Djordje Balesevic gostovao kod kuce

iance ta prica o vasi ladacko mogla bi da se primeni i na rezim

kada stvari odu dodzavola, a otici ce, onda ce celnici da sede u bircuzu, da sljemaju i trose tesko stecene nase evrice, i da sa setom pevaju

`sta mi je to trebalo, mogao sam biti s onom koju volem`
 
Blic - Pre 2 sata i 28 minuta

Popularni novosadski kantautor Đorđe Balašević održao je sinoć spektakularan koncert pred više od 13.000 ljudi u krcatoj splitskoj "Spaladijum areni", a kako navode hrvatski mediji, tokom četvorosatnog koncerta publika je sa Đoletom otpevala sve pesme.

Publika, u kojoj je bilo vernih fanova srednje generacije ali i mnogo mladih koju su znali sve stihove, gromoglasnim aplauzima je pozdravljala svaku pesmu, a Balašević je muku mučio da sakupi sve plišane zečeve koji su doletali na binu.

Danas projekcija filma

Inače, danas će u "Spaladijum areni" biti prikazan i Balaševićev film "Kao rani mraz". "Vidimo se na projekciji. Ko ne dođe, neka se strpi još malo i film normalnim, piratskim kanalima stiže na tržište. Pa zato sam ga i snimio, da ga pogledate!", poručio je Đorđe Balašević.

"Ljudi, to nije moj ćale, to sam ja!", poručio je Đole na početku koncerta šaleći se na svoj račun, a zatim je dodao: "U poslednje vreme najčešće gostujem kod kuće". Uz velike hitove kao što su "Život je more", "Lepa protina kći", "Vasa Ladački", "Boža zvani Pub" i "Jesen stiže dunjo moja", mnogi u publici su i zaplakali, a Balašević i njegov bend "Panonska mornarica" su na kraju nastupa sa scene ispraćeni zaglušujućim ovacijama.

Đoleta 18. decembra očekuje i veliki koncert u zagrebačkoj "Areni" a sve karte su već rasprodate.

A GDE BALASEVIC U EX JUGI NIJE KAO KOD KUCE ...JEDINO MOŽDA KOD SIPTARA NA KOSOVU KADA GA NE RAZUMIJU .;)

ispricanvam, se na opasci nisam mogao da ne odolim:rumenko:
 
dali se ti stavrno ne možes da opustis :whistling:
koliko si zatrovan da si toliko u grcu:think::hahaha:
Nisam zatrovan,samo sugerišem šta bi mu pomoglo da nadmaši Kviska i Terezu u Hrvatskoj,a u promo kampanji bi on i Tompson mogli da u Maksimiru organizuju koncert za 100 000 najvernijih fanova.Dinamove gazde bi mogle da naplaćuju i mesta za sedenje na drveću u okolini stadiona...250 lasica pod lišćem a 150 na vrhu drveta.
 
Nisam zatrovan,samo sugerišem šta bi mu pomoglo da nadmaši Kviska i Terezu u Hrvatskoj,a u promo kampanji bi on i Tompson mogli da u Maksimiru organizuju koncert za 100 000 najvernijih fanova.Dinamove gazde bi mogle da naplaćuju i mesta za sedenje na drveću u okolini stadiona...250 lasica pod lišćem a 150 na vrhu drveta.

Razumem da ne voliš njegovu muziku, ali da ga dovodiš u vezu sa Tompsonom, deklarisanim ustašom....e to stvarno ne razumem.
 
Nisam zatrovan,samo sugerišem šta bi mu pomoglo da nadmaši Kviska i Terezu u Hrvatskoj,a u promo kampanji bi on i Tompson mogli da u Maksimiru organizuju koncert za 100 000 najvernijih fanova.Dinamove gazde bi mogle da naplaćuju i mesta za sedenje na drveću u okolini stadiona...250 lasica pod lišćem a 150 na vrhu drveta.

ajde @misoni ..sigurno bi SAM BALASEVIC ..NAPUNIO DINAMOV I ZVEZDIN STADION ...
 

Back
Top