DALI SRBIJA , PRECUTNO PODRZAVA PAD KRAJINE ?

Gresiti je ljucki, priznati gresku,

ljudski.
priznaj još jednu:-D

e moj srbine jezik si zaboravio:?

a umeš da postavljaš teme:

thread_lock.gif
icon1.gif
KARLA ?
narog11
15.10.2007. 20:01
od
jomini
1383Politika
thread_lock.gif
icon1.gif
KARLA STO TI HOCES ?
narog11
15.10.2007. 19:42
od
Baba Višnja
156Politika
thread_dot_lock.gif
icon1.gif
subscribed.gif
KUDA PLOVI OVAJ BROD
narog11
15.06.2007. 21:43
od
jomini
892Politika
thread_lock.gif
icon1.gif
Vucic hoce da ga uhapse.. (
multipage.gif
1 2)
narog11
25.05.2007. 22:20
od
Alekasandar2
26166Politika
thread_hot_lock.gif
icon1.gif
PRESEDNIK PARLAMENTA "HRVAT" (
multipage.gif
1 2 3)
narog11
24.05.2007. 19:54
od
Norma Kampl
70379Politika
thread_lock.gif
icon1.gif
KO JE NAJVECI ***** U SRBIJI
 
Otprilike znamo sto se dogodilo na terenu, ali zasto i oni prvi i sad ovi novi na vlasti cute, dali su svarno jedino zeleli da sa KRAJISNICIMA nasele uglavnom Vojvodinu ?:confused:

Драги пријатељу, драго ми је да си се и ти укључио овде... а иначе на тему, имам да кажем следеће, наравно моје лично мишљење: ИЗГЛЕДА ДА СУ УСРАША ТУЂМАН И КОМУЊАРА МИЛОШЕВИЋ постигли договор о томе да се Крајишници ПРОТЕРАЈУ СА СВОЈИХ ОГЊИШТА.
 
Драги пријатељу, драго ми је да си се и ти укључио овде... а иначе на тему, имам да кажем следеће, наравно моје лично мишљење: ИЗГЛЕДА ДА СУ УСРАША ТУЂМАН И КОМУЊАРА МИЛОШЕВИЋ постигли договор о томе да се Крајишници ПРОТЕРАЈУ СА СВОЈИХ ОГЊИШТА.

Dobro jutro Kolumbo!

Jel' ovo do mene i ove temperature što me drma, koja je ovo godina?
 
ljudski.
priznaj još jednu:-D

e moj srbine jezik si zaboravio:?

a umeš da postavljaš teme:

thread_lock.gif
icon1.gif
KARLA ?
narog11
15.10.2007. 20:01
od
jomini
1383Politika
thread_lock.gif
icon1.gif
KARLA STO TI HOCES ?
narog11
15.10.2007. 19:42
od
Baba Višnja
156Politika
thread_dot_lock.gif
icon1.gif
subscribed.gif
KUDA PLOVI OVAJ BROD
narog11
15.06.2007. 21:43
od
jomini
892Politika
thread_lock.gif
icon1.gif
Vucic hoce da ga uhapse.. (
multipage.gif
1 2)
narog11
25.05.2007. 22:20
od
Alekasandar2
26166Politika
thread_hot_lock.gif
icon1.gif
PRESEDNIK PARLAMENTA "HRVAT" (
multipage.gif
1 2 3)
narog11
24.05.2007. 19:54
od
Norma Kampl
70379Politika
thread_lock.gif
icon1.gif
KO JE NAJVECI ***** U SRBIJI

Ne inzistiram na posebnim temama, voleo bih da ljudi pisu malo iskrenije i opustenije tj. da dajemo i primamo kritiku, a ne cenzuru....
 
dali je to cena kojom se Srbija naseljava

da to je ta preteshka cena kojom se pre svega smrdigrad naseljava, ... jer, prodaju ljudi imovinu, zemlju, kuche u hrvatskoj, bosni, prodaju svoju svetu zemlju :lol: na kosove, i, ...... i shta, ..... pa nishta odu u smrdigrad i tamo utope sve to a ..... upravo to odgovara bgd glavonjama jer da se ne lazhemo pala je jedna, 2,3, juga shuga, pada smrdija ali mafijashi iz bgd su svo vreme na mestu i biche tu do kraja tako da ih apsolutno zabole za vas izbeglice iz hrvatske, bosne, kosova, sem ako, naravno, nemate da podmirite gradzevinsku mafiju smrdigrada ......... ma, sve je po zasluzi :lol::lol::lol:

+ najmatorije stanovnishtvo na svetu, nema vishe, pametni otishli odavno, oni malo gluplji se josh premishljaju ... :lol:
 
Wtf:shock:

Ako si "keljeraba" onda mi nije jasno zasto ti (pripadnik najglupljeg naroda u Evropi) govoris nama da smo glupi ili manje glupi. U turistickoj ponudi KiM stoji da se mogu naci beli medvedi:shock:elektricne jegulje:shock:i sl.....da ne pricamo o tome kako su Milos Obilic i Kleopatra poreklom siptari....a srpski manastiri stari ilirsko-siptarski verski objekti, radjeni u vizantijsko-albanskom stilu??????????
 

Back
Top