Da vas pitam nešto

To je njegovo misljenje, sto ne znaci da ona stvarno nije za k. Mozda njemu nije ali ima kome jeste vredna.
I na kraju to govori mnogo o njemu i koliko on vreidi. Mada akcija ima reakciju. Mozda je ovo njegovo samo reakcija. Ne opravdavam njega ali u toksicnim odnosima partneri svasta govore jedno drugom.
 
Po ko zna koji put po redu su muški na forumu izloženi ženskom teroru i sadizmu, a sve to tobože pod plaštom zaštite ženskih prava.
Ženama je stvarno uspjelo izvitoperiti uzrečicu kojom se muški spolni organ stavlja u degradirajući položaj, na način da je to tobože nešto protiv njih.

:eek:

Ne morate slaviti kitu poput Japanki, ali da ste pametne, slavile bi je.

f_kanakukui_jpn_kanamara_riding.jpg
 
iznervirala sam se na jednoj temi

kad muškarac za jednu ženu kaže ---------> nije vise ni za K
šta on tačno misli sa tom izjavom?
Немој да те чуди. Сто пута ми сами мушкарци кад нас другар пита како смо, кажемо:...."Ма пусти ме.....нисам ни за куррац !! Сто ме проблема стисло" !! То је један општи термин, невезан за секс. Кад се то каже за жену.....обично мушки шовинисти мисле да је женско створено само за секс и да је не треба схватати озбиљно за било шта друго. И кад пожеле да је унизе......кажу да више није чак ни за ОНО ПОСЛЕДЊЕ за шта је сматрају.
 
Ružno, neprimereno i odvratno, ali moguće i da je u pravu. Ima ih mnogo i među muškarcima beskorisnih.
Jeste ali opet sama ta izjava je problematična. Reći za nekog da je "Beskoristan" bez konkretnog konteksta je vrlo uvredljivo.
Okej je da kažeš za radnicu u pekari da je beskorisna ako ništa ne uradi dobro, ne umesi dobro burek ili štagod, ali ona je kao individua sama sebi korisna.

Njeno postojanje se dakle poštuje, ima ljudska prava. Nismo Spartanci pa da slabiju decu bacamo vukovima, to je poenta.
Znači čak i onaj ulični pijanac, najgori klošar ima nekakvo pravo na lično dostojanstvo kada je reč o službenim zvaničnicima itd.
Obraćaju mu se sa "gospodine".
 
Jeste ali opet sama ta izjava je problematična. Reći za nekog da je "Beskoristan" bez konkretnog konteksta je vrlo uvredljivo.
Okej je da kažeš za radnicu u pekari da je beskorisna ako ništa ne uradi dobro, ne umesi dobro burek ili štagod, ali ona je kao individua sama sebi korisna.

Njeno postojanje se dakle poštuje, ima ljudska prava. Nismo Spartanci pa da slabiju decu bacamo vukovima, to je poenta.
Znači čak i onaj ulični pijanac, najgori klošar ima nekakvo pravo na lično dostojanstvo kada je reč o službenim zvaničnicima itd.
Obraćaju mu se sa "gospodine".

Kao što sam i rekao, izjava je odvratna, neprimerena i ružna, ali isto tako suštinski svako od nas zna osobu koja je beskorisna masa. Ja znam jednu devojku od 30 godina, ne radi nigde, nema nikoga, po kući se razvlači na roditeljskoj grbači, spava do 12 i duže, bukvalno beskorisna masa.

Imaš pravo na lično dostojanstvo, sve je ok, način razgovora je bitan i govori o ljudima, ali je činjenica da ima beskorisnih masu.
 
Ovom poštapalicom zapravo se i sam k degradira, jer ako nešto nije ni za k svakako nije ni za nešto bolje od k. Tako ispada.
Jeste degutantno da se koristi za osobe a ne za stvari ali najvažnija stvar je, ruki, da moraš praviti selekciju šta primaš iz sveta kao misao kojoj ćeš posvetiti pažnju..
 
kako muškarac može da kaže za suprotni pol da je bezvredan?
nemoj okretati sada temu , sama si pitala

"iznervirala sam se na jednoj temi

kad muškarac za jednu ženu kaže ---------> nije vise ni za K
šta on tačno misli sa tom izjavom..."

Sa naglaskom na jednu i obično implicira da je ta osoba izgubila svoju vrednost ili privlačnost u očima muškarca koji je izrekao tu izjavu. To može biti zbog različitih razloga, kao što su karakterne osobine, postupci ili promene u odnosu. Dakle, muškarac koji izgovara ovu izjavu sugeriše da ta određena osoba više nije privlačna ili vredna njegove pažnje ili interesovanja. Ovo nije specifično povezano s polom ili seksualnom orijentacijom, već se odnosi na percepciju vrednosti ili atraktivnosti osobe u datom kontekstu
 

Back
Top