DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mortishaaa:
Keeper:
black pearl:
iz svega procitanog donesoh zakljuchak da keeper mora podhitno da pusti kosu do KOLENA hhehehe:ppp
:lol: :lol: :lol:

naje8o sam ........ znao sam da sam trebao da nadjem neku sto podrzava tradicionalne vrednosti ..... c c c :lol: hihihihiih. 8) :lol: :wink:
Dragi.. ja sam jos ovde!!!! :D :twisted:

ops :shock:
ajd cao ......

tiptoe.gif


:lol: :wink:
 
DevouredSoul:
guitarrr_babe:
Samo da vam kazem, moj novi decko ima skroz kratku kosu!!! Vidite da je ljubav slepa...

A da, i moj dechko ima kratku kosu, a sa njim sam godinu i po. Vidite vi shta je ljubav. NIkakva duga kosa ne mozhe to da zameni :lol: :roll: :lol:

ccc a kad sam pushtao kosu vrishtala je kako mi ne stoji i da pod hitno kratim :lol: :wink:
Ljubav jest allright i sa druge strane :D
 
Bleak WinterFullMoon:
ccc a kad sam pushtao kosu vrishtala je kako mi ne stoji i da pod hitno kratim :lol: :wink:
Ljubav jest allright i sa druge strane :D

e, vidish ti matori, ova mortisha hoce da ja imam dugu kosu iako mi ne stoji ........
znas li bar ti sta uopshte zenske hoce ??? :shock:
c c c c c c ....... jedna dugu, jedna kratku ..... jedna zelenu boju ..... jedna crvenu boju ...... c c c c c ...

:P :P :P
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
ccc a kad sam pushtao kosu vrishtala je kako mi ne stoji i da pod hitno kratim :lol: :wink:
Ljubav jest allright i sa druge strane :D

e, vidish ti matori, ova mortisha hoce da ja imam dugu kosu iako mi ne stoji ........
znas li bar ti sta uopshte zenske hoce ??? :shock:
c c c c c c ....... jedna dugu, jedna kratku ..... jedna zelenu boju ..... jedna crvenu boju ...... c c c c c ...

:P :P :P
je li bre!! sta se ti tu bunis! :shock: :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top