Decko/devojka? :)

Da li biste prevarili svoju ljubav samo zato sto vam se neka/neko drugi svideo?

  • Da :'(

    glasova: 28 24,8%
  • Ne :lol:

    glasova: 85 75,2%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
Shinoda da se polemisati o tom mom shvatanju prolaznosti i uopšte hvatanje smisla u svemu tome.
Imala bih ja tu svašta da pojasnim i da dodam.
No, naravno neću da dužim ovde. :)
Nego čisto da znaš da ti i nisam sve fino obrazložila, već da sam ti dala ugrubo crno-belu skicu.

edit: I to beše kada sam bila u splinu, tako da... To dosta govori. :D
 
Shinoda da se polemisati o tom mom shvatanju prolaznosti i uopšte hvatanje smisla u svemu tome.
Imala bih ja tu svašta da pojasnim i da dodam.
No, naravno neću da dužim ovde. :)
Nego čisto da znaš da ti i nisam sve fino obrazložila, već da sam ti dala ugrubo crno-belu skicu.

edit: I to beše kada sam bila u splinu, tako da... To dosta govori. :D

aham, imacu to na umu... ;) podseti me onda to da raspravimo jedared, veceras nazalost ne, posto moram uskoro na pocinak... nisam nocna 'tica kao ti! q:
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:


Nemam,imala sam pre nekoliko dana.
Nisam bila zadovoljna
20
ne
nisam imala poverenja!
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:

Ljubav tralalalala... :whistling:
Jedino cu na ovo pitanje da ogovorim... nikada ne bi prevarila momka... ako mi se svidi neki drugi, raskinem sa ovim i gotova prica...:bye:
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Imam decka i zajedno smo 5 meseci *danas nam je 5 meseci* , ne mislim da to koliko ces biti u vezi moze da se isplanira, ali ja se iskreno nadam da cemo biti zajedno dugo jer nam je lepo u vezi, Nikad ne bih varala svog decka jer je po meni to nesto najgore sto moze da se uradi kada si u vezi i "NAVODNO" volis tu osobu s kim si.
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!
imam
i vise nego zadovoljan
dve nedelje
da planiram, i volem :)
ne, nikad
volem je puno :)
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Imam jos uvek...
Uglavnom sam veomaaa zadovoljna
Jos malo pa dve godine....
Ne planiram ja nista...sta bude bilo,bice...:lol:
Ne,nikako!!! :lol:
:bye: :lol:
 
Ajd da i ja kazem

1. Imam - komada 1
2.Jesam..osim kad me iznervira
3.Godinu i po
4. Ja zivim za duge veze( salu na stranu - ne volim veze na jedno vece) i planiram da budem sa njim do vecnosti:)
5.Ne. Sadasnjeg ne bih. Ma ne bih ni generalno...
6. Ne smete nista znati:P Salu na stranu nista nema da se kaze sto bi vas zanimalo
 
imam devojku vec skoro pet meseci i stvarno nam je extra. jos jedna od mnogo slicnosti izmadju nas je ta sto oboje volimo duge veze i uglavnom smo i ranije bili u duzim vezama(moja najduza veza je 15 meseci). nikad je ne bih prevario jer po meni je to kukavicluk.......:bye:
 

Back
Top