DRAGINJE(jel to blizu vas)

racunar

Početnik
Poruka
6
ZA PAR DANA DOLAZIM POSLOM DO VASEG KRAJA,NIKAD NISAM BILA U TOM DRAGINJU.AKO NEKO ZNA NESTO NEKA MI NAPISE O TOM MESTU.JER IMA NEKI DOBAR FRAJER 25+ U TOM MESTU,JER NE BIH VOLELA DA BUDEM USAMLJENA.POMOZITE MI PA RECITE NA KOGA DA OBRATIM PAZNJU TAMO JER OSECAM DA JE TO TAKO NEKI SMOR OD SELA. :roll: :roll:
 
necu da te obeshrabim, ali Draginje, koliko ja znam je poznato po ciganima, mozda i nije ono, mozda je neko selo pored njega, ali ipak mislim da je ono....
jeste blizu sapca, cini mi se opstina vladimirci...
ne znam nikoga tamo , tako da ne mogu da ti preporucim......
 
Hackers:
Gresis, ne mozes da zamislis. I sta imas ti protiv cigana? I oni su ljudi, cak u samom Draginju ces naci na bolje ljude nego u samom Sapcu ili Beogradu.
U Draginju ima 80% roma i 20% Srba.
Nemam ja nista protiv cigana, ja sam samo rekao za to... jedino sto me tamo nervira je sto su kuce sve jedna ista kao druga... mislim sve kopiraju jedni od druge, i kapije i sve.... a inace nemam nista protiv njih. E sad da ces naci bolje ljude, za to, ne mozes da kazes, ima sigurno i boljih, a ima i losijih....
poz.
 
ignis:
Hackers:
Gresis, ne mozes da zamislis. I sta imas ti protiv cigana? I oni su ljudi, cak u samom Draginju ces naci na bolje ljude nego u samom Sapcu ili Beogradu.
U Draginju ima 80% roma i 20% Srba.
Nemam ja nista protiv cigana, ja sam samo rekao za to... jedino sto me tamo nervira je sto su kuce sve jedna ista kao druga... mislim sve kopiraju jedni od druge, i kapije i sve.... a inace nemam nista protiv njih. E sad da ces naci bolje ljude, za to, ne mozes da kazes, ima sigurno i boljih, a ima i losijih....
poz.

Ciganin nikad covek nece biti , i nikad u Draginju nemozes naci bolje ljude nego U SAPCU I BEOGRADU...DRAGINJE JE CIGANSKO SELO........
 

Back
Top