ДЕ НИРО У НОВАКОВОМ ТИМУ!!!

Pepeo:
Јел ти кажеш нешто само колико да кажеш.....
Не разумем, ајд мало боље појасни
који то комплекс инфериорности ми треба да лечимо......
а што је у вези са малопређашњим мечом,
који је Ђоковић изгубио, и појединим изјавама.... :wink:

Prvi red, uglavnom :D

Treći red: kompleksi: recimo, nemoć da se bilo šta uradi kad su isterivani Srbi iz Krajine, kad je Srbima oduzimano 26% teritorije u Bosni, kad su Srbi isterivani sa Kosova, nemoć da se bilo šta uradi kad Kondoliza Rajs kaže 'Kosovo nikad više neće biti deo Srbije', kad košarkaši ponižavajuće izgube od Izraela, a fudbaleri od Belgije... te komplekse lečimo tako što nađemo Roberta de Nira na tribinama i sve se ponosimo kako to, eto, Robert de Niro podržava Srbiju, kako je to lepo što uopšte zna za Srbiju... što je po meni patetično... pa onda Novak Đoković, uskoro najbolji teniser na svetu, to što je on uskoro najbolji teniser na svetu tumačimo kao: 'Srbi su najbolji narod na svetu'... slično smo radili sa košarkom dok nam je išla...

Ne razumem kako misliš da ti pojasnim komplekse koji imaju veze sa malopređašnjim mečom?
 
Pepeo:
Јел ти кажеш нешто само колико да кажеш.....
Не разумем, ајд мало боље појасни
који то комплекс инфериорности ми треба да лечимо......
а што је у вези са малопређашњим мечом,
који је Ђоковић изгубио, и појединим изјавама.... :wink:

Zapravo, u pravu si! Nije to lečenje inferiornosti, već ojačavanje kompleksa superiornosti.

a.k.a: šta ćeš, kad svako hoće da se bavi pop-psihologijom (sociologijom) :D
 
Verbal_Kint:
Prvi red, uglavnom :D

Treći red: kompleksi: recimo, nemoć da se bilo šta uradi kad su isterivani Srbi iz Krajine, kad je Srbima oduzimano 26% teritorije u Bosni, kad su Srbi isterivani sa Kosova, nemoć da se bilo šta uradi kad Kondoliza Rajs kaže 'Kosovo nikad više neće biti deo Srbije', kad košarkaši ponižavajuće izgube od Izraela, a fudbaleri od Belgije... te komplekse lečimo tako što nađemo Roberta de Nira na tribinama i sve se ponosimo kako to, eto, Robert de Niro podržava Srbiju, kako je to lepo što uopšte zna za Srbiju... što je po meni patetično... pa onda Novak Đoković, uskoro najbolji teniser na svetu, to što je on uskoro najbolji teniser na svetu tumačimo kao: 'Srbi su najbolji narod na svetu'... slično smo radili sa košarkom dok nam je išla...

Ne razumem kako misliš da ti pojasnim komplekse koji imaju veze sa malopređašnjim mečom?


У нечему лепом и заиста дивном (као што је удпех Ђоковића) ти
успеваш да нађеш неке ствари које нису примерене овој теми, где се прича
о томе, већ идеш у крајност, слушајући шта други кажу, само да би себе убедио
у оно:''ето јесте био сам у праву, гледај какви смо....'' Зар ти је потребна таква сатисфакција у оваквом једном тренутку, не знам, али довољно говори, и каже да се нимало не разликујеш од тих који су то навели и које критикујеш, исти сте, само си отишао у другу крајност.... :wink:
Нико то не тумачи тако ''срби су најбољи и највећи народ на свету'', зао ми је ако си тако схватио, већ једноставно константује се чињеница да до пре десет година да смо у тенису били нико и ништа, а сада слободно можемо рећи сила. На то можемо само бити поносни, а не забијати главе у песак и говорити како не можемо, јер забога испашћемо глупи....... :wink:
Дениро је сам дошао да гледа утакмицу, нико га није ни терао да седи са Ђоковићевом екипом, само је одлуичо.... Нисмо га само ми нашли, вероватно су све камере и телевизије које су биле тамо забележиле то да је он присуствовао мечу, ипак је он велика медијска личност. Е сад што од тога, неко прави ујдурму, друга ствар. Једноставно драго нам је да је и он био, као и мноштво тих глумаца и уопште звезда, на том мечу....... :wink:
 
José Luis Torrente:
mariasharapova9gg8.jpg
Lepa je ko anđeo. Za mene je broj 1. Pa tek onda Ana ... :lol:
 
Strela:
111gw7.jpg


Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime...

П.С.Нема везе са темом, али обожавам ову ствар, а допашће се и вама... :-D
Uvek mi se dopadala, fantastična je. Ovde je puštana tek nekoliko godina posle jer su se naši urednici ustezali zbog...znaš već čega.
volunteer:
Kako ste vi zene glupe,pali te se na ovog matorca,sandrina bi mu ga pusila 3 sata da bi mu se digao.... :shock: :oops:
Ovo što si napisao je veoma nepristojno, a za tvoju informaciju, taj ''matorac'' je umro pre 16 godina. Na spotu ima godina otprilike kao ja sada, a sebe ne smatram matorim.
 
nesha taxista:
Uvek mi se dopadala, fantastična je. Ovde je puštana tek nekoliko godina posle jer su se naši urednici ustezali zbog...znaš već čega.

Ovo što si napisao je veoma nepristojno, a za tvoju informaciju, taj ''matorac'' je umro pre 16 godina. Na spotu ima godina otprilike kao ja sada, a sebe ne smatram matorim.

Е баш ми је драго да ти се допада та ствар, а драго ми је
и да си овом јуноши одржао лекцију! :wink:
 

Back
Top