Dal bi prevarili zu "jednu noc" ? Ako da,zasto?

Pa yes..prevara na jednu noc i nije prevara...:D

:super:
Da ne bi bio pogresno shvacen od strane duhovitih forumasica NE se odnosilo na bilo koji vremenski interval prevare, ne samo na jednu noc, nego na bilo koji period vremena. Dakle NE! :)
Ali...Kuca je neverovatan izazov...verujem da bi napravio jedini izuzetak u njenom slucaju, s njom bi uvek prevario svaku zenu, sta mogu kad je i dalje volim...Bez obzira na njen potpis koji me od prvog dana iritira. :D
:cmok:
 
dosta se prica o povredjivanju partnera tom prevarom na jednu noc...
ali , ono sto partner ne zna, ne moze da ga boli.
a koji ce pametnjakovic doci svom partneru i reci mu - e znas, sinoc sam se malo sa tom i tom osobom povatao/la...
ili jos gore - vec dugo me muci jedna stvar i moram ti je reci iako znam da ce te boleti, ali mene izjeda i ne mogu vise ovako - ja se sexah pre 8 meseci sa X-om...

moze da boli samo onog koji je prevario- griza savesti....ako ga uopste grize.
hocu reci, time sto cemo prevariti partnera na jednu noc, ne moramo nuzno partnera da povredimo. pre sebe.
 
YU:
Dal bi prevarili za jednu noc svog partnera(ku)?Dal imate nagon da imate odnos sa drugom osobom koju poznate a dobrim ste odnosima i vi i vas partner sa tom osobom?Dal tad imate jednom odnos ili vise puta?

Pa bi odero bi kozu s kite :D! Tresuci je!:D Ma nemam pojma,sve zavisi ako kazes nikad, mozda se dogodi nekad ako kazes da bi mozda se nikada i ne dogodi!

Ne znam, nit razmisljam mada bi uvijek nesto volio kresnuti! Nesto seksi!:D
 
Apsolutni sam protivnik seksa za jednu noc...
Ako seks valja zasto se ne bi ponovio?
Ako ne valja, nije bio vrijedan ni cimanja...
A kamoli toga da zbog njega povrijedis partnera...

Ako seks valja treba ga ponoviti i zbog dobrog seksa vredi povrediti partnera. To svakako nece biti prevara za jednu noc, zato sto ce potrajati... :)
Ako seks ne valja, posto nije vredan truda i posto nije odgovarajuci razlog zbog koga bi dalje varali partnera, on se nece ponoviti, i to ce biti prevara za jednu noc...
Znaci prevara za jednu noc ce se desiti samo ako seks sa trecom osobom (ili osobama, u zavisnosti od sklonosti :)) ne bude valjao.
Dobar seks opravdava prevaru partnera i ne treba da bude za "jednokratnu upotrebu", a los seks je sinonim za prevaru za jednu noc...
Wow...:D
Moglo se umesto svega ovog napisati i "apsolutni sam protivnik loseg seksa". :D Logicka indukcija...;)
 
YU:
Dal bi prevarili za jednu noc svog partnera(ku)?Dal imate nagon da imate odnos sa drugom osobom koju poznate a dobrim ste odnosima i vi i vas partner sa tom osobom?Dal tad imate jednom odnos ili vise puta?

Hmm...pa, nikad nikoga nisam prevarila....nagon za drugom osobom kad sam sa nekim nemam...
Ali isto tako znam i da ne mogu da tvrdim da nikada ne bih i da nikada necu uraditi tako nesto, jer, ne mozes znati sta ti nosi sutrasnji dan....
 
Di si lepa Gazdarice, najlepsa medju svim zenama, znas koliko si mi jako nedostajala i ti si najbolji moderator.

Trebas malo reci ostalima koliko sam dobar ovom forumu i da mi manje zakljucavaju teme. Ti si zena izuzetne inteligencije i uvek si mi zakljucavala samo glupe teme.

Cmok za tebe.

Koliko vidim sad ti ih zamandaljuje Pipi, a ona te uvek gotivila...:D
Drugar nemas ti problema sa Gazdaricom, nego sa autoritetima generalno...:D

Gazdarica je zakon cura, tu ne gresis...:ok: :)
 

Back
Top