Da vas pitam nešto

Nije potrebno spamovati

Šta je spam ? Po mom mišljenju kad je osoba x na 5 stranica svoje komentare ovde tipkao i onda kad svi uskraćeno već u pidzame dodje i citira opet početno pitanje

Mislim stvarno dosta je
 
Da rezimiramo.

S jedne strane imamo
- Vređnje žena da nije ni za k
- Vređanje forumašice po ličnoj osnovi
- Sve to u udruženom bratskom poduhvatu koji je premostio sve razlike
- I to uoči 8. marta
A da i
- Kukanje administratoru da ih spasi

S druge strane imamo
- Pitanje - Šta muškarci tačno misle tom izjavom

Jasno.

Moj odgovor je bio da tako nešto nikada nisam uputio ni jednoj ženi.
Ali jesam govorio za sebe i moje drugare kada izgubimo partiju igrica.:hvala:
 
Има више значења,може бити буквално понекад,углавном се користи у друштву мушкараца који имају прост речник,израз се користи и у женском друштву понекад
 
Малициозно упрошћавање.

Не може се овако без контекста отварати тема и не очекивати сукобе.
Može. Ako se razgovara s ljudima koji su stabilni u glavu.
Можда се двоје пичкарало на некој теми па је само његов коментар ( ко је уопште он?) извучен и овако налепљен свима. А можда и јетсе кретен, њој иде у корист да разјасни ако је тако.

Јасно је да не би требало једни друге чашћавамо, али се то овде ради свакодневно. Као да је ово најгора ствар изречена овде, као да сами нисте изговарали горе.
Da da, u pravu si. Isto je postaviti pitanje na provokativan način i izvlačiti teme iz naftalina, vređati (da se razumemo, mene boli uvo šta ko priča) i sve to udruženo. I još kukati adminu. A, da, nije to nego sam ja maliciozna. I moderatorka je zaslužila od ranije... Onda je u redu.
Зато упитах, на шта је ово био одговор, а модератор кварно ћути.
Ja sam saznala odakle je. I kapiram da neće da kaže jer je glupo prenošenje s drugih tema, a nije da su takve izjave (ili ne tako vulgarno izrečene ali suštinski iste) retkost pa da mora da se referiše baš na taj slučaj. Tkd...loš pokušaj opravdavanja.

Ali sad ozbiljno - zar nije smešno kako su se izmirili i ižljubili nekadašnji ljuti neprijatelji da oteraju provokatorku. :zcepanje:
 

Back
Top