Debelguze, ili ???

Lola 111:
Zaboravio.
Kako da debelguzi podignem noge na svoja ramena??? Kako da se spushtam poljupcima niz njene "balvane" ???
Kako da uletim naglavachke u njeno medjunožje, a da budem siguran da to nije medjugužje ???
Odvratne su mi te rupe po gu-zici, a ja volim da ribu gricnem za guzu.
ne podnosim bubuljice i chireve, odvratne su mi devojke koje ne troshe lovu na preparate za negu tela. Dlake mogu, ali samo kao kosa i trepavice sa sve obrvama, ali tankim i nigde vishe.


Ti ne znaš ..... da je sex stvar umeća, a ne kilaže ....
Koliko ima celulita na debelim nogama, isto toliko celulita možeš naći i na mršavim nogama.
Preparati za negu kože lica i tela su stvar higijene, a ne mršavosti jedne devojke, depilacija takodje.

Ne vidim razlog da toliko deliš, oko nedeljivog :shock:

Tvoje ogorčenje je malo dublje prirode, nego što je sama podela na debele i mršave devojke i ljubav prema istim.
 
NatasaNatasa:
Ti ne znaš ..... da je sex stvar umeća, a ne kilaže ....
Koliko ima celulita na debelim nogama, isto toliko celulita možeš naći i na mršavim nogama.
Preparati za negu kože lica i tela su stvar higijene, a ne mršavosti jedne devojke, depilacija takodje.

Ne vidim razlog da toliko deliš, oko nedeljivog :shock:

Tvoje ogorčenje je malo dublje prirode, nego što je sama podela na debele i mršave devojke i ljubav prema istim.
Na osnovu ovog posta rekao bih da NatasaNatasa ima jos nesto duplo vece, ne samo ime... :twisted:
 
Nasmejali ste me do suza....
Ja samo mogu da kazem da kada god nabacim "par kila" viska ne mogu da se otresem. Kada sam sama sebi po meri, nijedan ne prilazi... Pisite sta hocete ali cinjenica je da je Merlin M. nosila 42-44 size, sto je daleeeeeeko od mrsavice :wink: Pri tom "debelguza" pre tumacim kao devojku sa simpaticno velikom pozadinom, ne kao nezasitu debelu ...
 
Hihihihihiihihi mozda sam ja mlada i neiskusna ali mene je ovaj lik sto postavi temu nasmejao tako da sva cila pocinjem da se spremam za grad...Dobro da postoje ljudi ovako spremni da svoje strategije i stavove podele na forumima...bar da znam sta me ceka u zivotu...jako poucno...neki muskarci imaju tako velike dileme i probleme u zivotu...
 
chika_doktor:
juce sam bio sa debeljucom mladom svrshavanje po faci ovo ono:)
Možete li se zamisliti kako svršavate po nekoj debeloj? Nešto u vama bi reklo da je to pogrešno. Ne želim da vređam debele devojke, ali prosto moraju da shvate šta se muškarcima sviđa, i ako žele mušku pažnju moraju da se potrude da izgledaju dobro. Dole celulit i salo... 8-) Isto kao što i žene očekuju od muškaraca određene stvari - da budu uredni, odgovorni, da budu tu za njih, i muškarci ako žele da ostvare vezu sa takvom nekom devojkom moraju da se potrude, inače pali bato. No pain, no game...
 
Niko te oralno nece zadovoljiti, a da to nije odluchio pre nego shto si se skinula.
Nije, Lolo, to si samo ti :lol:
Probaj da jbeš a da se "samo sjuriš", možda ti i uspe :) Kanda bi i njoj uspelo da se natakari na tvog mlitawog stojka... mis' da se samo sjuri na njega :lol:
Hajde sad svima lepo priznaj da imaš 12 godina i da si mnogo mnogo radoznao... :)
 
the_man!:
Možete li se zamisliti kako svršavate po nekoj debeloj? Nešto u vama bi reklo da je to pogrešno. Ne želim da vređam debele devojke, ali prosto moraju da shvate šta se muškarcima sviđa, i ako žele mušku pažnju moraju da se potrude da izgledaju dobro. Dole celulit i salo... 8-) Isto kao što i žene očekuju od muškaraca određene stvari - da budu uredni, odgovorni, da budu tu za njih, i muškarci ako žele da ostvare vezu sa takvom nekom devojkom moraju da se potrude, inače pali bato. No pain, no game...
Ala si ti zahtevi u pi. materinu :lol:
Kako duboko i smisleno razmišljaš..... :) Obrij noge, kravo, mo'š da imaš kašu u glavi :)
 
Lola 111:
Ako moze bar malo ozbiljnosti, tj. iskrenosti.

Zivo me zanima , za koji ste vishe tip devojke???
Debelguze ili vitke.
Shto se mene tiche, planetarna je chinjenica da ne podnosim debele devojke.
imao sam seks sa desetak debelih, sa dve predebele sam se uradio letos, ali ne volim....
Ako ste u nedoumici, a imate mogucnost da "privodite" razne kilaze, pokushajte jedan dan da se oseksachite sa debelguzom, a sutra to isto uradite sa vitkom, razlika je neverovatna. Sa debelom se valjsh po krevetu kao sa nilskim konjem, a kada dodje na red vitka tek onda vidish shto niko nece krmachu.
Kod mene postoji neki protokol u seksu. prvo volim da devojka legne na ledja i da je onako golu ljubim svuda po telu. Volim da joj grickam kozu, da je lizem, vakumiram telo.
pokushao sam vishe puta sa debelim devojkama, vole i one jadne da im neko gricka i lize ribicu, ali je to sve gadno, nekako odvratno. Debele imaju neki donji stomak, pa ispod njega i stomak na koji je prikachena "ribetina", sve to izgleda kao neka velika oteklina.
Kao dve velike lepinje, koje mozesh da uhvatish kao da imaju ruchku.
Najgore je kada dodjesh u fazu u kojoj nema mnogo kontrole, ato je vrhunac seksualnog china. debelguze po pravilu pochinju da rokcu, kao krmache. Nemaju dovoljno vazduha, dolazi do poremecaja disanja, onako oznojene , rokcu i stvarno imaju izgled svinje, mislim glava je svinjska.
Ima li neko da voli da uroni glavu u dzinovske guzove i da se kupa u izobilju sala???

Kakav je vash odnos prema debelguzama ???

Imas prava tako da pises samo ukoliko ti je polni organ: ruzicast, bez krivina i oteklina, prosirenih vena, cireva, dlaka, mirisa i ukusa, tvrd, veliki, funkcionalan......a sigurna sam da bar nesto od ovoga ne posedujes.
Pri tom me interesuje kakve ti zvukove ispustas dok svrsavas: rices, dahces, rezis, rzes, skicis, grokces ili cvrkuces?
 

Back
Top