Dilema

knezluka94

Početnik
Poruka
35
Zanima me jedna stvar,da li sa devojkama treba biti direktan i reci im sve sto osecas,drugim recima,da li uvek treba da se "srce da na dlanu" ili se time postize kontra-efekat,devojka te odbije(imao sam neprijatno iskustvo sa jednom devojkom,verovatno sam bio previse iskren,pa me zanima za ubuduce)...hvala unapred :) P.S. pogotovo bi hteo da cujem odgovor zenskih clanova foruma :D
 
Ma nikad im nemoj odmak na prvu sve ispricati...to se radi postepeno, moras i ti njoj da se dopadnes koliko i ona tebi, inace ode mas' u propast... :P

P.S. Ja mislim da nisi ruzan, ali ove devojke sa foruma imaju cudan ukus, tako da...drzim palceve za pozitivne komentare... :lol:
 
Zanima me jedna stvar,da li sa devojkama treba biti direktan i reci im sve sto osecas,drugim recima,da li uvek treba da se "srce da na dlanu" ili se time postize kontra-efekat,devojka te odbije(imao sam neprijatno iskustvo sa jednom devojkom,verovatno sam bio previse iskren,pa me zanima za ubuduce)...hvala unapred :) P.S. pogotovo bi hteo da cujem odgovor zenskih clanova foruma :D

haha ala lazes i nas ovde..njoj si rekao kako je volis ono seces vene za njom da je lepa i sl..a prava je istina da si teo je odvalis od kite jel da:lol:dakle ne mozes biti iskren u pacenickom fazonu jer ispadas nesiguran..i pacenik si sto zelis cuti savete zena koje ce ti uvek reci da budes ono sto jesi ne bi li bile u prednosti..mnogo si glup nemoj se ljutis:lol:
 
Sto se tice izgleda,ja msm da sam ruzan,ali nikad nisam pitao bilo koga da mi kaze misljenje :D sami procenite http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos..._1224969840115_1705082063_422102_340976_n.jpg

nesi ruzan,ali nisi ni neko kome bi ribe davale sve na tacni! samo skini tu namrgodjenu facu leba ti.

A ono drugo sto si pitao u pocetku veze nije pametno otkrivati osecanja,a kad vec veza odmakne malo onda je ok,ali u onoj meri da ne ispadnes pacenik. Ne smes da preterujes,malko, cisto da vidi da ti znaci i da nisi od kamena. Mada i to ti je relativno,ako se toj devojci svi ulizivaju i svi joj sve ispunjavaju tu treba da budes stena,a ako devojka nema dovoljno ljubavi od bliznjih ili okoline ti tu trebas da budes malo meksi. Msm nema obrasca ponasanja,sve je slucaj za sebe!
 
Zanima me jedna stvar,da li sa devojkama treba biti direktan i reci im sve sto osecas,drugim recima,da li uvek treba da se "srce da na dlanu" ili se time postize kontra-efekat,devojka te odbije(imao sam neprijatno iskustvo sa jednom devojkom,verovatno sam bio previse iskren,pa me zanima za ubuduce)...hvala unapred :) P.S. pogotovo bi hteo da cujem odgovor zenskih clanova foruma :D

iskrenost je za seka perse :), nista neces postici time nikada
 

Back
Top