Direktna ponuda, da ili ne?

tamo sam gde....:
yusatch:
Devojke, kako biste reagovale da vam decko koga poznajete neko vreme, ali niste u shemi, kulturno i direktno predlozi sex? Bez obaveza i komplikacija... vidjate se povremeno i... da li biste pristale?
zavisi da li sam slobodna,da li mi je to potrebno,i naravno privlaci li me ili bar neki fluid.. :roll:
u principu..mislim ..ne.. :wink:
Iz opisa:carobna planeta" i "vreme je stalo", mislim da si davljenica koja bi se i za slamku uhvatila. Dodji ovamo... :wink: 8) 8) ej :wink:
 
devojka u krizi:
yusatch:
Devojke, kako biste reagovale da vam decko koga poznajete neko vreme, ali niste u shemi, kulturno i direktno predlozi sex? Bez obaveza i komplikacija... vidjate se povremeno i... da li biste pristale?

Zasto da ne ako medju nama ima seksualne tenzije i oboje osecamo zelju jedno prema drugom?!
Neces osecati sexualnu tenziju kad odes u penziju, zato, dodji ovamo :wink: :wink: bez obaveza 8) :twisted:
 
devojka u krizi:
Neces osecati sexualnu tenziju kad odes u penziju, zato, dodji ovamo :wink: :wink: bez obaveza 8) :twisted:

Otkud znas da nisam vec u penziji, ali tenziju i dalje osecam!!!
A, evo me, dodjoh-bez obaveza!!![/quote] :shock:
:shock:
:shock:

Problemi su stvoreni da bi se reshavali, a tenzije postoje da bi devojke mogle da se opuste... Hoces da produbimo??? Nisi ti u penziji, ako nisi slagala.
Berba 74. je NAJSLADJA!!!
 
Problemi su stvoreni da bi se reshavali, a tenzije postoje da bi devojke mogle da se opuste... Hoces da produbimo??? Nisi ti u penziji, ako nisi slagala.
Berba 74. je NAJSLADJA!!![/quote]

Nema opustanja u policijskoj drzavi!!!
Odgovaraj kad te neko nesto pita, samo kratko i jasno, DA ili NE!!!!
P.S. Hvala na generacijskom komplimentu!
 
devojka u krizi:
Problemi su stvoreni da bi se reshavali, a tenzije postoje da bi devojke mogle da se opuste... Hoces da produbimo??? Nisi ti u penziji, ako nisi slagala.
Berba 74. je NAJSLADJA!!!

Nema opustanja u policijskoj drzavi!!!
Odgovaraj kad te neko nesto pita, samo kratko i jasno, DA ili NE!!!!
P.S. Hvala na generacijskom komplimentu![/quote]

E bash me zanima da li je to istina za nasu berbu :?:
 
iggymag:
devojka u krizi:
Problemi su stvoreni da bi se reshavali, a tenzije postoje da bi devojke mogle da se opuste... Hoces da produbimo??? Nisi ti u penziji, ako nisi slagala.
Berba 74. je NAJSLADJA!!!

Nema opustanja u policijskoj drzavi!!!
Odgovaraj kad te neko nesto pita, samo kratko i jasno, DA ili NE!!!!
P.S. Hvala na generacijskom komplimentu!

E bash me zanima da li je to istina za nasu berbu :?:[/quote]

Pa, ja mislim da ne ide lose uz piletinu na tvoj nacin, a ti?!
 
Nema dileme da je berba 74. ubedljivo najkvalitetnija! I tacno je da devojke koje su to godishte samo prichaju da bi pristale na nepristojne ponude bez ikakvih obaveza, a u stvari ne zele experimente, objashnjavajuci to nedokazanim trachem da mi samo hocemo da one sve rade. Evo, radim sve, po komandi... Pa ti vidi... Neces vise biti u krizi...
A mislim da devojke (iz drugih berbi, naravno) mnogo chesce pristaju na slichne kombinarije od mushkaraca, taka su vremena...
 
enrico:
Nema dileme da je berba 74. ubedljivo najkvalitetnija! I tacno je da devojke koje su to godishte samo prichaju da bi pristale na nepristojne ponude bez ikakvih obaveza, a u stvari ne zele experimente, objashnjavajuci to nedokazanim trachem da mi samo hocemo da one sve rade. Evo, radim sve, po komandi... Pa ti vidi... Neces vise biti u krizi...
A mislim da devojke (iz drugih berbi, naravno) mnogo chesce pristaju na slichne kombinarije od mushkaraca, taka su vremena...

Pa, opet hvala na komplimentima generacijskim, ali, ne treba bas toliko generalizovati.
Ti si pitao sta nas odbija u seksu-ja sam odgovorila na tvoje pitanje! Niko nije spominjao eksperimente, niti bilo sta slicno....
A ocigledno je i da se nismo razumeli. Ja ne volim ni ja da budem pasivna, vec da se medjusobno dopunjujemo i oboje budemo aktivni ucesnici, jer samo tako jedno drugom mozemo priustiti zadovoljstvo!
A, za krizu ne brini. Odavno je nestala, ali je pseudonim ostao, da me podseca!
A tebi ako se vise dopadaju devojke moje generacije-pa muvaj 74-to godisnjakinje i nemoj ih sve ocenjivati prema jednoj!
 
Imala slican slucaj... privlacili smo jedno drugo i predlozio je i uradismo to... radili smo to neko duze vreme... i nismo bili zajedno. Tada sam bila slobodna. I samo pod tim okolnostima to bih i uradila. Ali vise ne moram da razmisljam o tome.
 
devojka u krizi:
enrico:
Nema dileme da je berba 74. ubedljivo najkvalitetnija! I tacno je da devojke koje su to godishte samo prichaju da bi pristale na nepristojne ponude bez ikakvih obaveza, a u stvari ne zele experimente, objashnjavajuci to nedokazanim trachem da mi samo hocemo da one sve rade. Evo, radim sve, po komandi... Pa ti vidi... Neces vise biti u krizi...
A mislim da devojke (iz drugih berbi, naravno) mnogo chesce pristaju na slichne kombinarije od mushkaraca, taka su vremena...

Pa, opet hvala na komplimentima generacijskim, ali, ne treba bas toliko generalizovati.
Ti si pitao sta nas odbija u seksu-ja sam odgovorila na tvoje pitanje! Niko nije spominjao eksperimente, niti bilo sta slicno....
A ocigledno je i da se nismo razumeli. Ja ne volim ni ja da budem pasivna, vec da se medjusobno dopunjujemo i oboje budemo aktivni ucesnici, jer samo tako jedno drugom mozemo priustiti zadovoljstvo!
A, za krizu ne brini. Odavno je nestala, ali je pseudonim ostao, da me podseca!
A tebi ako se vise dopadaju devojke moje generacije-pa muvaj 74-to godisnjakinje i nemoj ih sve ocenjivati prema jednoj!
Agresija, agresija... To je ono shto me odbija...
 

Back
Top