Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko zna da mi obijasni. Da li je to taj dokument koji se sada trazi.
 

Prilozi

  • Screenshot_20191201-140848_Word.jpg
    Screenshot_20191201-140848_Word.jpg
    67,9 KB · Pregleda: 99
  • Screenshot_20191201-140838_Word.jpg
    Screenshot_20191201-140838_Word.jpg
    63 KB · Pregleda: 95
Na fejsu se javio vozač koji je aplicirao 5.11. ove godine i već dobio termin za 09.01. Ovo već postaje tombola
Sa fejsa ,noks 3-5 ,el.tehnicar apliciranje 22.11.2019,termin dodeljen 02.12.2019,znaci za skoro 7 dana dobijen termin 💣,da ne poverujes😲,to sto su obecali po novom upravo i ostvaruju na delu😎,i to jos malo ranije pre stupanja na snagu novog zakona📝.
 
Poslednja izmena:
To nije po novom. To je ponovo greška sistema kao što je skoro bilo sa spajanjem
Hhehe,lik se prebacio po onom sto su nedavno objavili na sajtu ambasade,to nije jos novi zakon ali je upravo to ono sto traze po novom,nije samo on nego ih ima jos.
I ja sam se prebacio prosle sedmice i ocekujem dodelu,jer su jasno naglasili u ambasadi da imamo prednost u odnosu na sve,sve pise na sajtu ambasade i ko ispunjava uslove moze se odmah prebaciti.
 
Hhehe,lik se prebacio po onom sto su nedavno objavili na sajtu ambasade,to nije jos novi zakon ali je upravo to ono sto traze po novom,nije samo on nego ih ima jos.
I ja sam se prebacio prosle sedmice i ocekujem dodelu,jer su jasno naglasili u ambasadi da imamo prednost u odnosu na sve.
Novi sistem zakazivanja se primenjuje od petka. Ovo je od 05.11. i nije jedini slučaj. Čovek još nema ni poslodavca.
 
Sta se ovo desava,more nekih informacija,sta je od svega ovoga istina i dokle se stiglo,debilna je prica da neko aplicira u novembru 2019 i pozovu ga za mesec dana na termin u odnosu na nas koji cekamo 17-18-19 meseci.
Imas na sajtu ambasade od nedavno info,ako ispunjavas uslove to sto su napisali mozes da se prebacis na novi termin i da dobijes veoma brzo termin,tj.nema vise cekanja mesecima i godinama,ti koji se prebace su u prednosti na sve za dodelu!!!
Na forumima info je da vec dobijaju te termine,neko to tumaci kao gresku sistema,neko kao novi zakon,mozes otici na sajt ambasade i procitati.
 
ako je i od petka ka sto kazes super,jer ko god je se prebacio je u prednosti za dodelu odnosu na sve.
Ne znam ko aplicira po novom a da još nije obezbedio saglasnost iz Nemačke. Takvu grešku su pravili medicinari koji su zakazivali mit Urkunde, pa dobijali termin pre nego što im Urkunde stigne iz Nemačke. Onda storno pa ponovo zakazivanje...
 
Ne znam ko aplicira po novom a da još nije obezbedio saglasnost iz Nemačke. Takvu grešku su pravili medicinari koji su zakazivali mit Urkunde, pa dobijali termin pre nego što im Urkunde stigne iz Nemačke. Onda storno pa ponovo zakazivanje...
Aplicira ko god je izvrsio nostrifikaciju diplome za kvalifikovana zanimanja i ti koji su to zavrsili a prijavili se pre stupanja na snagu ove opcije noks 3-5 i njima ne treba nikavo odobrenje kao za vozace.
 
To znam, ali mi smo počeli priču o vozaču koji je dobio termin posle 20 dana...
Nisam mislio na vozace jer ja nisam vozac, nego od ovog el.tehnicara termin za 7 dana kvalifilovano zanimnje noks 3-5.Vozacima traze neko odobrenje,mozda ga je taj nabavio ili je se prijavio pogresno jer od nedavno imaju dve opcije pri prijavi,po starom i po novom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top