zeenmc, извини, али много питаш а не схваташ да наше знање и искуство ипак кошта (мислим на нас, дресере)? Ок да ти се помогне у пар ствари, али ако хоћеш издресираног пса дај уплати негде неки курс, иди на полигон и ради! Друго, не може се пас онлине путем научити послушности, да се разумемо!
 
Jel ta komanda GLAS ima neku svrhu, kao ove sedi lezi cekaj dodji, ili je to cisto onako kao ona da da sapu!

Komanda glas sluzi da se pas nauci oblajavanje a to ce mu trebati kasnije u radu ali to je samo za sluzbene pse i pse koji polazu ispite u radu za ostale je tatalno nepotrebna komanda osim za zezanje. Komanda glas se posle menja u komandu revir. Pozdrav
 
Inace komanda je zabavna a i vrlo lako se uci pogotovo ako pas voli predmet.
Vezete psa i onda ga zezate sa lopticom izazivate ga bacate lopticu od zid u vazduh bilo sta samo da ga iziritirate da lane. I cim zalaje odmah dobija nagradu tj lopticu. tak osam ja naucio mog psa naravno ima i drugih nacina.
 
on line samo igrice, a pas se online teško može vaspitati, isto i sa onim vhs kasetama o dresuri, lik i de i pokazuje kako radi uradjen pas, a ne kako je stigao do tih rezultata
 
on line samo igrice, a pas se online teško može vaspitati, isto i sa onim vhs kasetama o dresuri, lik i de i pokazuje kako radi uradjen pas, a ne kako je stigao do tih rezultata

Slazem se dogg, ali kako onda da mi naucimo svoje pse osnovama, ako ne koristimo usluge dresera(da me ne zanima dresura sigurno bih ga dao nekome), najveca je greska uciti sa tih kaseta, dvd-a, i tih sr*nja, pa i u fitnesu ima tih stvari, studiram to pa sam i vise nego sposodan da uvidim greske...
 
prijatelju fitnes i srodne discipline sa dresurom zajedničko imaju samo fizičku aktivnost, a on line teško da ćeš savladati to što te zanima, nije dovoljno odeš jednom na plac i to je to, i druge obaveze, nije to ostaviš na listu papira pa kad se vratiš završiš, da me ne razumeš pogrešno, da sam učio kao ti sada ne bi naučio ni da povedem psa, evo ti primer krisb, objasnio ja njoj preko pp šta da radi ali dok ja nisam uzo kera na povodnik nije bilo rezultata, i lošmi dečko se cimao radio samnom do 2-3 ujutru, a preko pp se samo dogovorimo gde i šta radimo, jbga, furaš mitrovica NS, a to bi vreme ja iskoristi da budem sa kerovima, bojan dolazi iz smederevske palanke da bi nešto naučio
 
Dogg, slazem se sa tim sto si rekao, sta ja da cinim, eto rekao sam Mili, da ostavi ponudu na pp, pa da popricamo, ja da sada zivim na vidikovcu (do pre 4 godine sam ziveo, mozda se vratim zbog psa, ali posle nove godine) sigurno bih isao s vama po kosutnjaku i slicno, naravno ako bi nas primili u to drustvo ;-), kada nabavim kola valjda cemo se vidjati, sta drugo da kazem, do tada, igracu se sa Akselom, i nista ozbiljno necemo pocinjati...


btw, posto pametujes (ali stvarno mislim da si u pravu) daj savet, sta ja onda da cinim.....

btw, predlazem posto mili vidi ove postove, neka se izbrisu
 
Poslednja izmena:
da ne bi pametovao evo ti dve opcije, zahebi sve ostalo i posveti se samo psima, kao lošmi što se opredelio ili daj kera na dresuru, ja nisam video dalje od bg-a ko zna kolko dugo zbog pasa, ustanem kerovi, legnem kerovi, toliko od moje pomoći i pameti
 

Back
Top