• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Desperate Housewives

matt757

Aktivan član
Poruka
1.165
da, u pravu si za likove.. pola likova samo tako nestane i ne spominju ih... msm kako je to glupo.. isto je nestao i onaj Suzanin sin, MJ (EmDzej) .. i meni je najgluplje sto se vise nista ne spominje o Gabrijelinoj pravoj cerci.. kako je samo tako zaboravila pravu cerku, kao da nikada nije ni postojala? bzvz je to producent odradio..

Tomova cerka je takodje nestala. Poslali su je da zivi sa babom jer nije mogla da podnese Linet..Tom je izgleda zaboravio da ima jos jedno dete. :eek:

luka19m

Zainteresovan član
Poruka
243
kako su posele 8 godina upropastili seriju na kraju, ja ne verujem. ne znam sto im je ovo trbalo, zar nije lepo moglo sve da se zavrsi sa happy endom??
pazite sta vam kazem, na kraju ce 100% sve domacice zavrsiti same i ocajne, bez muzeva, i imace samo jedna drugu.. ili druga varijanta je da ce svi likovi zavrsiti u zatvoru jer ih je vec dosta umesano u zlocin.. tj. dosta zna za to, a time su saucesnici..
steta.. :(

damajante

Aktivan član
Poruka
1.585
Ja sam tek sinoc odgledala, i bas su mi mlake ove poslednje dve epizode, mislim mogu oni to i bolje sigurno.
Jedino sto ovde nema sansi da predvidim sta ce biti na kraju, toliko umeju da me iznenade kao ni u jednoj seriji tako da me to raduje..
Jexy, a jel su posledje 2 epizode stvarno po 2h...negde sam procitala i nema sile da se setim gde, mislim mozda cak na abc sajtu:think:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.