Деца гладују у Аустралији!

Није битно колико је јевтина, када не могу да дођу до ње.
Уосталом то су подаци аустралијске организације Фудбенк и 2М гладне деце за Аустралију је баш много, ајд да је Кина у питању с 1,3 милијарде становника, али није.

To te neko zajebava. jesi li ikada bio u Australiji?
 
Хоће ли ова издајничка влада да донесе уредбу, бре, да се забрани улазак тим гладним Аустралијанцима!

То кад крене биће к'о скакавци после онолике глади тамо. Кору глођу са дрвећа.

Zakasnili smo da zatvorimo granice.

Evo ih, hrle!


U subotu Beogradom šetaju zombiji


17837114185260e22a53a0a296425371_orig.jpg
 
Није та Аустралија макар ко!
Развијенија је од ЕУ, Аустралијанци су међу далеко најдуже живећим нацијама(за разлику од нпр Американца поготово с обзиром на развијеност земље, али примитиван начин живота, слупано јавно школство и апсурдно здравство косе их ко куга.), па ипак ова шокантна вест из наслова је тачна.
Уосталом...
http://vesti.krstarica.com/svet/deca-gladuju-u-australiji/
Укратко два милиона Аустралијанаца муку мучи да нахрани своје фамилије што је шокантан раст од 9% у односу на прошлу годину!!!
Веома слична ситуација као и у пропалој ЕУ где је гладно и у сироштву, или у опасности да тако заврши чак 1/4 популације о чему сам јуче отворио тему, као и глад у Америци која се надвила над 50М људи, жена и деце!
А неки су причали којештарије о кинеским платам од два зрна пиринЏа дневно!
:hahaha:

Da ali u Australiji dobijes 1200 AUS dolara cak i ako nemas ni jedan jedini dan radnog staza. Recimo... A gde su druge pogodnosti itd...

- - - - - - - - - -

Sa 1200 AUS dolara u AUS mozes da komotno prezivis 30 dana. Da jedes i pijes umereno, da se obices, samo ne mozes da platis stan ako zivis pod kiriju ili otplacujes stan u velikim gradovima.
 
Da ali u Australiji dobijes 1200 AUS dolara cak i ako nemas ni jedan jedini dan radnog staza. Recimo... A gde su druge pogodnosti itd...

- - - - - - - - - -

Sa 1200 AUS dolara u AUS mozes da komotno prezivis 30 dana. Da jedes i pijes umereno, da se obices, samo ne mozes da platis stan ako zivis pod kiriju ili otplacujes stan u velikim gradovima.
Само...
 
Nije Australija propala, vec ja mislim da tamo taj narod nije ukupan da radi...

Australija je velka zemlja, ko zna koliko je puta veca od Vojvodine a Vojvodina moze da rani pola evrope.
Samo su oni lenj narod, pricao mi jedan gastabajter, kaze svi bi da budu na plazi i da suncaju.
Ja verujem koliko je velika australija da bi svojom zemljom mogla da hrani ceo svet samo opet kazem narod nije ukupan ,
 
Inače vest je sa Vesti online vest nepotpisana od strane bilo koga? bez autora?
i jedini koji je preneo tu vest je krstarica
a vest sa mozgom nema veze barem oni koji imaju nekoga tamo preko bare to znaju
У линку стоји и следеће:
Ova služba prolazi kroz novo opterećenje otkako je bivša laburistička vlada ukinula socijalnu pomoć za samohrane majke, kao i otkad je izdala prelazne vize za oko 10.000 azilanata i odobrila im da žive u zajednici, ali bez prava na rad.
Вероватно је то један од главних узрока.
 
cela australija ima oko 23 miliona stanovnika znaš li ti koliko bi bilo da je 2 miliona dece gladno tamo -taj koji je to napisao nema veze sa pameću , tamo su ti domorodci aboridžini najveći problem njih ima oko 2 miliona a oni su ti kao naši romi- neće da se školuju ne žele da žive u gradovima i neće da se socijalizuju , a svima njima država nudi besplatno školovanje -znači apsolutno besplatno , pomoć bilo kakve vrste , hranu , novac i sl izgrađene kuće oni sve to odbijaju a oni su najviše ugroženi tamo , preko zime ih skupe u kolektivne centre i oblače i hrane ih - ko pristane od njih da se socijalizuihje sa društvom od države dobije bukvalno sve na tacni - školstvo -minimum srednje i posao u državnoj administraciji i maltene im kuću poklone .
 
cela australija ima oko 23 miliona stanovnika znaš li ti koliko bi bilo da je 2 miliona dece gladno tamo -taj koji je to napisao nema veze sa pameću , tamo su ti domorodci aboridžini najveći problem njih ima oko 2 miliona a oni su ti kao naši romi- neće da se školuju ne žele da žive u gradovima i neće da se socijalizuju , a svima njima država nudi besplatno školovanje -znači apsolutno besplatno , pomoć bilo kakve vrste , hranu , novac i sl izgrađene kuće oni sve to odbijaju a oni su najviše ugroženi tamo , preko zime ih skupe u kolektivne centre i oblače i hrane ih - ko pristane od njih da se socijalizuihje sa društvom od države dobije bukvalno sve na tacni - školstvo -minimum srednje i posao u državnoj administraciji i maltene im kuću poklone .

Ma bre Australija je PROPALA!!!!!! gladni tumaraju ulicama kao zombiji...nema vise ptica, macaka i kerova po ulicama, svi su pojedeni. Izgladneli ljudi masovno na splavovima beze ka Severnoj Koreji.
 
cela australija ima oko 23 miliona stanovnika znaš li ti koliko bi bilo da je 2 miliona dece gladno tamo -taj koji je to napisao nema veze sa pameću , tamo su ti domorodci aboridžini najveći problem njih ima oko 2 miliona a oni su ti kao naši romi- neće da se školuju ne žele da žive u gradovima i neće da se socijalizuju , a svima njima država nudi besplatno školovanje -znači apsolutno besplatno , pomoć bilo kakve vrste , hranu , novac i sl izgrađene kuće oni sve to odbijaju a oni su najviše ugroženi tamo , preko zime ih skupe u kolektivne centre i oblače i hrane ih - ko pristane od njih da se socijalizuihje sa društvom od države dobije bukvalno sve na tacni - školstvo -minimum srednje i posao u državnoj administraciji i maltene im kuću poklone .

Znas sta, ja mislim da su ti Aboridzini u pravu :think:
 
Црни наш брате јел истина да је Детроит банкротирао?

Немам појма искрено да ти кажем...

- - - - - - - - - -

cela australija ima oko 23 miliona stanovnika znaš li ti koliko bi bilo da je 2 miliona dece gladno tamo -taj koji je to napisao nema veze sa pameću , tamo su ti domorodci aboridžini najveći problem njih ima oko 2 miliona a oni su ti kao naši romi- neće da se školuju ne žele da žive u gradovima i neće da se socijalizuju , a svima njima država nudi besplatno školovanje -znači apsolutno besplatno , pomoć bilo kakve vrste , hranu , novac i sl izgrađene kuće oni sve to odbijaju a oni su najviše ugroženi tamo , preko zime ih skupe u kolektivne centre i oblače i hrane ih - ko pristane od njih da se socijalizuihje sa društvom od države dobije bukvalno sve na tacni - školstvo -minimum srednje i posao u državnoj administraciji i maltene im kuću poklone .

Штета што нисам Абориџин :mrgreen:
 
Nije Australija propala, vec ja mislim da tamo taj narod nije ukupan da radi...

Australija je velka zemlja, ko zna koliko je puta veca od Vojvodine a Vojvodina moze da rani pola evrope.
Samo su oni lenj narod, pricao mi jedan gastabajter, kaze svi bi da budu na plazi i da suncaju.
Ja verujem koliko je velika australija da bi svojom zemljom mogla da hrani ceo svet samo opet kazem narod nije ukupan ,

Izvini sta ti to znaci "Narod nije ukupan"?.
 
cela australija ima oko 23 miliona stanovnika znaš li ti koliko bi bilo da je 2 miliona dece gladno tamo -taj koji je to napisao nema veze sa pameću , tamo su ti domorodci aboridžini najveći problem njih ima oko 2 miliona a oni su ti kao naši romi- neće da se školuju ne žele da žive u gradovima i neće da se socijalizuju , a svima njima država nudi besplatno školovanje -znači apsolutno besplatno , pomoć bilo kakve vrste , hranu , novac i sl izgrađene kuće oni sve to odbijaju a oni su najviše ugroženi tamo , preko zime ih skupe u kolektivne centre i oblače i hrane ih - ko pristane od njih da se socijalizuihje sa društvom od države dobije bukvalno sve na tacni - školstvo -minimum srednje i posao u državnoj administraciji i maltene im kuću poklone .
Реално.
Абориџини имају висок наталитет, по петоро, шесторо и више деце, таман преко милион укупно од којих је већина гладна баш зато што одбијају социјализацију и живе традиционалним животом + додај бели треш тако карактеристичан за све претежно белачке земље настале од британских колонија + још неприлагођене имигранте и њихову децу + на крају и то што се наводи у линку да је прошле године лабуристичка влада укинула средства намењена гладнима... и часом добациш до два милиона гладне деце, а верујем да је бројка и већа само је таје од срамоте.
Не морају они сви бити прегладнели пред смрт, довољно да су неухрањени, дефицитарни по питањи протеина, минерала, витамина и то ти је то.
 
Ma bre Australija je PROPALA!!!!!! gladni tumaraju ulicama kao zombiji...nema vise ptica, macaka i kerova
Кер је ловачки пас по дефиницији.
Мислиш да се исти користе за лов по градовима континента где људи висе наопачке ко слепи мишеви?:think:
po ulicama, svi su pojedeni. Izgladneli ljudi masovno na splavovima beze ka Severnoj Koreji.
Не бре, пливају ка Индонезији, тамо се турче и оЦецају им по кеете, а потом шаљу у Сирију.:sad2:
Него нешто си утихнуо на оној теми о Сирији откад су Чемериканци издуванили, да ниси и ти пукНио за неку опкладу ко Хамза и Блајбиша па си здимио од срамоте?:hahaha:
 
Nije Australija propala, vec ja mislim da tamo taj narod nije ukupan da radi...

Australija je velka zemlja, ko zna koliko je puta veca od Vojvodine a Vojvodina moze da rani pola evrope.
Ово је такође мудрост из оне игрице где си товио свиње ГМО ку'рузом и дистрибуирао их Мекдоналдсу?:think:
Samo su oni lenj narod, pricao mi jedan gastabajter, kaze svi bi da budu na plazi i da suncaju.
Ja verujem koliko je velika australija da bi svojom zemljom mogla da hrani ceo svet samo opet kazem narod nije ukupan ,
Пријатељу наш неупућени Аустралија је преко 90% пустиња и полупустиња и оно мало земљице на који падне по која оскудна кишица је у сливу система река Мери-Дарлинг.
Аустралија по проценама самих аустралијских стручњака за климу, пољопривреду, индустрију и популацију(Универзитет ,,Западни Сиднеј", има чланак у Астрономском магазину, мрзи ме да тражим, а ти се потруди, немој градити знање на јапанским игрицама где товиш свиње ГМО ку'рузом и испоручујеш их Меку) са пуном применом данашњих технологија не би могла бити дом за више од 40М Аустралијанаца, а не да храни цео свет.
 
Poslednja izmena:

Back
Top