Quantcast

Dinamo Zagreb

Koji će uspeh ostvariti NK Dinamo Zagreb u Ligi Prvaka?

• osvojiće 2. mesto u grupi D i uspehu daljnjem takmičenju

glasova: 0 0,0%
  • osvojiće 2. mesto u grupi D i tu prestaju svi uspesi

• osvojiće 3. mesto u grupi D i tu prestaju svi uspesi

• Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Očekivana i rutinska pobjeda Lyona. Lyon je daleko bolji, igraju u visokom tempu i općenito izgleda dobro ove sezone.
Međutim Jurčić je pogriješio. Ibanez nemre igrat lijevog beka jače tekme jer je glup, a sa Calellom i Pokrivačem u centrali možeš biti siguran da nemreš ništ organizirati. Trebal je igrat Šimunić otpočetka. Sammir je zabrijo da je Pele i nikom ne da loptu, ovak se ne bu prodal. Napadači su nam najslabija karika.
Pozitivna je nova briljantna partija Vide na stoperu, a s obzirom da je i Lovren igrao odlično za Lyon, nema zime za obranu repke.:super:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Očekivana i rutinska pobjeda Lyona. Lyon je daleko bolji, igraju u visokom tempu i općenito izgleda dobro ove sezone.
Međutim Jurčić je pogriješio. Ibanez nemre igrat lijevog beka jače tekme jer je glup, a sa Calellom i Pokrivačem u centrali možeš biti siguran da nemreš ništ organizirati. Trebal je igrat Šimunić otpočetka. Sammir je zabrijo da je Pele i nikom ne da loptu, ovak se ne bu prodal. Napadači su nam najslabija karika.
Pozitivna je nova briljantna partija Vide na stoperu, a s obzirom da je i Lovren igrao odlično za Lyon, nema zime za obranu repke.:super:
niste igrali lose u poslednjih 20 minuta sto sam gledala...lion ipak ima bolju ekipu i vaznije, masovno iskustvo u LS...
sta mislis o beciraju :)?

Marko BL

Domaćin
Poruka
4.795
Za početak interesuje me druže trenutni stav BBB o Mamiću i kada će se vratiti na stadion. Malo su nerazumljivi ti odnosi s obzirom da je čovjek donio ili bolje reći stvorio silne pare u Dinamu i napravio ekipu koja prekucava ligu godinama, a sad ušao i u LŠ. Još mi je nerazumljivije kad se pogleda da i u bivšoj Jugi Dinamo ima svega 4 titule a sada gazi sve po Hrvatskoj i najbolji je regionalni predstavnik u posljednjih x god. u Evropi

2. Šta je sa Maksimirom da li će se uskoro rušiti, znam da je uloženo sada nešto para da se to malo preuredi i osposobi za LŠ, ali ipak i sam ćeš priznati bez obzira na sve Maksimir je ruglo Zagreba

3. Koliko poznaješ Zvezdana Cvetkovića, kakve su mu ljudske osobine i kakav je uopšet stav tvoj o njemu, bio je naš trener do juče pa me nešto zanima ako imaš stav o njemu i ako ga uopšte poznaješ

Poslednja izmena:

Danube Prince

Obećava
Banovan
Poruka
74

Ibanez nezna osnove takticke igre u obrani, ono sto je Gomiz promasio moze samo zvijezdama da zahvali.
Callelo jos i moze proci ali Pokrivac je kiks igrac, uostalom u jako losoj je formi pa je zbilja nelogicno da ga je stavio. Slazem se za Simunica da je trebo od pocetka igrati.

Sammir je odigrao dobro cak ga i Francuzi izdvajaju kao jedinog koji se izdvojio, nije odigrao maestralno ali ne moze covjek sam. Vida je zakon, odusevio me.

I opet se ne bi slozio, prije bi rekao bez ucinka...jer on je igrac koji zivi od lopti veznjaaka, takodjer ne moze sve sam a pravu loptu nije dobio osim one Ibanezove gdje je ipak bio za korak kratak. No mislim da je umjesto njega u ovakvoj utakmici ipak trebao igrati Rukavina u prvoj

Danube Prince

Obećava
Banovan
Poruka
74
Za početak interesuje me druže trenutni stav BBB o Mamiću i kada će se vratiti na stadion. Malo su nerazumljivi ti odnosi s obzirom da je čovjek donio ili bolje reći stvorio silne pare u Dinamu i napravio ekipu koja prekucava ligu godinama, a sad ušao i u LŠ

Zapamti ovo,BBB nikad nece prihvatiti Mamica, pa da i osvoji LS nikad dok je svijeta i vijeka. Vratili su se na stadion ali nece ici na tekme Lige prvaka. Odnose je tesko shvatiti nekome tko nije upucen no svima je dosta to sto ne samo da rusi ugled Dinama svojim ponasanjem vec i njegova pohlepa za lovom, Dinamo nije Zdravko Mamic a upravo je to uradio iz njega, ssvoju prciju gdje muze ogromne pare. Ma da nije bilo ovog bojkota ne bi ni ove godine nista bilo od Dinama ali mu se stislo malo pa nije rasprodao sve sto valja a doveo je i dobra pojacanja. Puto toga ima ali svima je vec puna kapa njegovog konstantnog krsenja pravila. No svi su dolijali pa ce i on..kad tad ce nas uveseljavati iz Remetinca..

2. Šta je sa Maksimirom da li će se uskoro rušiti, znam da je uloženo sada nešto para da se to malo preuredi i osposobi za LŠ, ali ipak i sam ćeš priznati bez obzira na sve Maksimir je ruglo Zagreba

Nece se rusiti nego ce se i dalje raditi na njemu, planira se i krov cak raditi tako da nista od rusenja.

3. Koliko poznaješ Zvezdana Cvetkovića, kakve su mu ljudske osobine i kakav je uopšet stav tvoj o njemu, bio je naš trener do juče pa me nešto zanima ako imaš stav o njemu i ako ga uopšte poznaješ

Znam da vas je trenirao. Kako ga ne bi znao, iskreno po meni on nije nesto posebno..ne volim njegove trenerske kvalitete ali ni ljudske...svakakva imena su se spominjala za trenere Dinama u zaddnje vrijeme no njegovo nije..i to nesto govori...

Marko BL

Domaćin
Poruka
4.795
O.K. ali da dodam nešto za Mamića ne mješam se u to čak i slažem se oko te pohlepe za novcem i to da se ludira, ali mislim da će ti svaki veći klub u regionu danas reći odnosno njihovi navijači - da je i nama jedan Mamić jer je to nešto što fali Zvezdi i Partizan i ostalima, znači tako neki autoritet a ne kao sad ne zna se ni ko pije ni ko plaća ni ko je odgovoran za šta.

Cvetković mi se činio jako karakteran uveo je i neke novine u sistem rada, momci su ga hvalili da nakon ovih priprema sa njim imaju najviše snage... ali kako je vrijeme prolazilo došlo je do izražaja njegovo trenersko neiskustvo i nedostatak znanja za taj posao. Još je zelen, vuče nerezonske poteze, mijenja u svakoj utakmici prvu postavu, htio je naglo uvoditi i par perspektivnih juniora u prvi tim i u svemu tome se pogubio...

Ok, pozz za danas sutra je i meč Borac - Zagreb

Poslednja izmena:

Marin80

Domaćin
Banovan
Poruka
3.818
Zapamti ovo,BBB nikad nece prihvatiti Mamica, pa da i osvoji LS nikad dok je svijeta i vijeka. Vratili su se na stadion ali nece ici na tekme Lige prvaka. Odnose je tesko shvatiti nekome tko nije upucen no svima je dosta to sto ne samo da rusi ugled Dinama svojim ponasanjem vec i njegova pohlepa za lovom, Dinamo nije Zdravko Mamic a upravo je to uradio iz njega, ssvoju prciju gdje muze ogromne pare. Ma da nije bilo ovog bojkota ne bi ni ove godine nista bilo od Dinama ali mu se stislo malo pa nije rasprodao sve sto valja a doveo je i dobra pojacanja. Puto toga ima ali svima je vec puna kapa njegovog konstantnog krsenja pravila. No svi su dolijali pa ce i on..kad tad ce nas uveseljavati iz Remetinca...

Ti BBB neznaju ni sami sto zele. Oni su jedna izmanipulirana skupina ljudi koji rade na daljinski. Dinamo zbog njih ima samo problema, od njih nema nikakve zarade ali zato zbog njih godinama placa velike kazne UEFA-i zbog njihovih ispada. Dinamu trebaju gledatelji, pun stadion a ne nekakvi divljaci koji nemaju pojma o nogometu, Nije im bio dobar Canjuga, nije im dobar Mamic... njima nitko nije dobar. To je takav mentalitet, destruktivni mentalitet na zalost. Vodje tih nekakvih BBB-ovaca su obicni placenici od raznih tajkuna koji bi rado zauzeli Mamicevo mjesto. Znaju di je lova, publicitet pa bi i oni malo se okusali u tome. To ti je sva istina.

Zapamti ovo. Kad ode Mamic biti ceze obicna kanta za napucavanje. Sada je klub sredjen, nije nesto posebno jak u Europskim okvirima, daleko je od toga, ali je ipak godinama najjaci i najstabilniji klub u RH i na citavom prostoru ex-yu. Kad ode Mamic doci ce neki nesposobnjakovic koji ce isto trositi gradski novac, a Dinamo nece moci uci niti u Ligu Europe. Ajd barem ce Hajduk nekako dolaziti do naslova prvaka ako nista drugo, a BBB-ovci ce opet biti u svom filmu i traziti da taj tajkun ode, raditi ce nerede, Dinamo ce i dalje placati novcane kazne... dakle biti ce sve isto, ali gledajuci mentalni sklop BBB to ce njima biti odlicna i motivirajuca situacija da bi i dalje mogli jos zesce protestirati i praviti razne bojkote i sl.

osvetnik_zgb

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.739
Ti BBB neznaju ni sami sto zele. Oni su jedna izmanipulirana skupina ljudi koji rade na daljinski. Dinamo zbog njih ima samo problema, od njih nema nikakve zarade ali zato zbog njih godinama placa velike kazne UEFA-i zbog njihovih ispada. Dinamu trebaju gledatelji, pun stadion a ne nekakvi divljaci koji nemaju pojma o nogometu, Nije im bio dobar Canjuga, nije im dobar Mamic... njima nitko nije dobar. To je takav mentalitet, destruktivni mentalitet na zalost. Vodje tih nekakvih BBB-ovaca su obicni placenici od raznih tajkuna koji bi rado zauzeli Mamicevo mjesto. Znaju di je lova, publicitet pa bi i oni malo se okusali u tome. To ti je sva istina.

Zapamti ovo. Kad ode Mamic biti ceze obicna kanta za napucavanje. Sada je klub sredjen, nije nesto posebno jak u Europskim okvirima, daleko je od toga, ali je ipak godinama najjaci i najstabilniji klub u RH i na citavom prostoru ex-yu. Kad ode Mamic doci ce neki nesposobnjakovic koji ce isto trositi gradski novac, a Dinamo nece moci uci niti u Ligu Europe. Ajd barem ce Hajduk nekako dolaziti do naslova prvaka ako nista drugo, a BBB-ovci ce opet biti u svom filmu i traziti da taj tajkun ode, raditi ce nerede, Dinamo ce i dalje placati novcane kazne... dakle biti ce sve isto, ali gledajuci mentalni sklop BBB to ce njima biti odlicna i motivirajuca situacija da bi i dalje mogli jos zesce protestirati i praviti razne bojkote i sl.
Ne, bilo tko da dođe nakon Mamića vodit će isto ako ne i bolje. Jedini razlog zašto je Dinamo u plusu je taj što je Udruga građana i koliko god šef bio sposoban ili nesposoban uvijek će biti u plusu.

admiral1

Iskusan
Poruka
5.196
http://www.index.hr/sport/clanak/u-...iti-najgora-momcad-u-povijesti-lp/580781.aspx

Na dobrom ste putu da budete najgora ekipa u istoriji Lige sampiona :lol: Ja opet kazem slaba vam je liga,kao i nama,ne mozete da ocekujete uspeh ako jednom odigrate sa Dragovoljcem,a sutra sa Realom...

Opravdanje vrste nikakvo.....jel Bazelu smeta sto jedan dan igra sa Lozanom i Serveteom a sledeci s mancesterom......

Nego ovo je strasno sto se tice ovog kluba......pa partizan je prosle godine sasvim pristojno izgubio svaki mec,ovo je izivljavanje....

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.351
Opravdanje vrste nikakvo.....jel Bazelu smeta sto jedan dan igra sa Lozanom i Serveteom a sledeci s mancesterom......

Nego ovo je strasno sto se tice ovog kluba......pa partizan je prosle godine sasvim pristojno izgubio svaki mec,ovo je izivljavanje....

Da znas vala da Grobari mogu biti zadovoljni i proslogodisnjim ucescem, kad se pogleda ovo.

Лекизан

Elita
Moderator
Poruka
18.403
Evo nekih viceva na Dinamov racun,sta ces kada je trenutak tako povoljan.

U Hrvatskoj danas kruže novi vicevi o Dinamu i "francuskom punjenju". Pojedini su poznati odranije samo malo modifikovani u skladu sa novom situacijom, a pojedini su prepisani odavde. U svakom slučaju, humora ne nedostaje.

- "Izvučena je sedmica u Zagrebu a dobitnik jeeee...Dinamo! Čestitamo od sveg srca na super sedmici!".

- Kako 'dinamovci' broje do 10? 1, 2, 3, Ajaks, 5, Real Madrid, Lion, 8, 9, 10...".

- Koje je omiljeno piće u Maksimiru? Seven-up!

- Da li ste čuli da Dinamo menja ime? Iz NK Dinamo u NK Primamo!

- Budi žena Krunoslava Jurčića (sada već bivšeg trenera Dinama): Kruno ustani, sad će osam!
Auuu, nije valjda opet Gomis?
Ma ne, moraš da se prijaviš na berzu rada.

- Pita učitelj Ivicu: Je l' voliš svoju mamu?
Ivica kaže: Ne, mama me tuče.
Učitelj: A je l' voliš tatu?
Ivica: Ne, tata me isto tuče.
Učitelj: A koga onda voliš?
Ivica: Ja volim Dinamo, on nikoga ne tuče.

- I tako je Dinamo ponovo izbacio Ajaks. ,moj favorit.

Menjam Opel Astru 1.6 za Dinamo 1,7...uz moju doplatu

Tražim devojku koja prima ko dinamo!

Cale mi je dobar ko Kelava (golman Dinama), ništa mi ne brani.

Zapili se igraci Dinama poslije utakmice s Lionom i poceli da pjevaju omiljeni pjesmu: "Sedam Jegeraaaa, sedam Jegera....., a da nas Vidi Mamic, a da nas vidi Mamic, kako primamo, kako primamo, sedam golovaaaaa.

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Klasični "proljetni" derbi Dinama i Hajduka. Bez želje, volje i publike. Jedva 15-ak tisuća ljudi gledalo je jalovi Dinamo kako pokušava slomiti objektivno slabiji (ali bolje organizirani) Hajduk. I onda u 2 minute rijetko viđena taraba Krstanović zabija krumpir pa sumnjivi penal za pobjedu. Nakon tekme ona sirota Mamićeva marioneta Čačić trabunja kako je Dinamo zapravo igrao briljantno i nabraja prilike, a dječje prepucavanje prati dragi Krasimir na tečnom bugarsko-hrvatskom objašnjavajući kako penal nije bio.

Čačić ponavlja Ivankovićeve greške igravši taktiku sa krilima (4-2-3-1) iako Dinamo nema krila, već su to sve klasični balkanski "špilmaheri" koji znaju samo prići po loptu i onda je daviti po 5 dodira, jer oni valjda tako zamišljaju da igra Barcelona. Jurčićev romb u sredini je čak imao smisla jer je prilagođen osobinama igrača, ali što vrijedi kad je tenkre u njega trpao lopate koje se no mogu 2x dodat.

Izgleda da je Mamić odlučio očistiti klub od stranaca (što podržavam jer nam generalno ništa nisu dali). Prvo se obračunal sa Cufreom (pošten dečko dobar igrač, ima m... - dakle sve kaj Mamiću smeta), a slično će završiti i Tonel.

Ostali ionako nemaju pojma (Ibanez, Calello, Sylvestr te 2 balkan-stranca Alispahić i Beqiraj). Nek na ljeto umjesto njih povuče lokose i to je to. Čačić ionak ne bu dotad trener, a Sammira i Badelja više nema ni smisla prodavat pa mora ispočetka do nekog europskog rezultata (toplo se nadam da nećemo uć u LP da bar u Ligi Uefa gledam kolo tolko zanimljive tekme).

Лекизан

Elita
Moderator
Poruka
18.403
Klasični "proljetni" derbi Dinama i Hajduka. Bez želje, volje i publike. Jedva 15-ak tisuća ljudi gledalo je jalovi Dinamo kako pokušava slomiti objektivno slabiji (ali bolje organizirani) Hajduk. I onda u 2 minute rijetko viđena taraba Krstanović zabija krumpir pa sumnjivi penal za pobjedu. Nakon tekme ona sirota Mamićeva marioneta Čačić trabunja kako je Dinamo zapravo igrao briljantno i nabraja prilike, a dječje prepucavanje prati dragi Krasimir na tečnom bugarsko-hrvatskom objašnjavajući kako penal nije bio.

Čačić ponavlja Ivankovićeve greške igravši taktiku sa krilima (4-2-3-1) iako Dinamo nema krila, već su to sve klasični balkanski "špilmaheri" koji znaju samo prići po loptu i onda je daviti po 5 dodira, jer oni valjda tako zamišljaju da igra Barcelona. Jurčićev romb u sredini je čak imao smisla jer je prilagođen osobinama igrača, ali što vrijedi kad je tenkre u njega trpao lopate koje se no mogu 2x dodat.

Izgleda da je Mamić odlučio očistiti klub od stranaca (što podržavam jer nam generalno ništa nisu dali). Prvo se obračunal sa Cufreom (pošten dečko dobar igrač, ima m... - dakle sve kaj Mamiću smeta), a slično će završiti i Tonel.

Ostali ionako nemaju pojma (Ibanez, Calello, Sylvestr te 2 balkan-stranca Alispahić i Beqiraj). Nek na ljeto umjesto njih povuče lokose i to je to. Čačić ionak ne bu dotad trener, a Sammira i Badelja više nema ni smisla prodavat pa mora ispočetka do nekog europskog rezultata (toplo se nadam da nećemo uć u LP da bar u Ligi Uefa gledam kolo tolko zanimljive tekme).

Gledao sam vas derbi,bas malo publike,a igra ko i u ovom nasem,kao da se sa balonom dobacuju a ne sa loptom,centarsutevi nikako da pogode bar negde blizu igraca.Vidi se ipak da je Dinamo dosta bolji.Gledao sam negde do prekida,onda se ovi sa arene iskljucili na kratko valjda pa nisam video preokret.
Maznuli ste nam pesmu,mi pevamo Partizane ole ole le,a vi Dinamo Zagreb ole ole le.
U sredu ce i nas derbi u kupu.

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
12.281
ja nisam video ocigledniju i providniju namestaljku u evrokupovima od one sada vec legendarne tekme Dinamo-Lion.sramno.ali sam znao da ce isti taj platinijev Lyon odmah ispasti od Apoela! zao mi je Misel:lol:

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Dakle startala europska sezona. Loša igra i odličan rezultat u Bugarskoj. Bugari sasvim solidna ekipica sa dosta niskih garavih brzanaca:mrgreen:

Najviše me razočaro nedostatak inteligencije u igri desnog boka (Vrsaljko, Tomečak) i lijevog boka (Pivarić,, Ibanez). Sva četvorica izgubljeni u vremenu i prostoru. Kombiniraju ko Beavis i Butthead:dash:

Kelava nas ponovo čupao, a Rukavina iskoristio svojih (sramotnih) 5 minuta da prvo spasi a potom i zabije gol:worth:
Bugari nešto k... da ih je sudac pokro, a sve čisto (ko im je kriv kad je golman taraba).

Dalmatincu Čopu neće biti lako u zg ako ovako nastavi:mrgreen:...a za Beqirajem će malo tko žaliti ako ode (Hoffenheim ?)...

Sammir je debel i ne trči, ali još uvijek najkonktretniji (namjestio 2 šanse i gol)...Kovačić pokazao potencijal...teško bi nadoknadili odlazak Badelja, ali ako ćemo iskreno vrijeme mu je da ide ako ima kud (HSV?)

Vjerujem da će biti bolje, ipak je ovo početak sezone i u uzvratu moramo proći kako god znamo....

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
10.596
Jel preti suspenzija u slučaju nekih gluposti bbb-a?

...teško bi nadoknadili odlazak Badelja, ali ako ćemo iskreno vrijeme mu je da ide ako ima kud (HSV?)

Kolika mu je cena i da li ima naznaka nekih kontakata iz Beograda..

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Jel preti suspenzija u slučaju nekih gluposti bbb-a?

...teško bi nadoknadili odlazak Badelja, ali ako ćemo iskreno vrijeme mu je da ide ako ima kud (HSV?)

Kolika mu je cena i da li ima naznaka nekih kontakata iz Beograda..

Slijedeće sr.anj.e i šutnut će nas van samo tako....

Cijena 4,5 miliona, a nikad čuo za kontakte iz Beograda. I da ih ima nema šanse, to mu nije nikakav iskorak u karijeri u odnosu na kapetanski status u Dinamu....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.