Decko/devojka? :)

Da li biste prevarili svoju ljubav samo zato sto vam se neka/neko drugi svideo?

  • Da :'(

    glasova: 28 24,8%
  • Ne :lol:

    glasova: 85 75,2%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

1. da.
2. da. ne bih bila da nisam.
3. mesec i kusur
4. to ne mogu da planiram, al volela bih. imam razlichite periode,al uglavnom ovlim duze veze...al ne forsiram.
5. ranije sam bila u tom fazonu, sad bash ne bih mogla...

Hvala kumu Avetu shto me je poveo ove godine u Sutomore, i shto je to veche uzeo flashu votke :p :)
 
Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:

Брате, немој много да се везујеш за њу, у ствари немој толико ни за кога да се везујеш. То сам исто ја осећао према мојој, и сада сам тотално у qурцу. Од сада на сваку гледам само као на парче меса :evil:.
 
Брате, немој много да се везујеш за њу, у ствари немој толико ни за кога да се везујеш. То сам исто ја осећао према мојој, и сада сам тотално у qурцу. Од сада на сваку гледам само као на парче меса :evil:.

moj drug se isto tako za*ebao,uzasno se wezao za neku dewojku...............
A kad su raskinuli.......o moj Boze,swacega je tu bilo............sreca pa je imao drugaricu(mene:mrgreen:(malo da budem narcis)) da ga tesi i smiruje..................:neutral:
Jadan on,jedwa ju je preboleo,nakon 2 ili 3 meseca....................uzas,a bili zajedno mesec dana...............:thumbdown::thumbdown:
 
Браво! Треба целог живота да будемо кретени једни према другима и не треба да се везујемо уопште јер то уопште није кул и неко може да нас повреди :roll: А када се тако будемо понашали према особи са којом смо онда ћемо се осећати још боље и биће нам најсуперсексикул :neutral:

Шта вам је људи... како да вам буде лепо с неким ако се не вежете? Може вам бити занимљиво (наглашавам занимљиво дакле не лепо него занимљиво) у почетку можда месец-два-три... после тога мора да уследи извесна доза везивања или распад система... то што ви причате ''он се везао она га оставила'' па он је будала... ако је он био с њом месец дана и није могао да је преболи 2-3 месеца, а она га најопуштеније откачила онда је он будала кад није увидео колико он њој ништа не значи и дозволио себи да се веже за њу...
 
Брате, немој много да се везујеш за њу, у ствари немој толико ни за кога да се везујеш. То сам исто ја осећао према мојој, и сада сам тотално у qурцу. Од сада на сваку гледам само као на парче меса :evil:.

I, shta je tu lepo? Gde je tu uzivanje, da svaku gledash kao parche mesa?
Ja sam ranije imala one tripove "nikad se vishe necu zaljubiti, mushkarci su g.ovna" itd, al onda sam skontala da je svaka ta suza, i svako to "osecanje kao da si u qrcu" vredno ako si prethodno bio zaljubljen-ili voleo, jer nema nishta lepshe od toga... Ta osoba je vredna suze ako mi je prethodno sama pomisao na nju izmamljivala osmeh na lice, ako sam sa njom bila srecna, ako sam uzivala u vremenu koje provodimo zajedno, i ako imam lepo secanje... Naravno, sve je to mnogo lepshe ako je uzajamno i ako nema suza i patnje ;p
 
Брате, немој много да се везујеш за њу, у ствари немој толико ни за кога да се везујеш. То сам исто ја осећао према мојој, и сада сам тотално у qурцу. Од сада на сваку гледам само као на парче меса :evil:.

To je individualno. Znam da postoje ljudi koji imaju problem s vezivanjem (ja mogu da budem primer), ali vecina nema i vecina moze da podnese raskid veoma lako.
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:

Solo at the moment :neutral: hm nikad ne bi varala voljenu osobu :)
 
Kako volim ljude koji govore: nikad, nikad, nikad...

Постоји разлика... једни говоре то јер то стварно мисле и вероватно неће никада урадити, јер превара је нешто за шта не постоје ''више силе'' тако да се може рећи ''никад''.... други пак, говоре то да би изградили известан имиџ о себи, или охрабрили свог дечка/девојку да не посумњају у тако нешто... њих треба спалити на ломачи :D
 
nikaaaad nikaaaaad .... :tease:

nisi jos upoznala mene, izem ti onog tvoj Mishonju... :lol:

Govori u svoje ime onda, bila u situaciji i naravno nisam popustila ;)

uh...kako da objasnim. Ima to veze delimicno i Miminim komentarom nesto iznad kako je sve prolazno [mada se generalno ne slazem sa njom tj. ne gledam tako na sve to] tako i ljubav prema jednoj osobi...
Pobornik sam filozofije "Nikad ne reci nikad" jer ma koliko voleo nekog uvek moze da se nadje neko ko bi mogao da ti vise lezi ili pak takav splet okolnosti da samo na sekund pozelis da prevaris ili da se bolje izrazim zaboravis na tog nekog i na momenat se prepustis trenutku... tako nesto je vrlo moguce i smatram da je svojstvenije duzim vezama...

Inace nisam nikad bio bas u takvoj situaciji, i iskreno se nadam da nikad necu biti... ali ne mogu cista srca reci da je tako nesto nemoguce i da se NIKAD nece desiti... jer mi savest ne bi dozvolila da tako nesto precutim voljenoj osobi, pa cak i ako bi mi ona oprostila, verovatno ja ne bih oprostio sebi...
 

Back
Top