Quantcast

Domaća pašteta

fortes

Elita
Moderator
Poruka
24.310
Kikiriki puter je jedan od najboljih izuma :lol:

Meni motor blendera jednom otišao zbog njega. Sada kupujem u prodavnici zdrave hrane bez aditiva a onda dodam med da dobije slatku notu kakvu volim. Obožavao sam da ga sam pravim jer sam mogao mogu da ga ostavim "nedovršenog" da ima i malo komadića kikirikija da ne bude dosadna pasta,umešam med i morsku so po ukusu,da bude balans slano-slatkog ...šta god.

Ali nije vredno kupovine novog blendera. Naučio lekciju.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.245
Не осећам нити промил потребе да конзумирам дати артикал.
ameri to jedu ili anglosaksonci čini mi se, mada u australiji valjda jedu neki bljak
jel si sad još ponosnija :P
nekako gledam šta jedu po filmovima, ne znam u stvari u vel. brit. da li je uobičajeno
ovo jedu u australiji https://en.wikipedia.org/wiki/Vegemite, nešto na bazi ječmenog slada ili tako nekako
...
volim od avokada namaz, mada sam matorija od avokado generacije :P
i humus

Poslednja izmena:

proka

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.732
Kikiriki puter je jedan od najboljih izuma :lol:

Meni motor blendera jednom otišao zbog njega. Sada kupujem u prodavnici zdrave hrane bez aditiva a onda dodam med da dobije slatku notu kakvu volim. Obožavao sam da ga sam pravim jer sam mogao mogu da ga ostavim "nedovršenog" da ima i malo komadića kikirikija da ne bude dosadna pasta,umešam med i morsku so po ukusu,da bude balans slano-slatkog ...šta god.

Ali nije vredno kupovine novog blendera. Naučio lekciju.
dobra ideja, baš ću da probam sa medom :ok:

- - - - - - - - - -

btw, ovaj blender mi je treći u zadnjih recimo pet godina, prvi je otišao dok sam mleo čvarke :D