DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O, mora da sam ispala potpuno smesna, d1, ali sam nesto sentimentalna, i pomalo tuzna, a i setila sam se poslednje velike ljubavi, pa sam onako prokomentarisala...

Italijanke? Nema nista groznije! Jezim se na fensere i na "ni tamo ni tamo" ljude, koji su u dusi cisi fenseri a pustaju kosu i svuda pisu HM, da bi bili "u fazonu". Eto.
 
Hmmm pa ja trenutno ne odgovaram tom opisu s obzirom da imam kratku kosu ofarbanu u crno i izgledam ko da sam izasao iz Udruzenja Narkomana Srbije :D Al s obzirom da se moj imidz (sto se tice kose) menja na svakih 2 sata nemojte se cuditi ako me vidite u izdanju 'Atila - bic boziji' :D :twisted: :D
 
Fensi cure govore da NIKO ne voli momke sa dugim kosama....

Cure-klinke koje su napaljene na rok i metal (da bi bile "kul", ili "moderne", ili sta vec) se loze na momke sa dugim kosama.
Ali iskrene metalke ne moraju da vole samo momke sa dugim kosama.

Ja pustam kosu vec godinu i po dana i naslusao sam se svakakvih komentara, ali se svi vezuju za to "lepsi si", "ruzniji si", dok retki (metalci, rokeri) shvataju da je ne pustam da bih bio lepsi/ruzniji.
Ali neki ljudi (citaj: fensi i/ili glupi) neke stvari nikad nece ukapirati i ti si lud ako pokusavas nesto da im objasnis.

"Duga kosa uvek im je smetala,
Moj simbol zivota njma je iluzija,
Vekovi ce proci, al' ce jedno ostati,
Ratnici smo bili, bili i ostali...

Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Ukroti lavove,
Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Na zivot i smrt"
 
Ukusi su razliciti!!! Nekom se svidja nekom se ne svidja. Meni licno se ne svidjaju momci sa dugom kosom, jer su retki oni koji znaju da je odrzavaju!
A sto se italijanki tice, opet sve zavisi kako stoji i da li zna da je odrzava! :wink:
 
Nista ne vredi. :cry: Jedino sto sam postigao je da veze kosu u konjski rep. Uostalom, on je pere svaki dan i brine se o njoj kao da je nuklearno oruzje za masovno unistenje. :roll: Jos me optuzuje da sam pokusao da mu je skratim dok je spavao :shock: (tu ima malo istine... ali to je duga prica) :lol: . Rekao mi je da za sve one (normalno devojke) koje vole dugu kosu mozda ce se pojaviti (na opciji "savremen muskarac") sa nadimkom HIPPYBOY. :roll: Bolje nemojte, onda tek nece da je skrati :? . Pa dobro to je sve za sada. Cujemo se kasnije. :wink:
 
kliford:
Fensi cure govore da NIKO ne voli momke sa dugim kosama....

Cure-klinke koje su napaljene na rok i metal (da bi bile "kul", ili "moderne", ili sta vec) se loze na momke sa dugim kosama.
Ali iskrene metalke ne moraju da vole samo momke sa dugim kosama.

Ja pustam kosu vec godinu i po dana i naslusao sam se svakakvih komentara, ali se svi vezuju za to "lepsi si", "ruzniji si", dok retki (metalci, rokeri) shvataju da je ne pustam da bih bio lepsi/ruzniji.
Ali neki ljudi (citaj: fensi i/ili glupi) neke stvari nikad nece ukapirati i ti si lud ako pokusavas nesto da im objasnis.

"Duga kosa uvek im je smetala,
Moj simbol zivota njma je iluzija,
Vekovi ce proci, al' ce jedno ostati,
Ratnici smo bili, bili i ostali...

Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Ukroti lavove,
Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Na zivot i smrt"
Gde si ti bio do sada?! Ajde lepo dodji na muziku... :lol: :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top