Dinamo Zagreb

Čitajući ove izjave Zorana Mamića i ostale bagre fakat je teško podržavat ovaj klub i željet mu Ligu prvaka.
Čovjek izjavi da neće pojačavat momčad za Ligu prvaka već na zimu kako bi bili spremni na ovi prolaz u Ligu prvaka.
Pa ko je tu lud?!:evil:

Dakle, jedino bitno je uzet 10 milja ojra za plasman. Tada sezona završava i opet počinje u siječnju do rujna:roll:
Torpediranja po 5, 6 komada nisu bitna, jer je lova u džepu.

I sad da su to još neki igrači koji će na zimu doć pa bi čovjek reko. Nego će opet dovuć nekog Ibaneza, Callela, Slepičku, Papadopulosa ili neku isluženu staru mazgu sa 7 operacija tipa Nowotny. Ili pak za besplatno dovuć nekog Čopa, Špehara u zamjenu za 6 bodova u sezoni (u misiji spašavanja manjih sredina naravno:dash: )...a lova u džep...

Di je lova od prošle godine? Kao uredili ljudi stadion..hahahaha..pa izgledal je ko da su ti vrata od stana syebana a ti ih zaljepiš izolirkom i sve 5. Previše je to:dash:
Na stolicama operu miljune..u Skupštini je sjedilo 40 ljudi pa ju je Mamić povećal za još 40 svojih uhljeba (što krvnih što iz guz.ice)...
Tomečak nije htel potpisat sa Mamićem, pa igra Peko:rtfm:...čovjek je za drugu ligu...

I ova fama kako Zdravko proizvodi igrače. Pa svi na kojima je zaradil su Dinamova ili Zagrebova škola...postojala je i prije njega, postojati će i poslije...
Njegovi igrači su debeli debeli minus kluba i nikad niti jedan nije prodan osim onog smiješnog Etoa za siću u PAOK gdje se i dalje bori s loptom...

I nemoguće ga je skinut. Na plaći ima valjda 5.000 ljudi. I da ga skinu vladat će iz sjene. Neki stari BBB i pokušavaju nekim normalnim revoltom i prosvjedom, ali yebi ga kad klinci sa sjevera, kaj im je sperma šiknula u bulju, i koje hrani tatica, a mamica im reže meso za ručkom, nemaju nikakvih odgovornosti u životu pa rade sr.anja...

Bolje Europska liga i da igramo sa klincima iz Lokomotive i da mogu sa klincem na tekmu danas sutra, bez pancirki....
 
Poslednja izmena:
2s8k0ll.jpg


Sta reci, jos me peru emocije:)

Dinamo je prvo poluvrijeme odigrao takticki jako dobro, zabili smo im dva gola (jedan NEOPRAVDANO PONISTEN) a Maribor nije ozbiljnije priprijetio golmanu Kelavi. Vidjelo se koliko su Modri decki kvalitetniji. Drugi dio opet neki cudan potez Cacica gdje nam se igra i raspala. Nije mi jasno zasto je vadio Becu a ubacio destruktora Callela i panjinu (iako ga cijenim, u zadnje vrijeme je ocajan) Leku, totalno je razbio igru. Umjesto Ademija koji je mlad i lako je mogao pogrijesiti i doci do drugog zutog trebao je uvesti igraca slicnog kalibra, u prvom je sve fantasticno funkcioniralo i nije bilo potrebe to mijenjati, prakticki je isao zatvoriti utakmicu..

Sammir je odigrao danas jako jako jako cudnu utakmicu...skroz mi je bio cudan. Mislim da je on pod velikim pritiskom, zeli u repku, zeli zadiviti i tu puca pod pritiskom.

Uglavnom ceka se petak i zdrijeb:)
 
Rutinska pobjeda. Ipak su to Slovenci...

Dakle Mamić je ovo ljeto već zaradil 17 mil. eura (LP, Modrić, Badelj)...

Drago mi je da je dečko iz Gajnica bil kapetan Dinama, dobar igrač, pristojan i miran dečko...sretno Miki dalje u Bundesligi:bye:

E da je dovest napadača i pošteno desno krilo....al očito kobra u džepu do zime...
 
Poslednja izmena:
Stiglo je i prvo pojacanje

http://sportske.jutarnji.hr/u-maksi...cilenac-carrasco-na-posudbi-u-dinamu/1050420/

Je da je lik posteno ono odglumio kad mu se smijao cijeli svijet..:hahaha: ali jako je dobar igrac. Spominje se i dolazak Klasnica te Hasanija iz Wolfsburga http://sportske.jutarnji.hr/wolfsbu...o-sanjamo--ali-nam-se-iznimno-svida-/1050002/ a gotovo sigurno ce stici Brezovec ili Antolic ili obojica iz Lokomotive.

Misliš Brozović?

I bez Badelja Dinamo ima širko kadar u sredini (Ademi, Calello, Leko, Pokrivač, Alispahić, Kovačić, Sammir) za praktički samo 3 pozicije tako da sumnjam da će uzeti Brozovića, iako mi zgleda ko yeben igrač (ali ako ne sad onda na zimu ili ljeto kad frknemo Sammira.
Antolić može na krilo pa bi ga samo razmijenio sa ovim Pekom, koji nije pokazao ništa. Tu su u pripremi i Bručić, Kramarić, Barbarić...

Ovog Čileanca tek treba vidjet, takvih je bio desetine...

Nisam siguran da će uložiti u Klasnića (pitanje je i koliko je spreman, jer je slobodan igrač još od kraja prošle sezone)...ovaj Hasani nije ni primirisao ekipi Wolfsburga, takav nam ne treba.

Na našem tržištu i nema nekih igrača za Dinamo (možda Kokalović, Rebić, Aleksić) tako da je ova šema sa Lokomotivom i Radnikom iz Sesveta yebena fora. Ode Badelj dođe Kovačić, ode Kovačić tu je već mali Pavičić, ode on taman stiže Halilović...dugoročno djeluje kao garancija uspjeha, ali ipak treba vidjeti ko će iz Lokomotive stvarno napraviti iskorak u Dinamu....
 
Misliš Brozović?

I bez Badelja Dinamo ima širko kadar u sredini (Ademi, Calello, Leko, Pokrivač, Alispahić, Kovačić, Sammir) za praktički samo 3 pozicije tako da sumnjam da će uzeti Brozovića, iako mi zgleda ko yeben igrač (ali ako ne sad onda na zimu ili ljeto kad frknemo Sammira.
Antolić može na krilo pa bi ga samo razmijenio sa ovim Pekom, koji nije pokazao ništa. Tu su u pripremi i Bručić, Kramarić, Barbarić...

Ovog Čileanca tek treba vidjet, takvih je bio desetine...

Nisam siguran da će uložiti u Klasnića (pitanje je i koliko je spreman, jer je slobodan igrač još od kraja prošle sezone)...ovaj Hasani nije ni primirisao ekipi Wolfsburga, takav nam ne treba.

Na našem tržištu i nema nekih igrača za Dinamo (možda Kokalović, Rebić, Aleksić) tako da je ova šema sa Lokomotivom i Radnikom iz Sesveta yebena fora. Ode Badelj dođe Kovačić, ode Kovačić tu je već mali Pavičić, ode on taman stiže Halilović...dugoročno djeluje kao garancija uspjeha, ali ipak treba vidjeti ko će iz Lokomotive stvarno napraviti iskorak u Dinamu....

Da da Brozovic, zabuna.

Dobar je Cileanac, stovise jako dobar, njega je htjeo Udinese kao zamjenu za najboljeg igraca koji im je otisao, trener je bio presretan i vec je sve bilo gotovo a onda se nesto izjalovilo sa dozvolama, ne znam tocno. Jako dobar igrac e sad je pitanje samo kako ce se prilagoditi.

Mamic najavljuje na zimu slaganje nikad jaceg Dinama, e sad u toj prici se Barbaric nikako ne uklapa, da smo ispali sad onda bi vjerovatno bilo rezova, ovako ne znam, znam samo da se mora sad pametno i ciljano kupovati jer Sammir ce se vjerovatno prodati, Beciraj isto, Tonel odlazi, Simunic je na zalasku karijere, nece ni Vida dugo, dakle ceka nas zanimljiv zimski prijelazni rok.

Dobar je i Pavlovic iz Zagreba i nadam se da ce njega dovesti.

Sto se tice Klasnica, ne znam..ali znam da nam treba dobar napadac, ovo sad sto imamo je premalo, nama bas treba jedan Killer, Klasniceva tipa...

Ali on je meni pre bahat i nekako mi se gadi, ja njega ne bi dovodio. Ajde znam da nasi igraci moraju ici van da napreduju, ali mi se nije svidjelo sto dok je bio u repki, nagovarao je Mandjukica da sto prije ode iz Dinama,plus je par puta rekao da ga nasa liga ni malo ne zanima. Nek se hebe
 
Lepo sam rekao juce za Maminja, evo uveo Dinama i drugu godinu zaredom u Ligu Sampiona bez prevelikih problema.. Nama isto treba Maminjo u Srbiji, ne jedan, nego vise njih.. Interesantno je da ga 90% ljudi u Hrvatskoj tera iz kluba jer kako kazu prodaje najbolje igrace (a najbolji igraci odlaze posle nekih pet godina u klubu ?!). Sta bi tek rekli da im klub vodi Djura frizura ? Mislim da bi sa bagerima krenuli rusiti stadion :hahaha:

Da odgovorim ovdje Zenit Fan.

Price o tome da prodaje najbolje igrace su pocele kad je prodao Corluku i Eduarda, pa kasnije Modrica i Vukojevica, pogotovo zato jer Vukojevica zbilja nije morao da proda.

E sad sta je prava istina, Corluka je glumio ozljedu samo da ode iz Dinama, dakle imamo igraca koji oce da ode, ako ga posaljes na tribinu, ****** nema ni para, dakle on je morao da ode, nije tu Mamic kriv. Eduardo..prodan u Arsenal...iskreno takva ponuda se ne odbija, pogotovo jer nije otisao za kikiriki. Modrica je zadrzao jos pola godine iako je ovaj bio nezadovoljan jako, ****** sa takvima ne mozes nista, tu nema Mamiceve krivice. Jedino Vukojevica nije morao prodati

Ali kod Mamica je to najmanji problem zasto ga ne vole navijaci, kao prvo otkrilo se da je u sukobu interesa i da izvlaci ogromne novce, zamjerio se sa nekim igracima tipa Eduardo jer potrazuje dio novca koji on zaradjuje tj zaradjivao je u Arsenalu, doveo je Hrgovica iz Hajduka sto kod nas nije problem kao kod vas kad predje netko iz Zvezde u Partizan i obrnuto, no taj Hrgovic je na jednom malonogomentom turnicu braneci suigraca Carevica, udario jednog navijaca Dinama i to mu nisu oprostili, zamjerio se sa mnogim legendama Dinama, stalno siri primitivizam oko sebe, davao je izjave o Zvezdi, Partizanu itd..sto mu navijaci nisu oprostili, kukao za Jugom, rekao da mu je Torcide da bi se popeo na krov Europe..i mnogo je toga, takodjer javno je priznao da je kupovao suce ma ima toga na izvoz
 
I ove će godine Dinamo pokušati da obori prošle godine postavljeni rekord Lige šampiona...

Sa 10 tak milja Eura u djepu pa ne moramo prodavati najbolje igrace, i dalje imamo dovoljnu jaku momcad da pobijedjujemo u pretkolima i skupljamo bodove, plasiramo se u LP ili Europa ligu bez pola beda (gdje smo btw u drugom sesiru) i tako...

Sve bi ti dao da ti Zvezda igra Liga prvaka..;)
 
ma puca im k**** ,poenta je da se udje u LS,da se uzmu pare,a sto se uradi u grupi to im je najmanje bitno.mislim na sampione iz slabije rangiranih liga.jes velika sramota bit ekipa za poboljsavanje gol razlike i primat 4-5 golova po utakmici,ali brate...sve se to brzo zaboravi kad se opet udje u LS,dovede par igracha,napuni stadion,dobijesh priliku da vidish uzivo real,barsu,bajern,man.ju...za nesto vishe od toga zna se sta je potrebno :)
 
ma puca im k**** ,poenta je da se udje u LS,da se uzmu pare,a sto se uradi u grupi to im je najmanje bitno.mislim na sampione iz slabije rangiranih liga.jes velika sramota bit ekipa za poboljsavanje gol razlike i primat 4-5 golova po utakmici,ali brate...sve se to brzo zaboravi kad se opet udje u LS,dovede par igracha,napuni stadion,dobijesh priliku da vidish uzivo real,barsu,bajern,man.ju...za nesto vishe od toga zna se sta je potrebno :)

Tako nekako..nego sto je po tebi potrebno za nesto vise?
 
Tako nekako..nego sto je po tebi potrebno za nesto vise?
pa kao prvo da se promijeni mentalitet-nemoguce.dalje,da se pocne ulagat ka recimo u rusiju,ukrajinu-isto nemoguce.ovo drugo istovremeno i znachi da klubove ne vode mafijashi,politicari,etc.nego da dodje neko brate,ko ce ulozit pare,da u rukovodstvo budu ljudi koji znaju posao,dje ce se znat dje idu pare,za sta idu,kome idu.e sve bi to kao rezultat dalo povratak publike na stadione,ojacale bi lige,itd,itd...a posto od sve ga ovoga navedenog nece nista bit kao rezultat imamo ren,samrok,a vi lion.eto tako nekako :)
 
Bogami,lepo je selo Dinamu sad...Mozda cak postoje realne sanse da budu 3. i da idu u LE . To bi bio najveci uspeh...

Ma sumnjam, neka padne pokoji bod pa cemo vidjeti sta je sa najavama Mamica da ce izgraditi najjaci Dinamo do sada, nije da nema novaca pa ne moze..pa cemo vidjeti sljedece godine ako se plasiramo.

Realno sve tri ekipe su bolje od nas tako da bi stvarno bio zadovoljan da opet ne zavrsimo sa 0 bodova
 
Dinamo je i dalje najbolji europski klub. Veliki je tjedan iza momčadi iz Maksimira. Nakon što su u srijedu zasjeli na vrh Uefine ljestvice uspješnosti, Dinamo je i u petak zadržao čelnu poziciju.

Iako se u srijedu i četvrtak kompletiralo natjecanje europskih kupova, Modri su s pet uzastopnih pobjeda u pretkolu Lige prvaka ipak ostali na vrhu. Dinamo je tako najuspješniji klub Starog kontinenta s koeficijentom 4.82. Slijedi BATE Borisov s koeficijentom 4.65 te Malaga, Real, Barcelona...

Dinamovi uspjesi uvelike su pomogli i hrvatskom nogometu. Tako je HNL sa 27. skočio na 20. mjesto najuspiješnijih europskih ligi. Donijelo nam je to 1.87 bodova, što znaći da će klubovima iz HNL-a koji će slijedeće sezone nastupiti u Europi donijeti kud i kamo lakši posao.

Podsjetimo, hrvatski klubovi su ovog ljeta odigrali 18 euro utakmica i ostvarili skor od 12 pobjeda, pet poraza i jednog remija. Donijelo je to HNL-u koeficijent 4.12. Druga je Švedska, a na trećem mjestu je Norveška.
.....
 
Čačić u Ligu prvaka vodi i 16-godišnjeg Halilovića

ANTE ČAČIĆ u ponedjeljak će predati popis igrača koji će potvrditi Dinamov kontinuitet u Ligi prvaka. Na tom popisu za Uefinu evidenciju trebao bi se naći i mladi Alen Halilović. 16-godišnjak je nakon filmskog natezanja ovog ljeta ipak potpisao 16-godišnji ugovor s Dinamom. U Ligu prvaka Čačić, čini se, ide beskompromisno, iako nam je nakon ždrijeba nedvojbeno poručio: Ne može se u takve utakmice ući bez prilagodbe protivniku, kao lani. No, to je nešto drugo.

Kada je o sastavu riječ, Čačić nije plašljiv. Pokazao je to i s Jerkom Lekom kojeg je stavio na desno krillo (!), a onda potjerao iz momčadi jer se ovaj požalio. Neetablirani i igrači - enigme odužili su Čačiću za povjerenje. Čop, Rukavina. Očekujemo da bi u Ligi prvaka svoju ozbiljnu ulogu trebao dobiti i Mateo Kovačić. Tijekom vikenda svoj će status sa Zdravkom Mamićem rješavati Leko, koji je Dinamu potreban, za razliku od Nikole Pokrivača.
.........
 
maminjo je sve to dogovorio zato su i igrali sa ludogorecom sa 8 minuta nadoknade i igracem vise jos im se pao Maribor u zadnjem kolu

ti se jos javljas posle onog protiv liona? ma treba vas dekretom zabraniti! cuj o cemu ja to..o Lionu..o Ludogorecu,o mafijasluku vasem o tome

Hahaha provala desetljeca. Ludogorec namjesten u 98 minuti hahahahaha, da ubacaj u zadnjoj sekundi, Vida zabija glavom i to namjesteno. Ovo je dobro haha. Ne kazem da protiv Liona nije namjesteno, mada nisam siguran, to su sve price rekla kazala ali moguce je, pa sta onda, i Partizan je namjestao protiv Macabija pa vas nisu dekretom zabranili..

Ne kaze se uzalud, prvo pocisti svoje dvoriste
 

Back
Top