Dinar će sutra malo ojačati

Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......

ДА:arrow:
 
Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......


Podsecash me na Andriju Mladenovica...slichno lupate...
 
Е баш ми је драго што сте ме овако колективно "напушили" а сада да и ја уз захтев да ова имбецилност од теме буде закључана - на исту одговорим:

ДИНАР ЋЕ СУТРА МАЛО ДА СКОЧИ КАД НА КУР*У НИКНЕ НОКАТ! :twisted::twisted::twisted:
 
Е баш ми је драго што сте ме овако колективно "напушили" а сада да и ја уз захтев да ова имбецилност од теме буде закључана - на исту одговорим:

ДИНАР ЋЕ СУТРА МАЛО ДА СКОЧИ КАД НА КУР*У НИКНЕ НОКАТ! :twisted::twisted::twisted:

A jel imaš ti nokte?
 
Е баш ми је драго што сте ме овако колективно "напушили" а сада да и ја уз захтев да ова имбецилност од теме буде закључана - на исту одговорим:

ДИНАР ЋЕ СУТРА МАЛО ДА СКОЧИ КАД НА КУР*У НИКНЕ НОКАТ! :twisted::twisted::twisted:


Ел Муерте 2 каже да си ти Андрија Младеновић
да ли је то тачно:?:
 
Е баш ми је драго што сте ме овако колективно "напушили" а сада да и ја уз захтев да ова имбецилност од теме буде закључана - на исту одговорим:

ДИНАР ЋЕ СУТРА МАЛО ДА СКОЧИ КАД НА КУР*У НИКНЕ НОКАТ! :twisted::twisted::twisted:


Pa ako na vlast dodju Grobar, Musavi...sa Mlohom i Ludom...100000000% si u pravu...jer ce biti 10000000000000000000000000000% inflacija
a najveca novchanica ce imati ovoliko nula 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000...:lol:
ne brini...za najvecu novcanicu cesh moci da kupish...ali samo ako pozhurish...:lol:
 
опет омашка на тастатури ајде по други пут

www.forum.hr
ne... na mom kompu je samo ENGLESKI ALFABET (US) tako da te cirilicne krasnopise a ni one srpsko-hrvatsko-crnogorsko-bosansko-makedonske "hijeroglife" od latinicnog pisma ne mogu "tipkati"
Nekgo... postavih pitanje..

"KOJA CE DRZAVA SLEDECA PRIZNATI DINAR kao SVOJE ZAKONSKO SREDSTVO PLACANJA?" ;)
 
Ел Муерте 2 каже да си ти Андрија Младеновић
да ли је то тачно:?:

Јесте, Ел Муерте је погодио к'о прстом у д***...

Него стварно, нисам економиста али као обичан грађанин закључујем да је прича о вредности динара НАЈОБИЧНИЈА ПОЛИТИКАНТСКА ФИКЦИЈА са којом неколико мангупа на власти манипулише!
 
O ebo te @Eremita, slusaj sta ti stari prevarant govori. To je zajebancija navlakusa....

Prodaj sve ojre sto imas i cekaj....., cim padne za 3-4 dinara kupi odma okupatorsku valutu. I onda idi i kupi novu "plazmu"...

primer > danas si prodao 10 000 E za 830 00,oo din. Cekas i kada ojaca dinar kupis valutu. na 10 000 E od prilike ti padne oko 600 E sa toplim obrokom...
 
Па чекајте људи, хајде озбиљно пишите и одговарајте. Да ли то онда значи да су све приче о вредности динара као и листе о курСу динара у односу на друге валуте обична жвака за будале, виртуелна прича Јелашића, Динкића и Ђелића - наших најЈЕВРОПЉАНА.......

Trude se, koliko je moguće u situaciji, u kojoj je Koštunica predsednik Vlade. Trude se da i tvoja plata ne bude obezvredjena. Samo, da bi Vlada funkcionisala, pod br. 1 potrebno je da predsednik bude zainteresovan za ekonomski prosperitet zemlje. Ali pošto našeg premijera zabole uvo za ekonomiju, onda ti to tako izgleda.

Što se njega tiče, svi bismo mogli, kao 93. da radimo za 3 € (nekada marka), on bi i dalje terao svoje. Nije to normalno. Nije uopšte normalno.
 
O ebo te @Eremita, slusaj sta ti stari prevarant govori. To je zajebancija navlakusa....

Prodaj sve ojre sto imas i cekaj....., cim padne za 3-4 dinara kupi odma okupatorsku valutu. I onda idi i kupi novu "plazmu"...

primer > danas si prodao 10 000 E za 830 00,oo din. Cekas i kada ojaca dinar kupis valutu. na 10 000 E od prilike ti padne oko 600 E sa toplim obrokom...

Па то онда оно ђубре Јелашић прави игранку ДА БИ СЕ ОПАРИО НЕКИ БИЗмИСМЕН КОЈИ ИМА ЏАК ПАРА ???
 
Стварно немам појма шта ће бити са динаром .Мислим да нас лажу и мажу са свих страна...
А требало би пребацити тему на (можда) посао и новац ... (или затворити)...
 
Јесте, Ел Муерте је погодио к'о прстом у д***...

Него стварно, нисам економиста али као обичан грађанин закључујем да је прича о вредности динара НАЈОБИЧНИЈА ПОЛИТИКАНТСКА ФИКЦИЈА са којом неколико мангупа на власти манипулише!

chak shta vishe ako imate devizne rezerve od 8.5kkk eur shto je negde oko 700kkk csd a pritom u opticaju ne vishe od 100kkk, pa ja bih za to upotrebio jedan bash prikladan struchan termin - shishanje ovaca :lol::lol::lol:
 
Стварно немам појма шта ће бити са динаром .Мислим да нас лажу и мажу са свих страна...
А требало би пребацити тему на (можда) посао и новац ... (или затворити)...


Shto zatvoriti temu...
da ne bi videli da nam dolazi Cunami Inflacija od dobitne kombinacije...M-G-M-V:lol:
 
chak shta vishe ako imate devizne rezerve od 8.5kkk eur shto je negde oko 700kkk csd a pritom u opticaju ne vishe od 100kkk, pa ja bih za to upotrebio jedan bash prikladan struchan termin - shishanje ovaca :lol::lol::lol:
O CEMU TI PRICASH, choveche ! ! !
Pa, zar kao velike patriote nisu bojkotovali, kako ti kazesh "DEVIZNE REZERVE" ili su LAGALI?
Naprosto me zbunjuju, pricajuci danas jedno juce trece a sutra drugo...
 

Back
Top