Quantcast

Dal bi prevarili zu "jednu noc" ? Ako da,zasto?

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
Pa yes..prevara na jednu noc i nije prevara...:D

:super:
Da ne bi bio pogresno shvacen od strane duhovitih forumasica NE se odnosilo na bilo koji vremenski interval prevare, ne samo na jednu noc, nego na bilo koji period vremena. Dakle NE! :)
Ali...Kuca je neverovatan izazov...verujem da bi napravio jedini izuzetak u njenom slucaju, s njom bi uvek prevario svaku zenu, sta mogu kad je i dalje volim...Bez obzira na njen potpis koji me od prvog dana iritira. :D
:cmok:

brunhilda

Aktivan član
Poruka
1.366
dosta se prica o povredjivanju partnera tom prevarom na jednu noc...
ali , ono sto partner ne zna, ne moze da ga boli.
a koji ce pametnjakovic doci svom partneru i reci mu - e znas, sinoc sam se malo sa tom i tom osobom povatao/la...
ili jos gore - vec dugo me muci jedna stvar i moram ti je reci iako znam da ce te boleti, ali mene izjeda i ne mogu vise ovako - ja se sexah pre 8 meseci sa X-om...

moze da boli samo onog koji je prevario- griza savesti....ako ga uopste grize.
hocu reci, time sto cemo prevariti partnera na jednu noc, ne moramo nuzno partnera da povredimo. pre sebe.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.651
YU:
Dal bi prevarili za jednu noc svog partnera(ku)?Dal imate nagon da imate odnos sa drugom osobom koju poznate a dobrim ste odnosima i vi i vas partner sa tom osobom?Dal tad imate jednom odnos ili vise puta?

Pa bi odero bi kozu s kite :D! Tresuci je!:D Ma nemam pojma,sve zavisi ako kazes nikad, mozda se dogodi nekad ako kazes da bi mozda se nikada i ne dogodi!

Ne znam, nit razmisljam mada bi uvijek nesto volio kresnuti! Nesto seksi!:D

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
Apsolutni sam protivnik seksa za jednu noc...
Ako seks valja zasto se ne bi ponovio?
Ako ne valja, nije bio vrijedan ni cimanja...
A kamoli toga da zbog njega povrijedis partnera...

Ako seks valja treba ga ponoviti i zbog dobrog seksa vredi povrediti partnera. To svakako nece biti prevara za jednu noc, zato sto ce potrajati... :)
Ako seks ne valja, posto nije vredan truda i posto nije odgovarajuci razlog zbog koga bi dalje varali partnera, on se nece ponoviti, i to ce biti prevara za jednu noc...
Znaci prevara za jednu noc ce se desiti samo ako seks sa trecom osobom (ili osobama, u zavisnosti od sklonosti :)) ne bude valjao.
Dobar seks opravdava prevaru partnera i ne treba da bude za "jednokratnu upotrebu", a los seks je sinonim za prevaru za jednu noc...
Wow...:D
Moglo se umesto svega ovog napisati i "apsolutni sam protivnik loseg seksa". :D Logicka indukcija...;)

Стрки

Legenda
Supermoderator
Poruka
60.109
YU:
Dal bi prevarili za jednu noc svog partnera(ku)?Dal imate nagon da imate odnos sa drugom osobom koju poznate a dobrim ste odnosima i vi i vas partner sa tom osobom?Dal tad imate jednom odnos ili vise puta?

Hmm...pa, nikad nikoga nisam prevarila....nagon za drugom osobom kad sam sa nekim nemam...
Ali isto tako znam i da ne mogu da tvrdim da nikada ne bih i da nikada necu uraditi tako nesto, jer, ne mozes znati sta ti nosi sutrasnji dan....

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
Di si lepa Gazdarice, najlepsa medju svim zenama, znas koliko si mi jako nedostajala i ti si najbolji moderator.

Trebas malo reci ostalima koliko sam dobar ovom forumu i da mi manje zakljucavaju teme. Ti si zena izuzetne inteligencije i uvek si mi zakljucavala samo glupe teme.

Cmok za tebe.

Koliko vidim sad ti ih zamandaljuje Pipi, a ona te uvek gotivila...:D
Drugar nemas ti problema sa Gazdaricom, nego sa autoritetima generalno...:D

Gazdarica je zakon cura, tu ne gresis...:ok: :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.