Dodik: imam scenario u slučaju da me Lajčak smeni

rs je centraliziran, i normalno je da bolje funkcionira..
telekom ne mogu prodati jer su se navikli da svako malo zavuku ruku u taj džep,,,
previse rodjackih veza, previse stranackih ljudi a premalo strucnjaka..
recept za neuspijeh..

Daleko od toga da RS nazivam nekim velikim uspehom, ali primer neuspeha je Federacija. 'Budimo realni' :lol:
Zapravo, čitava zemlja Bosna i Hercegovina je jedan užasno loš crni vic. Zapravo, nije ni loš, dobar je, užasno je smešan...
 
ademe mojNe da se nerviraš bre;)...čuvaj srce;)....pala ponuda na tržištu organa:rumenko:...teška vremena:(...recesija:(....pad berzi u svetu:(....bankrot Islanda:(....izumiranje sibirskih tigrova:(....globalno zagrevanje:(...odlazi sve u param parćat:(:(:(
;):cool::mrgreen:

šta sam ja govorio a šta ti? podseti me...čuj ja sam ti "na vratima" čoveka u godinama...nemogu ni ja sve pamtit:mrgreen::lol:



ma njega bole patka za globalno zagrevanje njemu je bitno kakav je rod kikirikija i suncokreta
 
eto ipak je onda Mesić bio u pravo :idea:



http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,10,9,,136407.jl
evo nam novog Zlo8e ovaj put iz Banja Luke:eek::roll:

Звер антисрпска месић. Тешки ратни злочинац и десна туђманова рука који се хвалио да је растурио Југославију и обавио задатак такође наређивао да се не узимају заробљеници ако нема сведока.
 
SDS je zakon al na divljem zapadu.Nađi poštenog i pametnog čalana ove s(t)ranke garant ćeš dobiti nobelovu nagradu.:super::whistling::whistling:

Ja cu ti ih naci u mom gradu koliko hoces . Sad bi se svi kurcili glumili Srbe, a u RS su prvi bili SDS nego necemo o tome . Ali Dodik je posten u P.M. glumi Tita . Al kako smo mi mazohisticki narod sta ces . Ja ne kazem da je on potpuno stetan za nas u RS , ali dajem glavu da bi SDS vodio bolju politiku . Barem se ne bi sluzio pricama da nece ulagati u neku opstinu gdje ne pobjedi.
Barem ne bi pricao o aerodromu koji ce se graditi na Zubcima iznad Trebinja
Te o nekom silnom vozu i zatvorenim bazenima .
Te salama po mjesnim zajednicama
Smjesno
 
Ja cu ti ih naci u mom gradu koliko hoces . Sad bi se svi kurcili glumili Srbe, a u RS su prvi bili SDS nego necemo o tome . Ali Dodik je posten u P.M. glumi Tita . Al kako smo mi mazohisticki narod sta ces . Ja ne kazem da je on potpuno stetan za nas u RS , ali dajem glavu da bi SDS vodio bolju politiku . Barem se ne bi sluzio pricama da nece ulagati u neku opstinu gdje ne pobjedi.
Barem ne bi pricao o aerodromu koji ce se graditi na Zubcima iznad Trebinja
Te o nekom silnom vozu i zatvorenim bazenima .
Te salama po mjesnim zajednicama
Smjesno

Koliko je meni poznato SDS je imao vlas nešto više od 10 godina, pa i nije baš bio uspešan. Za vreme SDS-a masa nadležnosti su prenesene sa RS na BiH.

Ja u svojim Palama znam šta je SDS radio i nisu uopšte poštenjačine kakvim ih predstavljaš. Aktuelnog načelnika iz SDS-a zovu 10%!
 
Ja cu ti ih naci u mom gradu koliko hoces . Sad bi se svi kurcili glumili Srbe, a u RS su prvi bili SDS nego necemo o tome . Ali Dodik je posten u P.M. glumi Tita . Al kako smo mi mazohisticki narod sta ces . Ja ne kazem da je on potpuno stetan za nas u RS , ali dajem glavu da bi SDS vodio bolju politiku . Barem se ne bi sluzio pricama da nece ulagati u neku opstinu gdje ne pobjedi.
Barem ne bi pricao o aerodromu koji ce se graditi na Zubcima iznad Trebinja
Te o nekom silnom vozu i zatvorenim bazenima .
Te salama po mjesnim zajednicama
Smjesno

nemože SDS da ima ekskluzivno pravo ko je srbin a ko ne znači ako sam ja za dodika nisam srbin daj čoveče zato gubite izbore niste bogom dani da vodite narod kao nijedan političar uostalom.Ja kad se sjetim da ste u ono selo stavili da bude glavni grad a ovamo Banja Luka onoliki grad i nemože da bude nemam o čemu pričati.A pogledaj sada zgradu vlade ali i to vama nevalja vi bi da vječito budete sirotinja samo da ste vi na vlasti:mrgreen:
 
nemože SDS da ima ekskluzivno pravo ko je srbin a ko ne znači ako sam ja za dodika nisam srbin daj čoveče zato gubite izbore niste bogom dani da vodite narod kao nijedan političar uostalom.Ja kad se sjetim da ste u ono selo stavili da bude glavni grad a ovamo Banja Luka onoliki grad i nemože da bude nemam o čemu pričati.A pogledaj sada zgradu vlade ali i to vama nevalja vi bi da vječito budete sirotinja samo da ste vi na vlasti:mrgreen:

Da , zgrada je pravi prikaz socijaldemokratije :super::super: . Bolje da su te pare dali ljudima koji zive kao pascad po ulici .

Najaci im je slogan moja kuca .
Bobarova kuca , Dodikova kuca --- socijalna pravda?

U Trebinju SNSD je izgubio znacajnu podrsku , ali je prevagnuo pod nerazjasnjenim okolnostima .

Ne kazem ja da SNSD-ovci nisu Srbi
U zgrade tipa elektroprivrede koje je podigao SDS su dovedeni ljudi iz Laktasa , a simpatizeri SDS-a gubili su posao .
 
Da , zgrada je pravi prikaz socijaldemokratije :super::super: . Bolje da su te pare dali ljudima koji zive kao pascad po ulici .

Najaci im je slogan moja kuca .
Bobarova kuca , Dodikova kuca --- socijalna pravda?

U Trebinju SNSD je izgubio znacajnu podrsku , ali je prevagnuo pod nerazjasnjenim okolnostima .

Ne kazem ja da SNSD-ovci nisu Srbi
U zgrade tipa elektroprivrede koje je podigao SDS su dovedeni ljudi iz Laktasa , a simpatizeri SDS-a gubili su posao .

Revanšizam je problem protiv kog treba svi da se bore. Ne sumnjam da bi SDS sutra postupao po istom paternu.
Rekao sam već, ne sviđa mi se što SNSD ima toliku moć u rukama, jer se ta moć lako zloupotrebljava, ali i iskvareni SNSD se pokazao boljim od SDS-a. Mislim da Krajišnici bolje vide blagodeti vladavine SNSD-a, nego mi sa Istoka.
 
Da , zgrada je pravi prikaz socijaldemokratije :super::super: . Bolje da su te pare dali ljudima koji zive kao pascad po ulici .

Najaci im je slogan moja kuca .
Bobarova kuca , Dodikova kuca --- socijalna pravda?

U Trebinju SNSD je izgubio znacajnu podrsku , ali je prevagnuo pod nerazjasnjenim okolnostima .

Ne kazem ja da SNSD-ovci nisu Srbi
U zgrade tipa elektroprivrede koje je podigao SDS su dovedeni ljudi iz Laktasa , a simpatizeri SDS-a gubili su posao .

neznam za elektroprivredu ni gdje im je sjedište pravo da ti kažem ali pošto je to državna sisa onda nikakvo čudo da su došli ovi što su pobjedili ali znam da bolje živim promjenio sam auto nije novo ali polako imam posao jeste plate su male ali treba biti optimista u odnosu na prije par godina golema je to razlika pa ljudi nisu imali jebeno zdravstveno osiguranje ja sam plaćao 20 maraka pregled sada je 1.5 marka pa ****** šta je bolje,
 
Revanšizam je problem protiv kog treba svi da se bore. Ne sumnjam da bi SDS sutra postupao po istom paternu.
Rekao sam već, ne sviđa mi se što SNSD ima toliku moć u rukama, jer se ta moć lako zloupotrebljava, ali i iskvareni SNSD se pokazao boljim od SDS-a. Mislim da Krajišnici bolje vide blagodeti vladavine SNSD-a, nego mi sa Istoka.

ja vjerujem da će krenuti i istok na kraju sve je to naša Republika Srpska ,Krajina ima i neke prirodne predispozicije a ima tu inekog kažnjavanja sigurno ****** sad ste valjda glasali za snsd
 
Звер антисрпска месић. Тешки ратни злочинац и десна туђманова рука који се хвалио да је растурио Југославију и обавио задатак такође наређивао да се не узимају заробљеници ако нема сведока.
:dash::dash::dash:
jel ovo novi Jerry u povojima?...:???::mrgreen:

ajd jerry bar "argumentovano" lupao:mrgreen:...a ti lupaš po sistemu "od viška glava ne boli":mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ja cu ti ih naci u mom gradu koliko hoces . Sad bi se svi kurcili glumili Srbe, a u RS su prvi bili SDS nego necemo o tome . Ali Dodik je posten u P.M. glumi Tita . Al kako smo mi mazohisticki narod sta ces . Ja ne kazem da je on potpuno stetan za nas u RS , ali dajem glavu da bi SDS vodio bolju politiku . Barem se ne bi sluzio pricama da nece ulagati u neku opstinu gdje ne pobjedi.
Barem ne bi pricao o aerodromu koji ce se graditi na Zubcima iznad Trebinja
Te o nekom silnom vozu i zatvorenim bazenima .
Te salama po mjesnim zajednicama
Smjesno

Jeftina ti ta glava!:rotf::rotf::rotf:
 
Koliko je meni poznato SDS je imao vlas nešto više od 10 godina, pa i nije baš bio uspešan. Za vreme SDS-a masa nadležnosti su prenesene sa RS na BiH.

Ja u svojim Palama znam šta je SDS radio i nisu uopšte poštenjačine kakvim ih predstavljaš. Aktuelnog načelnika iz SDS-a zovu 10%!

SDS je svojom retrogradnom politikom,neviđenom ljudskom glupošću,krađom,prevarom obezglavio svoj narod.Kuku svakom narodu kad imaju takve stranke.Sve ih treba zatvoriti da se ljudsko zlo ne širi.:otkacio:
 
Podržavam nezavisnost Republike Srpske. Koliko god je njen opstanak nakon Dejtona bio jedina pozitivna stvar za Srbe generalno u Jugoslovenskim ratovima, toliko je bilo negativno što je odlučeno da ostane u istoj državi sa Muslimanima i Hrvatima. Neka ostali rade šta hoće, ali mi se čini da je i Hrvatima bolje da se odvoje od federacije. Trebalo bi priznati onaj njihov referendum iz 2001. godine...
 
Podržavam nezavisnost Republike Srpske. Koliko god je njen opstanak nakon Dejtona bio jedina pozitivna stvar za Srbe generalno u Jugoslovenskim ratovima, toliko je bilo negativno što je odlučeno da ostane u istoj državi sa Muslimanima i Hrvatima. Neka ostali rade šta hoće, ali mi se čini da je i Hrvatima bolje da se odvoje od federacije. Trebalo bi priznati onaj njihov referendum iz 2001. godine...

Za tako nešto nemamo apsolutno nikakvu podršku. Čak ni najbliže zemlje Srba i Hrvata - Srbija i Hrvatska ne bi mogle u ovom trenutku pružiti podršku takvoj inicijativi.
 
Za tako nešto nemamo apsolutno nikakvu podršku. Čak ni najbliže zemlje Srba i Hrvata - Srbija i Hrvatska ne bi mogle u ovom trenutku pružiti podršku takvoj inicijativi.

Misliš ili znaš... pa čovek se uči na greškama dok je živ, pa neće oni ponovo više se toliko družiti sa Muslimanima i Hrvatima, pa ovi moji iz Kotor Varoši ne žele čuti za BiH, za njih postoji Republika Srpska. Živjela Republika Srpska:bye:
 
Misliš ili znaš... pa čovek se uči na greškama dok je živ, pa neće oni ponovo više se toliko družiti sa Muslimanima i Hrvatima, pa ovi moji iz Kotor Varoši ne žele čuti za BiH, za njih postoji Republika Srpska. Živjela Republika Srpska:bye:

a kako onda zovu drugi dio BiH?:roll:

i ti me danas dodaš na listu prijatelja, a ja još odobrim u nadi eto još jedan normalan forumaš želi da mi bude prijatelj:eek::dash:
...ajme meni:sad2:
 

Back
Top