DRAGINJE(jel to blizu vas)

slazem se... Objektivno gimnazija jeste zahtevnija i teza od ostalih ali su razlike sve manje... Naravno da u svakoj strucnoj skoli ima smerova koji su lakshi i rezervisani za nesto loshije ucenike ali ono sto valja u ostalim skolama moze poprilicno dobro da se meri sa gimnazijom. Dakle moje mishljenje je da je gimnazija i dalje najjaca ali daleko od epiteta najelitnije. Sta vishe, u Srbiji skoro da i nema Elitnih shkola....

pa tako je ali elitne skole u Sapcu ja smatram medicinsku, ekonomsku i gimnaziju...s tim da one teze smerove u medicinskoj i ekonomskoj svakako ne treba svatati olako pogotovu u medicinskoj...

da sumiramo...nigde nije lako i ni jedna nije kao sto je bila :razz:

odosmo u offtopic previse:wink:
 
sapcu ili sabcu zar je vazno,znamo mi sta si ti hteo da kazes,a da li je neko iz draginja,cukovina ili crniljeva zar je to bitno,cigana ima i u macvanskom pricinovicu i u volujcu(bugarine) pa sta,a sto se tice pravopisa ja namerno pravim greske i iza svake recenice stavljam znak uzvika jer se to meni tako svidja i moze mi se i ako imam fakultet zar je to vazno bitno ili vec sta...
 
ako si zavrsio visu nisi neki baja ja imam cetvorodisnju skolu pa sta mi fali nije to u redu da govoris ivanu015 da je kao neki koji nema obrazovanja covek te je pitao koja je skola najteza ja mislim da je sup ili kosta abrasevic najteza skola u sapcu
 
Smer elektortehnike je poprilicno zahtevan. Sigurno je tezi od svakog smera ekonomske shkole. Gimnazija je recimo teza od sve tri Vishe shkole u Shapcu... Ipak glupo je i komentarisati vishe o tome, nebitno je totalno. Na kraju ima ljudi koji zavrse gimnaziju a puknu na studijama, ima onih koji zavrse sa super prosekom faks a pojma nemaju nista prakticno da urade za razliku od nekog ko ima prosek 6,5 , ima ljudi koji bez skole naprave mnogo vishe u zivotu od skolovanih (ovo zadnje je cak nepisano pravilo koje itekako vazi)...

@Ivan015 heh, OT ;)
 

Back
Top