Desperate Housewives

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
Da i ja sam to zaboravila...a ni sad nemam pojma kako je doslo do toga...a pola likova je nestalo..ona jedna debela Gabrijelina cerka je nestala jedno 2 sezone, pa se opet pojavila...Cerka od onih pedera je isto nestala...Onda, cerka od Suzan isto...Gabrijelina ona nova je isto nestala, Bri ko da nema decu vise...Onda one blizance od Linet i Toma isto nisam videla dugo...

Sto se skidanja serije tice, ne moze vise preko megauploada ali moze preko rapidshare-a...

luka19m

Zainteresovan član
Poruka
243
Da i ja sam to zaboravila...a ni sad nemam pojma kako je doslo do toga...a pola likova je nestalo..ona jedna debela Gabrijelina cerka je nestala jedno 2 sezone, pa se opet pojavila...Cerka od onih pedera je isto nestala...Onda, cerka od Suzan isto...Gabrijelina ona nova je isto nestala, Bri ko da nema decu vise...Onda one blizance od Linet i Toma isto nisam videla dugo...

Sto se skidanja serije tice, ne moze vise preko megauploada ali moze preko rapidshare-a...

da, u pravu si za likove.. pola likova samo tako nestane i ne spominju ih... msm kako je to glupo.. isto je nestao i onaj Suzanin sin, MJ (EmDzej) .. i meni je najgluplje sto se vise nista ne spominje o Gabrijelinoj pravoj cerci.. kako je samo tako zaboravila pravu cerku, kao da nikada nije ni postojala? bzvz je to producent odradio..

jexy1005

Iskusan
Poruka
5.287
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.