DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
plavusica:
Ukusi su razliciti!!! Nekom se svidja nekom se ne svidja. Meni licno se ne svidjaju momci sa dugom kosom, jer su retki oni koji znaju da je odrzavaju!
A sto se italijanki tice, opet sve zavisi kako stoji i da li zna da je odrzava! :wink:

Slazem se. Ok je kad momci imaju dugu kosu, samo ne bih volela da mi se ruka ,,zalepi''kada mu provucem ruke kroz kosu.

Anonymous:
ERICSON ///:
Miteser:
DAXI:
Dacke:
Courtney:
.MEAN MACHINE.:
uUu konacno malo 'akcije' na forumu :D
:?: Kako ti kazes...
Dajte ljudi, bez svadje, ekrani ce biti razbijeni, he, he, he... :lol: :lol: :lol:
I tastatura i mis, he, he, he... :lol: :lol: :lol:
I kuciste i kompletan monitor, he, he, he... :lol: :lol: :lol:
I zvucnici, i stampac, he, he, he... :lol: :lol: :lol:
wow vi znate delove racunara :roll:

ma, streberi, sta da ti pricam.....

kliford:
Anonymous:
ERICSON ///:
Miteser:
DAXI:
Dacke:
Courtney:
.MEAN MACHINE.:
ej, ja sam veliki kreten:D
:?: stvarno? ja sam idijot, ogromni idijot
Dajte ljudi, pa ovde svi znamo da sam ja najveci majmun... :lol: :lol: :lol:
ne, ti si magarac
svi smo gomila somina :lol:
budale, kreteni, imbecili, magarci, budale
zar se to vec ne podrazumeva cim smo svi ovde :roll:
pa sad kako se uzme
na primer ja sam ubedjen da veceg sizofrenika nema od mene a za vas neznam.....

vidi se :twisted:

Anonymous:
kliford:
Anonymous:
ERICSON ///:
Miteser:
DAXI:
Dacke:
Courtney:
.MEAN MACHINE.:
ej, ja sam veliki kreten:D
:?: stvarno? ja sam idijot, ogromni idijot
Dajte ljudi, pa ovde svi znamo da sam ja najveci majmun... :lol: :lol: :lol:
ne, ti si magarac
svi smo gomila somina :lol:
budale, kreteni, imbecili, magarci, budale
zar se to vec ne podrazumeva cim smo svi ovde :roll:
pa sad kako se uzme
na primer ja sam ubedjen da veceg sizofrenika nema od mene a za vas neznam.....

vidi se :twisted:
Je8acu nekome mater za ovo :D

krecem se u drustvu gde devojke bas i ne vare dugu kosu,ja licno ne podnosim muskarce sa dugom kosom.Mislim da je to samo korak napred ka feminiziranim muskarcima,s tim u vezi smatram muskarce sa dugom kosom-out!!!![/b]

out:
krecem se u drustvu gde devojke bas i ne vare dugu kosu,ja licno ne podnosim muskarce sa dugom kosom.Mislim da je to samo korak napred ka feminiziranim muskarcima,s tim u vezi smatram muskarce sa dugom kosom-out!!!![/b]
Joj,aj ne se-ri! Da li si ti mozda vildeo/la Toma Aray ili Milleta Petrozzu? Ako je to tebi isfeminizirano...ma,da li bre znas da su muskarci kroz istoriju uvek imali dugu kosu? Jeb-em li ga,cak je i Isus imao dugu kosu... roll: :wink:

Courtney:
out:
Joj,aj ne se-ri! Da li si ti mozda vildeo/la Toma Aray ili Milleta Petrozzu? Ako je to tebi isfeminizirano...ma,da li bre znas da su muskarci kroz istoriju uvek imali dugu kosu? Jeb-em li ga,cak je i Isus imao dugu kosu... roll: :wink:
Right on! :D

Twins:
Courtney:
out:
Thank you :D E,kako ti bojis ta slova u ljubicasto? Meni nikad nije uspelo? :cry:

Courtney:
Twins:
Courtney:
out:
Thank you :D E,kako ti bojis ta slova u ljubicasto? Meni nikad nije uspelo? :cry:
Pa napises sta hoces i onda misem podvuces sve reci i onda kliknes na koju ces boju,ako ti ne uspe to je zato sto ne umem da objasnjavam :D

Keeper:
guitarrr_babe:
Pa sto ne vices???

HEJ, pa duga kosa I kovrdzava, covece, pa to je TurnOn No1 (barem za mene)!!!!!!!

ja to ne volim ...... :? imao sam jednom kosu dugacku do ...... tako do nosa, usta i slikali smo se za skolu, kad sam video nasta licim odma me je smorilo i ........ masinica ....... zzzzzzzzzzzz :lol:
i ja obozavam takvu kosu :oops: grrrrrrrrrrrrrr.. da li si ti normala?! sto si se osisao???? grrrrrrrrrrrr.. ubicu te... :x e ajde mi posalji tu sliku :oops:

Inace OBOZAVAM dugu kosu.. hihihihi.. meni je to bas slatko.. mada nemam ni nista protiv kratke :oops: ali najvise mrzim kad vidim decka da ima lepsu i duzu kosu od mene.. :x :lol: :lol: :lol: :lol:

kliford:
Fensi cure govore da NIKO ne voli momke sa dugim kosama....

Cure-klinke koje su napaljene na rok i metal (da bi bile "kul", ili "moderne", ili sta vec) se loze na momke sa dugim kosama.
Ali iskrene metalke ne moraju da vole samo momke sa dugim kosama.

Ja pustam kosu vec godinu i po dana i naslusao sam se svakakvih komentara, ali se svi vezuju za to "lepsi si", "ruzniji si", dok retki (metalci, rokeri) shvataju da je ne pustam da bih bio lepsi/ruzniji.
Ali neki ljudi (citaj: fensi i/ili glupi) neke stvari nikad nece ukapirati i ti si lud ako pokusavas nesto da im objasnis.

"Duga kosa uvek im je smetala,
Moj simbol zivota njma je iluzija,
Vekovi ce proci, al' ce jedno ostati,
Ratnici smo bili, bili i ostali...

Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Ukroti lavove,
Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Na zivot i smrt"
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. ALOGIA!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ludim!!!!!!!!!!!!! :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :shock: :D :D :twisted: 8) :roll: :oops: :lol: :o :wink:

mortishaaa:
Keeper:
guitarrr_babe:
Pa sto ne vices???

HEJ, pa duga kosa I kovrdzava, covece, pa to je TurnOn No1 (barem za mene)!!!!!!!

ja to ne volim ...... :? imao sam jednom kosu dugacku do ...... tako do nosa, usta i slikali smo se za skolu, kad sam video nasta licim odma me je smorilo i ........ masinica ....... zzzzzzzzzzzz :lol:
i ja obozavam takvu kosu :oops: grrrrrrrrrrrrrr.. da li si ti normala?! sto si se osisao???? grrrrrrrrrrrr.. ubicu te... :x e ajde mi posalji tu sliku :oops:

Inace OBOZAVAM dugu kosu.. hihihihi.. meni je to bas slatko.. mada nemam ni nista protiv kratke :oops: ali najvise mrzim kad vidim decka da ima lepsu i duzu kosu od mene.. :x :lol: :lol: :lol: :lol:

dobro ...... poslacu ti sliku. al nemoj posle da se naljutish na mene sto sam bio tako gadan :P

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back