Quantcast

Dok On slatko spava...

HOMER

Zainteresovan član
Poruka
320
limunada:
medena:
bundeva:
E,to nije fer!Ja bih se jako naljutio da me tako probudis :evil: :D
:lol: Tek sada sam zapazila ovaj komentar :lol: ...Slusaj, nema potrebe da brines, ako je tacno ovo sto se prica, ti si jako, jako daleko od mesta gde pocinje ovako budjenje :D :D :D ...Mislim da se nijedna ne bi usudila "njega" da budi na takav nacin, jer ko zna sta bi se desilo...licno se za sebe ne plasim, deli nas okean, toliko ipak ne mozes da stignes 8)
poz. bundevo :wink:
Sta je jedan obicni okean za Bundevu... :D
Šta zna dete šta je okean...

Donald Duck

Zainteresovan član
Poruka
178
Ne pa uopste nije uredu da ovako objasnjavas......
evo sad sam zaboravio da pisem :!: :!:
Gore budjenje nije mogao da dozivi, pazi posle takve verzije budjenja on ima na glavi da za, neznam ,sat i po mora na posao..........

Sledeci put potrudi se da bude Subota pa Nedeljni dorucak u krevetu.

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
limunada:
medena:
bundeva:
E,to nije fer!Ja bih se jako naljutio da me tako probudis :evil: :D
:lol: Tek sada sam zapazila ovaj komentar :lol: ...Slusaj, nema potrebe da brines, ako je tacno ovo sto se prica, ti si jako, jako daleko od mesta gde pocinje ovako budjenje :D :D :D ...Mislim da se nijedna ne bi usudila "njega" da budi na takav nacin, jer ko zna sta bi se desilo...licno se za sebe ne plasim, deli nas okean, toliko ipak ne mozes da stignes 8)
poz. bundevo :wink:
Sta je jedan obicni okean za Bundevu... :D
Tako je generacijo ...kad krenes na plivanje javi da krenemo zajedno :) ja doduse nisam neki plivac ali zato cu se drzati za tebe .DOBRA bundevica nikada ne potone , tako kazu stari nasi:) :wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.