Dodik: Ako krenemo iz BiH ponijećemo i RS

LJudi moji vama nikako da dođe u glavu RUSI NEMAJU NIŠTA SA VAMA. Kad vam je bilo najteže ostavili su nas. Nas Vatikan i Njemačka nisu nikad ostavili. Rusi su inkasirali vaše bombardiranje. Zaradili bodove za Čečeniju svojim nesudjelovanjem. Njih boli **** za vas.

Nađi mi jedan jedini primjer kada su Rusi nešto OBJEKTIVNO napravili za vas.

rusi su u zadnjih godinu dana ulozili 10 puta veto u PIC u i sprecili pritiske na Srpsku,u savetu bezbednosti isto, preuzimaju sve benzinske pumpe u BIH, grade luku u Semberiji, povezuju se sa Srpskom ekonomski, otkupljuju poljoprivredne proizvode .... Dodik se povezao sa moskvom, verovatno obostrani interes. Srpska se prikljucuje na JUZNI TOK
 
Pa u sustini nije uradio nista veliko , pravni status RS je isti kao i pre 4 godine , rasprodao je nekoliko velikih javnih preduzeca i sprcao pare i to samo u Bosansku Krajinu i taj deo oko Banja Luke , dok je u istocnom delu RS teska socijala i beda . Dodik vise vice i prica velike price nego sto stvarno nesto radi .
Mada se ja slazem da je sposobniji i bolji od onih diletanata i sitnih lopuza iz bivse Radovanove partije , al opet ne treba ni od njega previse ocekivati , jos je i i aktivno pre 2 godine ucestvovao i ZES-ovoj i Tadicevoj predizbornoj kampanji , a sad se cudi neki potezima vlasti u Beogradu , mada se i dalje ne razdvaja od Tadica .
 
rusi su u zadnjih godinu dana ulozili 10 puta veto u PIC u i sprecili pritiske na Srpsku,u savetu bezbednosti isto, preuzimaju sve benzinske pumpe u BIH, grade luku u Semberiji, povezuju se sa Srpskom ekonomski, otkupljuju poljoprivredne proizvode .... Dodik se povezao sa moskvom, verovatno obostrani interes. Srpska se prikljucuje na JUZNI TOK

:worth::worth::worth:
Pametnom dosta.............:super:
 
Pa u sustini nije uradio nista veliko , pravni status RS je isti kao i pre 4 godine , rasprodao je nekoliko velikih javnih preduzeca i sprcao pare i to samo u Bosansku Krajinu i taj deo oko Banja Luke , dok je u istocnom delu RS teska socijala i beda . Dodik vise vice i prica velike price nego sto stvarno nesto radi .
Mada se ja slazem da je sposobniji i bolji od onih diletanata i sitnih lopuza iz bivse Radovanove partije , al opet ne treba ni od njega previse ocekivati , jos je i i aktivno pre 2 godine ucestvovao i ZES-ovoj i Tadicevoj predizbornoj kampanji , a sad se cudi neki potezima vlasti u Beogradu , mada se i dalje ne razdvaja od Tadica .

bogme, 2006 je bilo pitanje opstanka Srpske, kasnile su plate i penzije. danas je ruski drzavni kapital u naftnoj industriji srpske, kinezi grade termocentralu stanare kod doboja, autoput BL-Gradiska, masovna stanogradnja u bijeljini, srpskom sarajevu, prijedoru, banja luci,gradiski,trebinju, meni to lici na progres definitivno, da ne pricam o spoljnoj politici Srpske, dolazak predsednika hrvatske, slovenije, srbije, najavljena poseta izraelskog sefa diplomtije libermana, putinov zamenik kod Dodika svakog meseca... krupne stvari se desavaju
 
Ne da vodi 4 godine , nego je pred prosle izbore pre 4 godine isto kapmanju bazirao iskljucivo na prici o referendumu o nezavisnosti RS i time je privukao tradicionalo nacionalisticko biracko telo SDS-a , za koje je pre toga bio najveci izfdajnik ... eto prosle te 4 godine , referenduma naravno nigde , a sad u oktobru opet izbori pa Mile prica istu pricu ... samo sumnjam da ce sada ostvariti tako ubedljivu pobedu posto narod u istocnom delu RS , juzno od Bijeljine ne moze da ga vidi ocima .

Ne lupaj molim te...:hahaha:
 
bogme, 2006 je bilo pitanje opstanka Srpske, kasnile su plate i penzije. danas je ruski drzavni kapital u naftnoj industriji srpske, kinezi grade termocentralu stanare kod doboja, autoput BL-Gradiska, masovna stanogradnja u bijeljini, srpskom sarajevu, prijedoru, banja luci,gradiski,trebinju, meni to lici na progres definitivno, da ne pricam o spoljnoj politici Srpske, dolazak predsednika hrvatske, slovenije, srbije, najavljena poseta izraelskog sefa diplomtije libermana, putinov zamenik kod Dodika svakog meseca... krupne stvari se desavaju

:ok::ok::ok:

apsolutno

najbolji pokazatelj koliko Republika Srpska jaca i napreduje i koliko Dodik rastura bazniju - su histericni napadi na njega od raznoraznih lojavih kao i zapadnih namesnika u bazniji
 
REPUBLIKA SRPSKA vs. FBIH
 

Prilozi

  • LAV i lav.jpg
    LAV i lav.jpg
    49,1 KB · Pregleda: 6
LJudi moji vama nikako da dođe u glavu RUSI NEMAJU NIŠTA SA VAMA. Kad vam je bilo najteže ostavili su nas. Nas Vatikan i Njemačka nisu nikad ostavili. Rusi su inkasirali vaše bombardiranje. Zaradili bodove za Čečeniju svojim nesudjelovanjem. Njih boli **** za vas.

Nađi mi jedan jedini primjer kada su Rusi nešto OBJEKTIVNO napravili za vas.

Bleiburg


301ijpx.jpg



Rokanje ustaša!:super::super::super:
 
Covek vodi predizbornu kampanju , isto je pricao i pre 4 godine .

Ispravka.
"Isto priča već 4 godine."
I pričaće još 4 godine. To mi zovemo razvlačenje pameti i navikavanje na termine.
Riječi više bole od dijela. Dodik je u ratu spašavao Muslimane iz okoline BL a danas ga Muslimani mrze više nego Karadžića koji ih je ubijao.
Samo polako, korak po korak... :ok:
 
LJudi moji vama nikako da dođe u glavu RUSI NEMAJU NIŠTA SA VAMA. Kad vam je bilo najteže ostavili su nas. Nas Vatikan i Njemačka nisu nikad ostavili. Rusi su inkasirali vaše bombardiranje. Zaradili bodove za Čečeniju svojim nesudjelovanjem. Njih boli **** za vas.

Nađi mi jedan jedini primjer kada su Rusi nešto OBJEKTIVNO napravili za vas.

Evo ti

http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...i+ulažu+milijardu+evra+u+rafinerije+u+RS.html

A možeš se i provozati do rafinerije u Brodu da vidiš kako se dimi. :super:
Rusija danas i Rusija 90-ih = dvije različite države.
 
dok je u istocnom delu RS teska socijala i beda . .

Jesi li nedavno bio u Srpskom Sarajevu, Bijeljini, Trebinju ? Ima siromašnih opština ali ima ih svugdje u svijetu. Teška je situacija u npr. Rudom ali bila je teška i prije rata. Nema niko čarobni štapić da za 4 godine sve promjeni. Bitno je da ide na bolje... u svakom pogledu. Vlada više ulaže u istočni nego u zapadni dio http://www.glassrpske.com/vijest/2/...tocni-dio-ulozeno-vise-od-212-miliona-KM.html ali to nije bitno. Mi se ne dijelimo na istočne i zapadne, sve je to naša Republika Srpska !
 
Poslednja izmena:
Jesi li nedavno bio u Srpskom Sarajevu, Bijeljini, Trebinju ? Ima siromašnih opština ali ima ih svugdje u svijetu. Teška situacija u npr. Rudom ali bila je teška i prije rata. Nema niko čarobni štapić da za 4 godine sve promjeni. Bitno je da ide na bolje... u svakom pogledu.

Čini mi se da je mislio na Hercegovinu,a ne na područje Sarajeva i Semberiju
Srpsko Sarajevo je najveće gradilište u RS
 

Back
Top