Dajte savet pre nego sto nesto pogresim! :)

  • Začetnik teme devojka u dilemi
  • Datum pokretanja
Max Rockatansky:
[

Vidis, toga se i bojim... Sta, ako, recimo, prihvatim igru, on se jos vise zaljubi, a ja zakljucim da mi taj tip veze trenutno ne odgovara i prekinem je? To nije posteno prema njemu! Moj zivotni moto je uvek bio: nikog ne povrediti! :)
Mada se pokazalo da je to u ljubavi tesko, da ne kazem nemoguce...
Uglavnom, decko mi je vec rekao da ga je jedna devojka tako ostavila posle cetiri meseca zabavljanja bez cestitog objasnjenja, i da ga je to strasno pogodilo, tako da...ne znam...

Mislim da je najpostenije da, ako ne mislis nista ozbiljno sa njim, da se ni u sta i ne upustas! Vise ces ga povrediti ako ga ostavis posle par meseci, jer ce se verovatno jos vise zaljubiti u tebe!
Nazalost govorim iz licnog iskustva! :roll:[/quote]

super komentar!!! znas to ti je ono po principu "imao pa nemao"...

lm, posto po svemu sudeci imas dovoljno hladnu glavu da znas sta neces sa njim, mislim da treba da ohladis glavu i od ego 3pova "neko je zaljubljen u mene"... nije lose, ali nek ostane na tome... sve dalje je... uffffffff!

da dodam, imas neke likove od kojih je nemoguce posle se otkaciti, tako da ti je opcija "lako cemo se razici" pod velikim znakom pitanja...

ne delujes mi uobrazeno ili tako nesto, ali mi se cini da nisi razmotrila mogucnost da se ti eventualno u toj vezi zaljubis a on smori...

ono, nisam imala cilj da te kritikujem & nadam se da moj komentar nisi tako dozivela... :wink:
 
Nekako mislim da je najbolje da ne pristajes na bilo kakve kmobinacije sa njim....lepo mu reci kako stvari stoje, da nisi sigurna da mozes da mu uzvratis osecanja na isti nacin i da ti u ovom trenutku ne odgovara ozbiljnija veza i to je to ....posle svako na svoju stranu....njega ce to mozda povrediti na neki nacin, ali sigurno manje nego ako ga ostavis nakon par meseci, a sebe ces postedeti neprijatnosti raskidanja ili eventualnog osecanja krivice da mu ne mozes uzvratiti istom merom (u smislu osecanja)....bar bih ja tako uradila i ocekivala od druge strane da mi otvoreno kaze na cemu sam...
 
volim svog decka u jako smo dugoj vezi nasla sam sve sto sam oduvek sanjala ako i on to zeli ja bih samo i jedino htela da postanem njegova zena i to sto pre.
Pristajem na svaki dogovor sa njim koji je u skladu sa mojim vidjenjem morala, volim ga ne mogu da izdrzim vishe bez njega i cekam njegov poziv i ne mogu vishe da pratim ove glupave teme zaista ne osecam se dobro vise ovako kada moram da citam nesto sto ne razumem.

Ne mogu da ti odgovorim jer sam ja u situaciji koja je ista kao i kod ovog momka dakle osecam isto ono sto i on a cini mi se i vishe tako da tebi devojko ne mogu pomoci cak ni savetom.
 
ako poslusash mene i tog decka nazovesh josh danas telefonom ili mu posaljes poruku i porazgovarash sa njim!

Ovako samo izazivash jedno duboko i to jako duboko nezadovoljstvo pojacano zebnjom i skepticnoscu prema tebi.
Jedno je sigurno on ovo tvoje odugovlacenje trpi samo zato sto te voli ali upravo zbog istog je NEOPHODNO ponovi da ne zaboravish NEOPHODNO da poslusash moj savet.
 
Evo me opet i jos uvek sam u dilemi! Cele nedelje mi je slao neke poruke i mailove tipa 'mislim na tebe, jedva cekam da te vidim'. Sutra idemo na neku zurku, a posle toga me je pozvao kod njega... Ja sam prihvatila poziv, mada mozda nije trebalo... Ali sta da radim, ako nesto, je li, pokusa? Da mu kazem da nisam zaljubljena i kraj ili da sam raspolozena samo za neke neobaveznije kombinacije? Sta je s njegove tacke gledista prihvatnjivije? Da ste na njegovom mestu sta biste vise voleli da cujete?

P.S.
Sad sam procitala i pregledala sta sam iznad napisala, i ne znam zasto, ali sama sebi zvucim nekako prilicno zbunjeno i smotano i smesno, da ne kazem glupo... :? Never mind...
 
E, forume, dzaba te bilo... Uzalud svi saveti i komentari – na kraju sam uradila ono sto uvek uradim...

Nista, eto, smuvasmo se mi veceras, ja mu nisam nista rekla, a on, decko zaljubljen i srecan... Eh... Sta cu, kad nisam nekako mogla ni znala kako da mu kazem i sta da mu kazem.

I sta sad ja ovo uopste pisem u 5 ujutru? Koga jos interesuju ove gluposti...

Uf...uglavnom, sad je on sav srecan sto smo definisali odnos, a ja sam celo vece vezbala u glavi kako da mu kazem da nisam zaljubljena u njega, ali nije bas ni da mi nije stalo. I naravno, na kraju nisam nista rekla. Ah, zasto mu nisam rekla? Bilo bi fer da jesam!

I opet, stvarno ludo sto ovo pisem na forumu, koji usput budi receno, verovatno i nije zamisljen da sluzi u te svrhe. Ali sve drugarice jos spavaju, a covek ima potrebu da nekome isprica kako se oseca...
 

Back
Top