Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to cu i da uradim.nemam stampac.mislio sam da mi odstampaju u fotokopirnici.ali polako sa stampanjem ima do 28.9 jos dana.hvala ti vozac.pa nista ako kazu zasto ste 2 puta potvrdili ja cu da kazem izvini slucajno mis zeza ovo ono.mada ne znam ovi sto su bili na terminu dal im traze taj broj uopste

kazi da je vozac sa foruma rekao da je okej ;)
mozes i 10000 puta da kliknes potvrdi niko ti nista nece reci, po prvoj potvrdi ti je upisan datum i vreme i to je to, svaki drugi put ti samo izbaci da ti je potvrdjeno.
 
kazi da je vozac sa foruma rekao da je okej ;)
mozes i 10000 puta da kliknes potvrdi niko ti nista nece reci, po prvoj potvrdi ti je upisan datum i vreme i to je to, svaki drugi put ti samo izbaci da ti je potvrdjeno.

bio si u pravu.lepo kaze ihr termin war bereits bestaetigt.doslovce znaci vas termin je vec bio potrvrdjen.i zapisao sam taj RK Termin broj.ako to uopste traze na terminu.e hvala ti vozac puno.od ovoliko cekanja covek poludi.kad sam se registrovao bilo me bas briga a sad ne znam sta mi je.odo napolje malo na kafu.pozdrav
 
Molio bih da mi neko objasni aplicirao 15.12 noks 3-5 i ništa od termima a delili su još pre tri nedelje do 12 i 13 . 12.2017 i šta se sada dešava ? koja su ovo preskakanja ? Kako da se nešto sazna oko dodele termima ? Kada ambasada ne odgovara ?

Pogledaj u spam folder- udji u gmail i sve poruke proveri...vazne i nevazna da ti nije tu
 
Molio bih da mi neko objasni aplicirao 15.12 noks 3-5 i ništa od termima a delili su još pre tri nedelje do 12 i 13 . 12.2017 i šta se sada dešava ? koja su ovo preskakanja ? Kako da se nešto sazna oko dodele termima ? Kada ambasada ne odgovara ?

Probajte da se registrujete sa istim podacima, ako ne mozete to znaci da ste u sistemu sa tim vasim i dalje. Ako dobijete nov registarski broj sa istim podacima onda niste u sistemu i moguce da ste propustili termin.
Pre toga proverite sve foldere naravno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top