Dobar posao ili iskrena ljubav?

A kad biste morali da birate između sexa i ljubavi , a a a a A? Ne ide to jedno sa drugim...ili voliš ili rakaš.. ili sakaš. Nema tu triest godina ljubavi sa dobrim seksom, tu je ili dosadno standardan utovar i istovar ili varanje na sve strane u cilju osvežavanja braka, što ondak nije ljubav... voleli se baba i deda i i drže se za ruke ceo život i nikada nisu menjali rupe i palice... ma hajte molim vas

Ljubav. Bez dileme. Zivish u zabludi da ne postoji ljubav bez sexa. :mrgreen:

ma uzela bih i ja kes.
nego, oni nude poso druze, a ne pare :D

E, posao necu... Zato se obrazujem i ovako i onako... Al' hocu kesh. :mrgreen:

ja nesto kontam...posao.
jer kad imas pare, onda ces da nadjes i ljubav.
he he he
ili neces...hmmm. kazu da je ljubav luksuz sirotinje.
ovi bogati imaju drugu zabavu u zivotu...
dakleM, ipak ljuboov.
:)

Pa, ono, kada imash pare, imash mogucnosti da upoznash mnogo vishe ljudi, pa samim tim i vishe prilika... :mrgreen: Ну, сколько стоит любовь? Ничего. :mrgreen:
 
hm
ni jedno ni drugo
stalni posao ne zelim jer me sputava :lol:
a u ljubav nikad nisi siguran, sto sam vise davao, vise su me gazile
tako da, uzivajmo u mladosti

diablo.gif
 
Kad bi trebali da birate između ispunjenja dve želje za period od narednih godinu dana, šta bi ste odabrali, dal neki dobar, prestižan i unosan posao, ili iskrenu, čistu i nevinu ljubav osobe suprotnog pola? Samo jedno se može odabrati! Da bi odgovorili na ovo pitanje morali bi da zamislite da ste i bez posla i bez ljubavi, što je veliki životni nedostatak. Ali, sigurno ima i takvih, koji su u realnosti i bez jednog i drugog. Život jeste lep, ali nam se svakako ne mogu ostvariti sve želje odjednom. Za neke stvari moramo da sačekamo, osim ako je nekom, nažalost, suđeno da nešto ne doživi... :)

Ako za period od godinu dana - izabrala bih unosan posao .....
 

Back
Top