Dodik: imam scenario u slučaju da me Lajčak smeni

ovo prvo mu je podmetnuto, najverovatnije izvađeno iz konteksta ...snimano za vreme kad su svi sve i svašta tra8unjali 90ih...i odmah kad je to nedavno dospelo u javnost se od toga ogradio i izvinuo:!::!::!:

drugo da se nemamo potrebe da se ikom "kao narod" da se klanjamo to je u pravo (evo ja nisam ni u Jasenovcu ni na Ovčari ni na Blajburgu bio...a ako ću ić ići ću na svo troje u paketu...mada sumnjam...) ...uostalom zašto bi se neki narod trebao nečemu klanjati:roll::think::dash::!::?:

i ovo treće je laž...vidiš kako slabo poznaješ Mesića...on je među prvima rekao da bi bilo u redu da i hrvatska desnica i crkva odu u Jasenovac...Mesić je bio tamo...:rtfm:

:rtfm::rtfm::rtfm:



------------------------------
ukratko rečeno :arrow::arrow:lupaš:dash:

sve je to samo maska..ono sto mu je na srcu, stoji na audio snimku kao neoborivo svedocanstvo o tome da u hrvatskoj postoji samo jedna ideologija.
 
evo bone...kao što sam i obečao:D:ok:

ма ***** бону!него да ја нешто кажем у вези дневника.сјећам се да је било на телевизији загреб и београдских дневника само не знам сад у којим терминима.тамо седамдесетих и осамдесетих мића орловић се повремено јављао.а и у јутарњем тј.школском програму је ишла коцка коцкица, па вага за тачно мерење,бабино унуче, и не сећам се имена оне емисије где је глумио ненед ненадовић као клинац.а сјећа ли се ко оне емисије "караван"?или зуке џумхура и његовог "ходољубља"?
 

Back
Top