Quantcast

Dinamo Zagreb

Koji će uspeh ostvariti NK Dinamo Zagreb u Ligi Prvaka?

• osvojiće 2. mesto u grupi D i uspehu daljnjem takmičenju

glasova: 0 0,0%
  • osvojiće 2. mesto u grupi D i tu prestaju svi uspesi

• osvojiće 3. mesto u grupi D i tu prestaju svi uspesi

• Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Kakvo krumpiranje strašno!!!:klap::lol::roll:

U zadnjih 5,6 godina Dinamo nikada nije bio ovako slabo pripremljen. Ovaj Čačić je klaun. Dozvolio je Sammiru da izgleda ko Grizley Adams i da bude najgori na terenu.
Ibanez, Vrsaljko, Beqiraj, Calello su nedovoljno inteligentni na terenu, Vida takav je kakav je najbolji je, Kovačić će biti igrač kad se ohrabri proć 1 na 1 i šutnut po golu...
Kelava ima goru procjenu nego prije 2 godine (kad ga trenira Ibro vječita rezerva)....Rukavina nas je spasio:worth:

Sudac je prvo poklonio gol Bugarima pa crveni Dinamu...ovi cigani su tolko otezali u drugom da je trebao produžiti 10 minuta a ne 5. Već je postalo smiješno ko će bacit aut...

Iako taktički nadmudren i loš Dinamo je prošao dalje...valjda osim puke sreće ovdje ima nešto i u tom iskustvu koje gomilamo godinama...inače smo mi ovak ispadali....

Nadam se boljem protiv Šerifa....:ok:

Navijači su posebno poglavlje...u 29 minuti skandiraju "Yebo vas Mamić" u 31 minuti padne gol i čuje se "Dinamo Dinamo" potom Bugari daju gol i opet uvrede...apsolutno sam protiv mafijaša, narkomana i siledžije Mamića, ali ovog ima samo kod nas....

Poslednja izmena:

Koem

Veoma poznat
Poruka
14.600
Kakvo krumpiranje strašno!!!:klap::lol::roll:

U zadnjih 5,6 godina Dinamo nikada nije bio ovako slabo pripremljen. Ovaj Čačić je klaun. Dozvolio je Sammiru da izgleda ko Grizley Adams i da bude najgori na terenu.
Ibanez, Vrsaljko, Beqiraj, Calello su nedovoljno inteligentni na terenu, Vida takav je kakav je najbolji je, Kovačić će biti igrač kad se ohrabri proć 1 na 1 i šutnut po golu...
Kelava ima goru procjenu nego prije 2 godine (kad ga trenira Ibro vječita rezerva)....Rukavina nas je spasio:worth:

Sudac je prvo poklonio gol Bugarima pa crveni Dinamu...ovi cigani su tolko otezali u drugom da je trebao produžiti 10 minuta a ne 5. Već je postalo smiješno ko će bacit aut...

Iako taktički nadmudren i loš Dinamo je prošao dalje...valjda osim puke sreće ovdje ima nešto i u tom iskustvu koje gomilamo godinama...inače smo mi ovak ispadali....

Nadam se boljem protiv Šerifa....:ok:

Navijači su posebno poglavlje...u 29 minuti skandiraju "Yebo vas Mamić" u 31 minuti padne gol i čuje se "Dinamo Dinamo" potom Bugari daju gol i opet uvrede...apsolutno sam protiv mafijaša, narkomana i siledžije Mamića, ali ovog ima samo kod nas....

Vida je bio juce medju losijim,ona reakcija kod drugog gola je bila amaterska.

p.s.Mamic vam je legenda.

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Uvijek se Dinamo mucio u prvim pretkolima, no ovo sad je bilo strasno. I ne ne treba kriviti Cacica za pripremu i fizicku spremu jer se ove godine pripreme i sve sto ide sa tim, nicim nisu razlikovale od proslih godina a u pripremama su bili jako solidni. Sad nas ceka Serif i osveta, uopce ne sumnjam u prolaz dalje.

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Dojam je tek nesto mrvicu bolji od tekme sa Bugarima..mrvicu...prvo poluvrijeme jos i nije bilo lose, imali smo 3 prilike, 2 velika zicera od kojeg je Beciraj iskoristio jednoga. Medjutim obrana lose igra, jako lose, iz dva poteza su maestralno izbaceni od Pesica i Apatica, samo dobre vile su nas spasile da ne primimo gol. Drugi dio katastrofalan, Serif je imao nekoliko iznimno dobrih prilika, Dinamo tek neke poluprilike. Opet je trener Cacic imao mnogo srece.

Nije mi jasno zasto je Rukavinu stavio na krilo, pa ako je netko brz ne znaci da automatski mora igrati na krilu. Mogao je tamo staviti Ibaneza a Rukavinu na njegovu prirodnu poziciju u kojoj pokazuje odlicnu formu. Ovako je Rukavina bio gotovo bezopasan, po meni strasno glup potez. Takodjer Sammir moze igrati ovako ili onako..no on je igrac poteza, moze igrati losedo 90 minute i onda jednim potezom nesto uraditi, zna zadrzati loptu i promijeniti njega oko 60 minute i uvesti Callea je takodjer strasno glup potez, trebalo je jurnuti po drugi pogodak. Ovo je izgledalo jako beskrvno, ovo jako lose izgleda, ipak imamo aktivan rezultat, nadam se da nam ne slijedi nova drama na Maksimiru.

Dinamo je godinama igrao dobro pa glupo ispadao, ova momcad sam ima dosta vec europskog iskustva, lose igra ali prolazi, medjutim jako je lose sve ovo gledati...

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Europa (skupine LP ili EL) su tu, bodovi za koeficijenat su tu, zasad ide po planu.

Moram reci da je ovo bila jako dobra igra Dinama. Iako smo igrali bez Sammira, Pokrivaca, Kovacica i jos nekih ozlijedjenih igraca, igra je bila na vrhunskom nivou i dogodila se zasluzena pobijeda od 4-0. Kontrolirali smo cijelu utakmicu i osim pocetnog udarca na vrata Kelave, nije bilo vecih opasnosti po gol modrih, znaci obrana je bila veoma uvjerljiva i cvrsta.

Jos jednom me odusevio Vida, pravi borac, ma lav na terenu. Beciraj je dao lijep gol, Alispahic potvrdjuje dobru forumu i dostojno je zamijenio Sammira i Kovacica, Leko standardno cvrs i dobar, Rukavina iako nije dao gol niti bio u nekoj izglednoj prilici, bio je borben, dobro dijelio lopte i odigrao je jednu dobru utakmicu. Kelava siguran, sve je dobro funkcioniralo, cak je i Peko danas bio dosta dobar, s obzirom da je bio prilicno uplasen prethodne utakmice stoga je dobro da je i on danas igrao kako bi skupio iskustvo. Badelj je isto odigrao dobro, necu reci odlicno ali veoma dobro. On ponekad ima one prave lopte sa ocima, pokazao je to i danas, ponekad me podsjeca na Prosineckog, no ponekad bas onako upropasti neku dobru priliku. U svakom slucaju prava igracina i pravi covjek, sad kad ide u HSV nije se ponasao kao neke nase zvijezdice prije, cak i nakon sto je iznesen na nosilima, nastavio je igrati. Mnogi bi se cuvali da se ne ozlijede ali ne i on, svaka mu cast i hvala na svemu sto je dao Dinamu. Jos ce odigrati playoff i ide u Njemacku. Mogu mu samo srecu zazeljeti.

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Europa (skupine LP ili EL) su tu, bodovi za koeficijenat su tu, zasad ide po planu.

Moram reci da je ovo bila jako dobra igra Dinama. Iako smo igrali bez Sammira, Pokrivaca, Kovacica i jos nekih ozlijedjenih igraca, igra je bila na vrhunskom nivou i dogodila se zasluzena pobijeda od 4-0. Kontrolirali smo cijelu utakmicu i osim pocetnog udarca na vrata Kelave, nije bilo vecih opasnosti po gol modrih, znaci obrana je bila veoma uvjerljiva i cvrsta.

Jos jednom me odusevio Vida, pravi borac, ma lav na terenu. Beciraj je dao lijep gol, Alispahic potvrdjuje dobru forumu i dostojno je zamijenio Sammira i Kovacica, Leko standardno cvrs i dobar, Rukavina iako nije dao gol niti bio u nekoj izglednoj prilici, bio je borben, dobro dijelio lopte i odigrao je jednu dobru utakmicu. Kelava siguran, sve je dobro funkcioniralo, cak je i Peko danas bio dosta dobar, s obzirom da je bio prilicno uplasen prethodne utakmice stoga je dobro da je i on danas igrao kako bi skupio iskustvo. Badelj je isto odigrao dobro, necu reci odlicno ali veoma dobro. On ponekad ima one prave lopte sa ocima, pokazao je to i danas, ponekad me podsjeca na Prosineckog, no ponekad bas onako upropasti neku dobru priliku. U svakom slucaju prava igracina i pravi covjek, sad kad ide u HSV nije se ponasao kao neke nase zvijezdice prije, cak i nakon sto je iznesen na nosilima, nastavio je igrati. Mnogi bi se cuvali da se ne ozlijede ali ne i on, svaka mu cast i hvala na svemu sto je dao Dinamu. Jos ce odigrati playoff i ide u Njemacku. Mogu mu samo srecu zazeljeti.

Na Bobana;)

Inače sve si reko.:ok:

Što više s.r.anja to bolja igra....

Ipak ove godine gdje igraš po 10-ak europskih tekmi stvaraju iskustvo. Inače smo mi ispadali ko Ludogorec i ovakva tekme dosta kiksali....

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Na Bobana;)

Inače sve si reko.:ok:

Što više s.r.anja to bolja igra....

Ipak ove godine gdje igraš po 10-ak europskih tekmi stvaraju iskustvo. Inače smo mi ispadali ko Ludogorec i ovakva tekme dosta kiksali....

Da, vidi se to neko iskustvo. Nego sad nam slijede ipak malo tezi protivnici.

Gledao sam ovog AELa sto su izbacili Partizana, mnogo su fizicki jaki, prave mrcine, sa igracem manje Partizan im nije zaprijetio do tamo 80 i neke..

Tu je Maribor, Helsingborg, ludi Izraelci i Cluj...

Ja bi nekako Maribor..

Slave Lord

Poznat
Poruka
8.978
Da, vidi se to neko iskustvo. Nego sad nam slijede ipak malo tezi protivnici.

Gledao sam ovog AELa sto su izbacili Partizana, mnogo su fizicki jaki, prave mrcine, sa igracem manje Partizan im nije zaprijetio do tamo 80 i neke..

Tu je Maribor, Helsingborg, ludi Izraelci i Cluj...

Ja bi nekako Maribor..
Dinamo-Maribor bi bio sjajan dvomec..

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Ako vas sad ne izbace jebbem ti i Uefu i Platinija!!!

Nece nas izbaciti, nikoga ne izbacuju zbog par baklji, ali da ce doci ostra kazna, hoce.

Dinamo-Maribor bi bio sjajan dvomec..

Oo da, dobar je ovaj Maribor, poletan je dosta, cini mi se da su bas ono pravo sazrijeli, izborili su skupine EL pa ce sad u Playofu igrati neoptereceno, dok s druge strane, kod nas je ipak neki imperativ, iskusniji smo, nositelji smo itd..

Samo da ne dobijemo one Izraelce, a mozda ne bi bilo lose izvuci AELa, bas me zanima kako bi sa njima prosli

Koem

Veoma poznat
Poruka
14.600
Nece nas izbaciti, nikoga ne izbacuju zbog par baklji, ali da ce doci ostra kazna, hoce.

Oo da, dobar je ovaj Maribor, poletan je dosta, cini mi se da su bas ono pravo sazrijeli, izborili su skupine EL pa ce sad u Playofu igrati neoptereceno, dok s druge strane, kod nas je ipak neki imperativ, iskusniji smo, nositelji smo itd..

Samo da ne dobijemo one Izraelce, a mozda ne bi bilo lose izvuci AELa, bas me zanima kako bi sa njima prosli

Ako dobijete Izraelce,u gostima gubite sigurno,a kuci dobijate.
Po onoj vrucini normalan insan ne moze igrati.
Njih treba premjestiti u Aziju,gdje i pripadaju.

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
E yebi ga u Ligi svaki tjedan penal jedan...već je i mene počelo živcirat...kako Hajduk igra, ove godine bi mogao biti pravi protivnik...

Dinamovac sam svakim svojim udisajem :D ali moram reci ovo..Hajduku nece dati da bude prvak, mada mislim da ce oni posustati jer su mladi..neiskusni, kad tad ce doci u neku losu seriju, a i da nece..pa nece Mamic i nas nogometni mafijaski vrh dozvoliti da Dinamo ne bude prvi..

Evo i sada je Split ostecen, ne znam jesi gledao, ali sumnjivi jedanajsterac za njih plus nedosudjeni za Split. Sramota. A kako su tek primili prva dva gola...bome bojim se da protiv Maribora nece nikako ici glatko...

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
4r9jis.jpg

@Slavonac

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Koji furiozan pocetak, zbilja su odlicno igrali prvih dvadeset minuta i bili jako pokretni. Jako lijepo je bilo gledati takav Dinamo. Stvarali smo dosta prilika i nazalost dosta ih i promasili, tek je jedna usla od Čuje Dopa..ovaj Duje Copa. Nazalost Leko je bio prenervozan, starno je radio nepotrebne faulove u opasnoj zoni nakon kojeg je i pao pogodak za izjednacenje (autogol Badelja)

U drugom dijelu se vidjelo da su nervozni, nije bilo tecnog protoka lopte i opet smo promasili nekoliko izglednih prilika, no hvala Bogu jedna je usla pa sad idemo na uzvrat sa kakvom takvom prednoscu.

Dinamo jako dugo vremena nije odigrao tekmu gdje nije dao gol, a Mariborcani ce se morati otvoriti u uzvratu i vjerujem da ce biti dosta prilika za plave decke. Ceka nas uzbudljivih 90 minuta ali vjerujem da ce na kraju Dinamo igrati ligu prvaka.

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Ma ok je rezultat. Malo peha prečka stativa autogol, ali dobra igra...ona desna strana Leko Peko:dash:...ko Bolek i Lolek
Maribor solidna ekipica imali su neke šanse, Brazilac im je car...

Slovenci moraju ganjat protiv nas...to je to:ok:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.