Kome će pripasti nuklearni arsenal u slučaju dezintegracije Putinove Rusije?

nešo.malinar YT

Zainteresovan član
Poruka
170
beograd-protest-ukrajina-putin-foto-beta-3-xyy-768x512.jpg

Ruska agresija na Ukrajinu🇺🇦 ne zasniva se na racionalnim geopolitičkim ciljevima nego na sirovoj i morbidnoj ideologiji.

Ruska politika započevši rat u Ukrajini otvorila je za Rusiju🇷🇺 mogućnost katastrofalnog geopolitičkog sloma ravnog nekadašnjem padu carstva Romanovih i SSSR imperije.

Ovoga puta, izgubi li Rusija rat u Ukrajini moglo bi doći do potpunog gubitka efikasnog spoljnopolitičkog djelovanja Rusije i njenog oslanjanja isključivo na vojnu silu, kao i do unutrašnjeg političkog sloma Ruske Federacije, pa i njene dezintegracije.
 
Pogledajte prilog 1502317
Ruska agresija na Ukrajinu🇺🇦 ne zasniva se na racionalnim geopolitičkim ciljevima nego na sirovoj i morbidnoj ideologiji.

Ruska politika započevši rat u Ukrajini otvorila je za Rusiju🇷🇺 mogućnost katastrofalnog geopolitičkog sloma ravnog nekadašnjem padu carstva Romanovih i SSSR imperije.

Ovoga puta, izgubi li Rusija rat u Ukrajini moglo bi doći do potpunog gubitka efikasnog spoljnopolitičkog djelovanja Rusije i njenog oslanjanja isključivo na vojnu silu, kao i do unutrašnjeg političkog sloma Ruske Federacije, pa i njene dezintegracije.
Pripasce zapadu ali ne na nacin koji bi oni to zeleli jer ce pre dezintegracije Rusije biti u pepelu. Sto se ti ce morbidnosti, znas onu pesmu "Pogledaj svoj dom andjele".
 
Poslednja izmena:
Nije morbidna nego mazohisticka....to ti je slovenski sindrom..
Tacno je da zapadna kultura ima nekih prednosti , narocito to oko mazohizma i na taj nacin diktature...
Zapadni svet ipak vise ceni neka prava pojedinca...neka...
Ali nikako svaka...

Kad zastrani autokratija, tu srednji istok ima velikih problema jednoumlja...

I tacno je da je danasnja rusija u tom smislu ista....tipicno ruska , srpska slovenska...
Ali i Poljska je tipicno ista, zapad je isti , ne znam da li ce i nemacka biti ista...Danska je ista....

Srbija nije ista kao sto je bila, ali ona i ne zna sta je..
Niti je SFRJ Srbija, niti je medjuratna Jugoslovenska Srbija, niti je Berlinska Srbija, e mozda jeste obrenovic turska Srbija, tu vec mirise malo vise onaj svinjski kravlji vonj, ne bukvalno ali u detaljima nasih knjizevnih primera....glava secera i rodoljupci i slicni, steta sto su pogaseni ti sajtovi sa nasim ekranizacijama tih romana..
...
 
Isto kao sto ne bih zeleo da stalno menjaju predsednike diktatore u Srbiji , znaci Vucica u ovom primeru , mada nista ne valja , ne prakticno , nego ideoloski, psiholoski je bolji od Slobe, ali je blizu Seselj psihologije, sto je vec mislim jasno koliko je stetno za drustvo....bilo koje drustvo makar i 1 na 1 takvoj osobi...

Tako ne bih zeleo ni da se raspada Rusija nego da evoluira...a ima toliko prostora za evoluciju , bas ima...nafta u mineralno djubrivo i eksplozija proizvodnje hrane....hibrid izmedju zapada i kine, koja izgleda da ce otici u 3pm u smislu alijenizacije...
Nije trenutno toliko vidljivo , ali kineski pristup je poprilicno neumeren....
Da li ce Japanski pristup preziveti , jer ih USA preti da unisti....?
Ili juzno korejski , koji je jako simpatican , ali je malo nemilosrdan, iako je socijalno svestan na neki nacin....

U ovakvom stanju , uspostavljanje trgovinskih odnosa severne i juzne koreje bi bio najbolji svetski potez, razvoj situacije....ne ujedinjenje, nego komunikacija i razvoj...

Treba preziveti pad USA , to je nevolja koja nas tek ceka...
Ali i utvrditi zbog cega ce pasti USA....
Razlog, jer nije sve obavezno razlog, vojna hegemonija i slicno ne moraju biti razlozi , jer USA je nalazila nacina da iskoci kao hegemonijalna sila ali i da ne bude takva sila....a da bude relativno stabilna...
 
Isto kao sto ne bih zeleo da stalno menjaju predsednike diktatore u Srbiji , znaci Vucica u ovom primeru , mada nista ne valja , ne prakticno , nego ideoloski, psiholoski je bolji od Slobe, ali je blizu Seselj psihologije, sto je vec mislim jasno koliko je stetno za drustvo....bilo koje drustvo makar i 1 na 1 takvoj osobi...
Milosevic nije bio zloban covek, vucic to jeste i on mrzi srpski narod.
 
A vucic je bela rada aa?
Nije bela rada, mozes ti da kazes da je zloban, navijac, huligan, to moze da se lako pokaze....samo nije TOLIKI sociopata nego onoliko koliko ide uz navijackog delikventa...

E sad, to nije prihvatljivo meni , ali mnogima u Srbiji jeste, i tu je divna caka za njega..

Npr ja kad bih rekao ko mi je prihvatljiv kao politicar vi ostali bi ste se ceskali , ne bi ispratili zasto....
A ja znam zasto , znam psihologiju takvih osoba i odgovara mi kao politicar, politicarka..

Evo testa, Srbijanka Turajlic....jeste matora, ali je dok je bila zainteresovana bila odlican materijal za politicarku i to demokratu, sta god da joj je ideologija....pristup joj je korektan..ima takvu logiku...
Ali narod nije mogao ni da namirise nista od osobina, jer su narodu te osobine nebitne...a npr ja bih rado skupio sve razlicite ideologije ali po principu psiholoske kompatibilnosti i dobio bih tim.....iako bi imali razlicite planove, bili bi tim...
 
Pogledajte prilog 1502317
Ruska agresija na Ukrajinu🇺🇦 ne zasniva se na racionalnim geopolitičkim ciljevima nego na sirovoj i morbidnoj ideologiji.

Ruska politika započevši rat u Ukrajini otvorila je za Rusiju🇷🇺 mogućnost katastrofalnog geopolitičkog sloma ravnog nekadašnjem padu carstva Romanovih i SSSR imperije.

Ovoga puta, izgubi li Rusija rat u Ukrajini moglo bi doći do potpunog gubitka efikasnog spoljnopolitičkog djelovanja Rusije i njenog oslanjanja isključivo na vojnu silu, kao i do unutrašnjeg političkog sloma Ruske Federacije, pa i njene dezintegracije.
Skoro pa za televizijski nastup, a ima takvih i na televiziji pa si u pravu što se ne stidiš iako ti je ovo čisto idološki neobavešten pogled na geopolitiku....osim što to nisu gaće koje baš lepo znaš da iskorojiš....
 
Pogledajte prilog 1502317
Ruska agresija na Ukrajinu🇺🇦 ne zasniva se na racionalnim geopolitičkim ciljevima nego na sirovoj i morbidnoj ideologiji.

Ruska politika započevši rat u Ukrajini otvorila je za Rusiju🇷🇺 mogućnost katastrofalnog geopolitičkog sloma ravnog nekadašnjem padu carstva Romanovih i SSSR imperije.

Ovoga puta, izgubi li Rusija rat u Ukrajini moglo bi doći do potpunog gubitka efikasnog spoljnopolitičkog djelovanja Rusije i njenog oslanjanja isključivo na vojnu silu, kao i do unutrašnjeg političkog sloma Ruske Federacije, pa i njene dezintegracije.

Evo kako ce biti rasporedjen ruski nuklearni arsenal:
- Jedan deo ce priPASTI po Pentagonu
- Drugi deo ce priPASTI po Berlinu
- Treci deo ce priPASTI po Rimu
- Cetvrti deo ce priPASTI po Londonu
- A i na Zagreb je vec pao dron...tako da...ko zna...

...
 
Treba znati ono što zna ceo svet, osim ideologiziranih ljudi i naroda na zapadu, London je centar nacizma i fašizma i nema novog sveta ako se ne da primer kako se uništava jezgro zla. Pacovi će da pobegnu na vreme, ali ostaju hramovi koji moraju biti uništeni....Toj fašističkoj civilizaciji je svakako kraj, ali mogu još mnogo ljudi da pobiju dok se sami ne uruše....
 
Evo kako ce biti rasporedjen ruski nuklearni arsenal:
- Jedan deo ce priPASTI po Pentagonu
- Drugi deo ce priPASTI po Berlinu
- Treci deo ce priPASTI po Rimu
- Cetvrti deo ce priPASTI po Londonu
- A i na Zagreb je vec pao dron...tako da...ko zna...

...
Jes ti video do sada prelazak crvenih linija? Nikad neces. Znas sta je dzudista?

Zato ne lupetaj. Grom moze samo tebe da udari, evo, sada....
 

Back
Top