Dilema

negoo..:D sta s ti mislio.. :cool:
:lol:

naročito si opasna kad ti sipam sir u kavez. valjda posle deset dana gladovanja sir dodje ko kavijar, pa skočiš i raskomadaš ga ko panter

još ako je sjenički, mmm... ili feta, ona blago kisela... tad samo što ne polomiš kavez, ali osigurao je Filozof sve to, osigurao... blindirano je blindirano
 
Zanima me jedna stvar,da li sa devojkama treba biti direktan i reci im sve sto osecas,drugim recima,da li uvek treba da se "srce da na dlanu" ili se time postize kontra-efekat,devojka te odbije(imao sam neprijatno iskustvo sa jednom devojkom,verovatno sam bio previse iskren,pa me zanima za ubuduce)...hvala unapred :) P.S. pogotovo bi hteo da cujem odgovor zenskih clanova foruma :D


mislim da to zavisi od devojke.....ja kada mi se neko svidja dugo obicno zelim da mi ta osoba pridje direktno,a kada mi je samo simpatican volim da me duze muva......mada to je ocigledno,zar ne???
 
da se malo vratim na temu :D sto neko rece,gledas je 10 sekundi u oci i sve procitas. A i cim vidis devojku i njen izraz lica znas kako s njom. JEDNO JE NAJVAZNIJE,DA IMAS INICIJATIVU,DA VERUJES U SEBE,KAD CENIS SAM SEBE CENE TE I DRUGI!
 
Brate ako cemo da se svadjamo, di je poenta da se svadjamo oke jednog pravopisa pored gomile toliko vaznijih stvari. Di ste kad treba da se svadja oko predskolskog humora, arogancije, narcizma (Ubermenschluka), bezobrazluka, loseg ukusa i cega sve ne.
 
Brate ako cemo da se svadjamo, di je poenta da se svadjamo oke jednog pravopisa pored gomile toliko vaznijih stvari. Di ste kad treba da se svadja oko predskolskog humora, arogancije, narcizma (Ubermenschluka), bezobrazluka, loseg ukusa i cega sve ne.

Jel' si i to "di" pokupio na Kembridžu ili na nekoj onaljn enciklopediji? Možda medicinskoj?
 
Vidim da ste raspolozeni za prepucavanja i diskusije o pravopisu na ovoj temi,a cilj je skroz drugaciji :D...neko je rekao da je ovo samo preformulisani nacin pitanja "kako smuvati ribu"...ovu temu sam otvorio zato sto sam stvarno zeleo da saznam da li devojke vole iskrenost ili ne(ne devojka sa kojom sam u vezi,nego devojka sa kojom zelim da budem) posto moja iskrenost ne zna za granice,i kao da sam sve vreme na detektoru lazi,pa pricam samo istinu :D kolko shvatam,za ovo ne postoji napisano pravilo,vec sve zavisi od devojke,ali mislim da je najvaznije od svega biti onakav kakav jesi,a ne praviti se da si drugaciji samo da bi stigao do kranjeg cilja,ako oce da te voli,volece te onakvog kakav jesi,ako nece,ona jednostavno nije za tebe...hvala svima na odgovorima :)
 

Back
Top