DOBROTVOR - AMERIKA

Da Vam neko da američko državljanstvo i posao ali i nešto keša Vi će te:

  • Prihvatiti ponudu i izljubiti dobrotvora i reći svima šta mislite pre nego li odete

  • Odbićete ponudu sa sve psovanjem i pljuvanjem uz pevanje junačkih pesama

  • Prihvatićete, ali ćete pisati na forumima sve najgore o Amerima odande

  • Tražićete za rodjaka/prijatelja isti aranžman a forume ćete zaboraviti


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Salvantis:
Koju je madona upropastila :mad:
znaci ili zbog madone ili zbog maradone, nema treceg
Колега, јел' и ти заиста имаш утисак да су Амери у просеку ненормално дебели ?
Ајд о лепоти да не причамо. Кад сам ја мојој жени и друштву причао да
је у реалном свету у УСА, тешко наћи човека нормалног изгледа (дебљине)
нико ми није веровао ... Наравно, то је мало, ал само мало претеривање...
А скоро сам чуо и Чанка да је нешто такво рекао ... те се једва "опрах" пред женом :D
(то ми је било најважније) :D :D :D
 
Salvantis:
Anketa jeste sala, i to od onih sala koje nisu smesne i duhovite.

Mada ozbiljno, dodje mi da postavim dve mnogo bolje ankete:
1) u kojoj drugoj drzavi biste ziveli (naravno pored Srbije koja je uvek prva ;) )
2) koju drzavu biste najradije posetili kao turista
Jeste da i nisu mnogo politicke teme, ali zivo me zanima da li bi zaista neko stavio SAD na prvo mesto u bilo kojem od ova dva pitanja :D
Анкета је иронична и апострофира лицемерје већине оних који пљују Америку и амерички естаблишмент.:)
 
Lacibg:
Колега, јел' и ти заиста имаш утисак да су Амери у просеку ненормално дебели ?
Ајд о лепоти да не причамо. Кад сам ја мојој жени и друштву причао да
је у реалном свету у УСА, тешко наћи човека нормалног изгледа (дебљине)
нико ми није веровао ... Наравно, то је мало, ал само мало претеривање...
А скоро сам чуо и Чанка да је нешто такво рекао ... те се једва "опрах" пред женом :D
(то ми је било најважније) :D :D :D
Kolega ako je i Canak to potvrdio, onda nema uopste razloga da vasa zena sumnja u istinitost. Medjutim ako CANAK nekoga smatra debelim, onda je to vec pomalo uznemiravajuce.

Canak3.jpg
 
Salvantis:
Kolega ako je i Canak to potvrdio, onda nema uopste razloga da vasa zena sumnja u istinitost. Medjutim ako CANAK nekoga smatra debelim, onda je to vec pomalo uznemiravajuce.
Напротив, у мом случају, повећава ми шансе код драге ми супруге ... :D :D :D
 
Salvantis:
E bre milance sto ne ozeni neku bogatu mirazacu iz usa, em lepe ( :shock: ), em debele, em bistre k'o koka-kola, nego se vrati medju ove nase nikakve ;)

ps bas me zanima sto ti je argentina toliko interesantna, kad je tamo sirotinja gora nego ovde?
Pa tako zato sto ja bolje zivim ovde nego sto bi ziveo tamo a takodje me je ****** nostalgija.
Argentina nije gora beda od nas to je jedna od zabluda cak sta vise bolje je od nas ali tamo postoji nesto sto ovde nije toliko izrazeno a to je 10% bogatih 60% sredjneg sloja(koji zivi bolje nego nas srednji sloj) i 30% teske sirotinje kakavu ni mi cak nemamo.
Nisu veca beda kazem generalno naprednija su zemlja ali imaju vise i bogatih i siromasnih.
Nema socijalne drzave ama bas ni malo.
Nisam bio tamo a ovo sto pricam je po prici mog bivseg cimera iz SAD koji je iz Argnetine.
Druge je inace bio Albanac sa Kosova :-)
 
Lacibg:
Колега, јел' и ти заиста имаш утисак да су Амери у просеку ненормално дебели ?
Ајд о лепоти да не причамо. Кад сам ја мојој жени и друштву причао да
је у реалном свету у УСА, тешко наћи човека нормалног изгледа (дебљине)
нико ми није веровао ... Наравно, то је мало, ал само мало претеривање...
А скоро сам чуо и Чанка да је нешто такво рекао ... те се једва "опрах" пред женом :D
(то ми је било најважније) :D :D :D
Laci ako si nekad imao prilike da budes u Italiji i posmatras italijanke i njihove debele guzove mogu ti reci da je po tom pitannu u SAd bolja situacija...
 
_Milanche_:
Laci ako si nekad imao prilike da budes u Italiji i posmatras italijanke i njihove debele guzove mogu ti reci da je po tom pitannu u SAd bolja situacija...
Како да не, од Сицилије до врха. Оно што је мој утисак код жабарки је да у просеку нису нешто атрактивне, ал зато кад налетиш на на неку лепу и згодну - толико је ретка као што је ретка и лепота. Просто као да једна од хиљаду покупи све оно што ваља
од "рестлова" ... :D :D :D
 
Lacibg:
Како да не, од Сицилије до врха. Оно што је мој утисак код жабарки је да у просеку нису нешто атрактивне, ал зато кад налетиш на на неку лепу и згодну - толико је ретка као што је ретка и лепота. Просто као да једна од хиљаду покупи све оно што ваља
од "рестлова" ... :D :D :D
ja koliko sam primetio nisu...ima poneka i lepa ali debele...al stvarno kad jeka dbra onda je bas extra...
 
_Milanche_:
Pa tako zato sto ja bolje zivim ovde nego sto bi ziveo tamo a takodje me je ****** nostalgija.
Argentina nije gora beda od nas to je jedna od zabluda cak sta vise bolje je od nas ali tamo postoji nesto sto ovde nije toliko izrazeno a to je 10% bogatih 60% sredjneg sloja(koji zivi bolje nego nas srednji sloj) i 30% teske sirotinje kakavu ni mi cak nemamo.
Nisu veca beda kazem generalno naprednija su zemlja ali imaju vise i bogatih i siromasnih.
Nema socijalne drzave ama bas ni malo.
Nisam bio tamo a ovo sto pricam je po prici mog bivseg cimera iz SAD koji je iz Argnetine.
Druge je inace bio Albanac sa Kosova :-)

nisi ti lud :lol:
argentike su prelepe...uz venecuelanke naravno :roll:
 
marlon:
najlepse je ako ides sa istocne na zapadnu obalu kolima, rentom ili greyhound-om... jedino tako mozes upoznati pravu ameriku.

a sto ne zavrsi recenicu :shock:
ti si bio,video... :lol:
i kakav je klasican amer iz price?..veoma glup? ..glup? ili nesto drugo
i ako si prolazio redneck drzavama,kakve su juznjacke ribe ?...debele?
a kad upoznas nekog u baru i kazes ''ja sam marlon iz srbije''
da li oni kazu ''napolje iz bara ,mi mrzimo srbe'' ili ''lepa zemlja(nikad culi)a sta pijete tamo?..cistu votku?.''
i da li ti je neko zamerio na akcentu?......znas ono u nemackoj,francuskoj...ne pricaju sa tobom..

za razliku od tebe, ovi sto nikad nisu bili ,napisase romane i umalo..citajuci to,ne spusti se u bar preko puta, da izudaram nekog amera...
zato bi bilo lepo da neko ko je bio,video...kaze neku..
 

Back
Top