Dodik: Ako krenemo iz BiH ponijećemo i RS

Dodik je guja, najveci Srbin posle Karadjordja....

Ма Додик је............господин човјек,зна шта ради...паметан,способан...
Тачно би било ненормално и нелогично да на челу државе буде неко други,јер,реално гледајући,нико није способан да ради његов посао
 
Čini mi se da je mislio na Hercegovinu,a ne na područje Sarajeva i Semberiju
Srpsko Sarajevo je najveće gradilište u RS

Istočna Hercegovina je ako izuzmemo Trebinje uvijek bila siromašna i slabo naseljena. Jedina perspektiva tog dijela je u turizmu i radi se na tome. U Foči se gradi treća po veličini srpska crkva na Balkanu, radovi su u poodmakloj fazi, nedovno je bilo na TV-u-

03.10.2009_foto_1.JPG


U Nevesinju se obnavlja staro gradsko jezgro

phoca_thumb_l_TrgNevesinje.jpg


U planu je "Trebinje resort" http://www.trebinjedanas.com/node/2124 , Perućica je potencijal koji treba iskoristiti, takođe i srpske manastire koji su među najstarijim i sl. Mrda se i tamo iako je (ako izuzmemo Trebinje) generalno u pitanju najneperspektivniji dio RS.
 
Poslednja izmena:
Ma ti si obicna dalabu ,idi procitaj bar bukvar pa dodji na forum,nepismeni ust..ki g...ru.
Popishali ste se po rvatima u basniji a ovde pametujete,mi se nasih Srba ne odricemo ,a RS je blizu samostalnosti.A rvati u basniji vise veruju Dodiku nego vama go..rima, jer ste ih ostavili na cedili dosta puta u ratu ,a posle rata ih prepustili balijama na milost i nemilost.Zato se pokri po usima i bar cuti.

ovo nazalost stima..
 
ma kakvi. Nikome nije u interesu da RS bude samostalna. Rusima se živo fućka za vas što se dobro pokazalo 99-e kod bombardiranja. Nemate vi nikoga.

Ako nisi primetio prošlo 11 godina od tada. Evo nekih događaja kada ne umeš sam pa probaj da obradiš. Zbližavanje SPC i Vatikana(koji nije priznao Kosovo), Rusko-Nemačka hm da kažem osovina, zbližavanje Rusije i Turske(Amerima se nikako ne sviđa), polagani dolazak Rusije na ove prostore prvenstveno sa onim što oni trenutno mogu a to je industrija energenata..... ne mislim ja u narednih godinu dana ali trenutno je početak podele interesnih sfera na svetskom nivou. Ameri su još tate ali u stagnaciji i ostali počinju polako da zauzimaju pozicije.
 
Poslednja izmena:
Pročitajte šta o traktoristi iz Laktaša misle njegovi Banjalučani, pa se i dalje nastavite ložiti na njega.
Dodo je obični krimos, ratni profiter a narod mu gladuje.

http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=50&t=46539&start=200

Napaćeni isfrustrirani sdsovci:lol::lol:

SDS je bio na vlasti čitavu deceniju i pokazao mnogo novih dometa:
kako izgubiti rat u kojem imaš sve moguće prednosti,
kako ispasti zločinac i moron u svjetskim medijima (sa biserima tipa "šta će nama lobiranje kad smo u pravu"),
kako biti srbenda i veliki vjernik bez potrebe da se uopšte udje u crkvu (utoka, rakija, ražanj i ostali "vjerski" rekviziti)
kako prodati federalcima sto veći dio suvereniteta rs za koji su ljudi uzalud ginuli
 
Napaćeni isfrustrirani sdsovci:lol::lol:

SDS je bio na vlasti čitavu deceniju i pokazao mnogo novih dometa:
kako izgubiti rat u kojem imaš sve moguće prednosti,
kako ispasti zločinac i moron u svjetskim medijima (sa biserima tipa "šta će nama lobiranje kad smo u pravu"),
kako biti srbenda i veliki vjernik bez potrebe da se uopšte udje u crkvu (utoka, rakija, ražanj i ostali "vjerski" rekviziti)
kako prodati federalcima sto veći dio suvereniteta rs za koji su ljudi uzalud ginuli

I to sve rece momak koji je 89.godiste. :lol::roll::roll::neutral:
 

Back
Top