Devojke koje genetike su vam najprivlačnije?

Sve osim skroz crnih crnkinja.
Generalno iz mešovitih brakova se rađaju najlepša deca pa tako i devojke.
Volim azijsko-afričke-evropsko/američke mešavine.

LA+Premiere+Starz+Rook+Red+Carpet+1lxkoMuPTrMl.jpg


shay_mitchell_pregnant_.jpg
 
Sve osim skroz crnih crnkinja.
Generalno iz mešovitih brakova se rađaju najlepša deca pa tako i devojke.
Volim azijsko-afričke-evropsko/američke mešavine.

Pogledajte prilog 1167208

Pogledajte prilog 1167209
Ma kako može mešanac da bude lep? Lepota se vidi u čistom obliku a to što su tebi mešanci "lepi" dolazi od belih gena koje imaju.

Meni su sve Evropljanke lepe na svoj način, ne bih mogao da izdvojim ni jedan region. Ajde recimo Bavarke zato što su pravi evropski miks u srcu Evrope
 
Ma kako može mešanac da bude lep? Lepota se vidi u čistom obliku a to što su tebi mešanci "lepi" dolazi od belih gena koje imaju.

Meni su sve Evropljanke lepe na svoj način, ne bih mogao da izdvojim ni jedan region. Ajde recimo Bavarke zato što su pravi evropski miks u srcu Evrope
Lepota je subjektivna stvar tako da nema smisla raspravljati o tome ;)
 
Paleoatlantidkinje i skandonordidkinje.
Sinidkinje za fetis, ali ne Kineskinje, vec japanske i korejske kratkonoge jazavice.
Ček, to su one na severu a one mediteranke mešane sa nordijcima su neki Atlantomediteran i Paleoatlantid? Pada mi na pamet jedna glumica koja mi se mnogo svidjala sa onim andjeoskim nosem od 106 ugla stepeni :D
 
Ček, to su one na severu a one mediteranke mešane sa nordijcima su neki Atlantomediteran i Paleoatlantid? Pada mi na pamet jedna glumica koja mi se mnogo svidjala sa onim andjeoskim nosom od 106 ugla stepeni :D
Paleoatlantid bi bili, pontid bi bile ove iz jugoistocne Europe, ali vrlo su slicne.
Nazivaju ih braticima i sestricnama skandonordida.

:mrgreen:

Uzmi npr. zapadnu Irsku, imas ih dosta tamo, tipa Collin Farell.
 

Back
Top